Az alábbiakban elérhető a helyi fordulón résztvevő csapatok listája. A csapata nevére keresve bárki ellenőrizheti, hogy sikeres volt-e a jelentkezése, és hogy az általunk tárolt adatok helyesek-e.
Ha az adatok nem frissülnek/jelennek meg, akkor ezen a linken is ellenőrizhetők. Továbbá itt látható a helyi fordulón résztvevő csapatok száma helyszínenként.
Csapatnév | Kategória (Helyszín) | Tagok | Évf. | Iskola |
---|---|---|---|---|
Baugettek | A kategória (Eger) | Bolyki Bence, Magyar Zsigmond József, Juhász Adél | 5. 5. 6. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Dr Reflex | A kategória (Eger) | Balázsy Mihály, Homoki Dávid | 5. 5. | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Felsőtárkány |
Gombóc Artúr és a többiek | A kategória (Eger) | Sütő Máté, Szundi Borbála, Prepuk Nóra | 5. 5. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Hát nem tudom | A kategória (Eger) | Petrányi Nóra, Horváth Ákos, Molnár Dávid | 5. 6. 6. | Petőfi Sándor Katolikus Iskola és Óvoda; Kecskemét |
Istvániaiak | A kategória (Eger) | Kovács Gergely, Molnár Fruzsina Zsófia, Krajnyák Máté | 5. 5. 6. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Kappu | A kategória (Eger) | Borsó Benedek, Gallik Gergő János, Koch Rebeka | 6. 6. 5. | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Felsőtárkány |
Kemény1 | A kategória (Eger) | Huszti Gergő, Ágó Bori, Kárpáti Áron | 6. 6. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Kemény2 | A kategória (Eger) | Szabó-Medve Laura, Horváth Anna Tekla, Erdélyi Petra | 6. 6. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Kemény3 | A kategória (Eger) | Vízi Franciska Csenge, Karanyic Janka, Vízi Bence Márk | 6. 6. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Kemény4 | A kategória (Eger) | Visnyei Balázs, Boros Nikolasz, Balogh Hanna | 6. 6. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Kemény5 | A kategória (Eger) | Kovács Linett, Szabó Bianka, Sas Panna | 6. 6. 5. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Köbükik | A kategória (Eger) | Vicián Bernadett, Kaszás Jázmin | 6. 6. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola; Eger |
Logiqusok | A kategória (Eger) | M. Kiss Márton, Tyuskay Barnabás, Turcsányi Panna Lili | 6. 6. 5. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Matekos3-as | A kategória (Eger) | Andrási Boglárka, Koós Lilla, Penyaskó Virág | 5. 6. 6. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola; Eger |
Mohatakaró | A kategória (Eger) | Hajdu Janka Mária, Keszei Tímea Boróka, Szikora Dávid | 6. 6. 5. | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Felsőtárkány |
Másodikok | A kategória (Eger) | Katona Amina, Sági Szabolcs, Tajti Márton | 5. 6. 6. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Még gondolkozunk | A kategória (Eger) | Kurucz Regő, Farkas Sára Dorottya, Kóbor Éva | 5. 6. 6. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Nem oszt, nem szoroz | A kategória (Eger) | Bakondi Csenge, Köteles Zalán, Ludvig Flórián | 6. 6. 5. | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Felsőtárkány |
Négyzetgyökök | A kategória (Eger) | Márkus Petra, Tóth Ivett Luca, Veres Bernadett | 6. 6. 5. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola; Eger |
P3 | A kategória (Eger) | Szakonyi Zsuzsanna, Andrási Attila, Volonics Vajk | 5. 5. 6. | Petőfi Sándor Katolikus Iskola és Óvoda; Kecskemét |
Palpigradi | A kategória (Eger) | Babai Hédi, Kovács Áron, Rapcsó Gergő | 6. 6. 5. | Petőfi Sándor Katolikus Iskola és Óvoda; Kecskemét |
PVG01 | A kategória (Eger) | Ladányi Boldizsár, Bartók Nóra Kitti, Halász Arnold | 5. 6. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG02 | A kategória (Eger) | Géczi Miklós, Karanyicz István, Katona Zina | 5. 5. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG03 | A kategória (Eger) | Balatoni Bendegúz, Sebők Alma, Salga Dorka Léna | 5. 5. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG04 | A kategória (Eger) | Bajzát Bálint, Plesu Zsófia, Horváth-Császár Ákos Huba | 5. 5. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG05 | A kategória (Eger) | Beke Zóra Viktória, Gál Dorottya, Jakab Olívia | 5. 5. 5. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG06 | A kategória (Eger) | Dobre-Kecsmár Leila, Demeter Mihály | 5. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG07 | A kategória (Eger) | Prókai Anett, Szakács Szilas Ottó, Barta Gergő | 5. 5. 6. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
RéTiKe | A kategória (Eger) | Janicsák Réka, Kerecsendi Léna, Vajda Tímea | 5. 6. 5. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Számológépek | A kategória (Eger) | Korózs Emma Napsugár, Abdul Barnabás, Nyírő Barnabás | 5. 5. 5. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
ÁGMANÓ | A kategória (Eger) | Szabó Nóra, Czverencz Marcell, Dezső Ágoston | 5. 6. 6. | Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Noszvaj |
3x0 | A kategória (Hatvan) | Kökény Barnabás, Tuba Zsófia Flóra, Dorner Edekon | 5. 6. 6. | Gödöllői Török Ignác Gimnázium; Gödöllő |
Csajok! | A kategória (Hatvan) | Balogh Viktória, Antal Hanna, Gaál Hanna Napsugár | 6. 6. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Eszesek | A kategória (Hatvan) | Hidasi Szofia, Ludányi Norbert, Hinkelmann Norbert | 6. 6. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Focisták | A kategória (Hatvan) | Szécsényi Inez, Juhász Kitti Réka, Szujer Ádám | 6. 6. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Giga Zsenik | A kategória (Hatvan) | Sipos Ádám, Jancsó Vince, Bajó Dorottya | 5. 5. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Hangyaboglárkák | A kategória (Hatvan) | Lénárt Kinga, Bütösi Júlia, Galambos Mihály | 6. 6. 5. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Honvédség | A kategória (Hatvan) | Kiss Benedek László, Kiss Borbála, Herényi Levente | 5. 6. 6. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Hármasfogat | A kategória (Hatvan) | Oláh Sámuel, Nagy Anasztázia, Nagy Zalán | 5. 5. 6. | Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola; Hatvan |
Házi sárkányok | A kategória (Hatvan) | Kenéz Bence, Horti Benett | 5. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth60 | A kategória (Hatvan) | Kis Emma, Kovács Lilla, Monok Veronika | 6. 5. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth61 | A kategória (Hatvan) | Szabó Ágnes Róza, Ócsai Anna, Burus Bodza | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth62 | A kategória (Hatvan) | Karsai Róza Réka, Kovács Nóra, Bódis Bence | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth63 | A kategória (Hatvan) | Cserkuti Adél, Maksa Tekla Teodóra, Bérces Luca | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth64 | A kategória (Hatvan) | Kovács Lili Veronika, Gajda Zara Korina, Ködmön Bendegúz | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth65 | A kategória (Hatvan) | Zsigri Botond, Zsoldos Elizabet Beatrix, Nagy Hunor | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth66 | A kategória (Hatvan) | Czank Máté, Prouteau Thomas Máté, Pap Luca | 6. 6. 5. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Logikaland | A kategória (Hatvan) | Najat-Szabó Anna, Pozsár-Szentmiklósy Eszter, Winkler-Antal Dalma | 5. 6. 6. | Gödöllői Török Ignác Gimnázium; Gödöllő |
Nem tudom | A kategória (Hatvan) | Jávorszki Panna, Tóth Benedek, Pintér Nimród | 6. 6. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
spongyabob | A kategória (Hatvan) | Kajdi Kata, Kiss Boglár, Bankó András | 6. 6. 5. | Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola; Hatvan |
Számfejtők | A kategória (Hatvan) | Zsíros István Bendegúz, Balázsfalvi-Németh Flóra, Baumgartner Zsolt | 5. 5. 6. | Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola; Hatvan |
TIG6ás | A kategória (Hatvan) | Gál Barnabás, Baranyai Zsófia, Ali Rudolf | 5. 6. 6. | Gödöllői Török Ignác Gimnázium; Gödöllő |
Tintahalkarikák | A kategória (Hatvan) | Egyedi Beáta, Berse András István, Papp Eliza | 5. 5. 5. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Vörös sólymok | A kategória (Hatvan) | Benkő Bálint, Benkő Dávid, Magyar Sára | 5. 6. 6. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Zacskós leves | A kategória (Hatvan) | Forgó Bence, Verebes Ádin, Cser Luca | 6. 5. 5. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
A csapat | A kategória (Kazincbarcika) | Magyar Bence, Mester Mihály, Balogh Emma | 6. 6. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Agyikapacitás | A kategória (Kazincbarcika) | Erős Dániel, Jancsurák Botond , Musa Bellaisj | 6. 5. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Dózsa 6.3 | A kategória (Kazincbarcika) | Lavács Vivien, Tóth Levente, Fignár Huba | 6. 5. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Sajtburesz | A kategória (Kazincbarcika) | Ádám Roland, Molnár Balázs, Vaszily Lotti | 6. 6. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Sokszögek | A kategória (Kazincbarcika) | Csintalan Kitti, Bodnár Csenge, Hidasi Zalán | 6. 6. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Számológép Kft. | A kategória (Kazincbarcika) | Bencs Anna, Füvessy Réka, Balogh Levente | 6. 6. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Túróscsuszák | A kategória (Kazincbarcika) | Vècsei Hanna, Tóth Luca, Baán Zente | 6. 6. 5. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Matekágyúk | A kategória (Kisvárda) | Molnár Kristóf , Somogyi Levente , Szűcs Csenge | 6. 6. 5. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
NIKÉ | A kategória (Kisvárda) | Vadász Fanni, Joó Gergő, Szikora Ákos | 6. 6. 5. | Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda; Kisvárda |
Okoskodók | A kategória (Kisvárda) | Varga Gabriella, Sütő Emma , Szántó Zalán | 6. 5. 5. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
Szorgalmasok | A kategória (Kisvárda) | Köblös Hanna , Kiss Annabella , Simon Erzsébet Borbála | 6. 6. 5. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
Számkirályok | A kategória (Kisvárda) | Rakoncza Petra , Borkó Hanna , Nyiscsák Milán | 6. 5. 5. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
Viki | A kategória (Kisvárda) | Bojti Regina, Ragyák Szonja, Korbács Zalán | 6. 6. 5. | Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda; Kisvárda |
Észforgatók | A kategória (Kisvárda) | Borbély Liliána , Vágó István , Vágó Boglárka | 6. 5. 5. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
Agymanók | A kategória (Miskolc) | Szűcs Kamilla, Szabó Szonja, Simon Csenge | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Aranycsapat | A kategória (Miskolc) | Zsóka Hanna, Domahidi Bence, Fehér Balázs | 5. 5. 6. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
Be ready | A kategória (Miskolc) | Tamás Anna, Kiss Zsombor Zsolt, Kavajecz Bence | 6. 6. 5. | Avastetői Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Tagiskolája; Miskolc |
Csakasport | A kategória (Miskolc) | Jurás Levente, Birta Benedek, Brogli Dorka | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Ez nemér! | A kategória (Miskolc) | Tóth Anna, Veres Zoárd, Gajda Ákos | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Fagyik | A kategória (Miskolc) | Fischer-Colbrie Fédra, Karba Lilla, Fekete Bendegúz | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Füvek | A kategória (Miskolc) | Bacsó Márton, Füzesi Vince, Kéri Júlia | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Harcosok | A kategória (Miskolc) | Trajter Olivér, Gilányi Péter, Szalontai Gerda | 6. 6. 5. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
HOGgidák | A kategória (Miskolc) | Nagy Zoé, Gazda Miklós, Tőzsér Mór Sándor | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Jumi | A kategória (Miskolc) | Török Vilmos, Szabó Katalin, Kovács-Esztián Hanga | 5. 6. 6. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Kaktuszok | A kategória (Miskolc) | Zsuga Zara Ildikó, Talmaci Tamás, Molnár Kristóf János | 6. 6. 5. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
Kecskék | A kategória (Miskolc) | Vincze Kinga, Rácz Adél, Gönczi Panka | 6. 5. 5. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Kinder Kommandó | A kategória (Miskolc) | Csehil Tünde, Tóth Lenke, Farkas Gréta | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Kisbocsok | A kategória (Miskolc) | Görgényi Viktória, Nagy Sándor, Radányi Fruzsina | 5. 5. 6. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
KUBU | A kategória (Miskolc) | Kozma Áron Tamás, Koós Levente, Szoták Jázmin | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Kürtőskalácsok | A kategória (Miskolc) | Valánszki Vanda, Germán Milla, Kurmai Csaba | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
KŐ | A kategória (Miskolc) | Brezsnyák Borka, Lehotai Léna, Borcsik Bálint | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Lehet ipszilon? | A kategória (Miskolc) | Juhász-Nagy Liza Janka, Oláh Botond, Szöllősi Ákos | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Lekvárok | A kategória (Miskolc) | Bene Balázs, Koncz Olivér, Fejes Eszter | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Létra | A kategória (Miskolc) | Molnár Gréta, Lukács Léna, Kisnémet Viktor | 6. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Manómobil | A kategória (Miskolc) | Szabó Zsombor, Panyi Zsolna, Ludnik Luca | 5. 5. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Matekos csacsik | A kategória (Miskolc) | Bíró Eszter, Mészáros Laura, Prókai Tamás | 5. 5. 5. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
MATEKOSOKK | A kategória (Miskolc) | Riedlinger Szonja, Markó Máté, Czira Bence Bertalan | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Mia ÚÚÚ | A kategória (Miskolc) | Tapasztó Eszter, Tóth Márk, Kovács Mia | 5. 5. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Nó Ném | A kategória (Miskolc) | Ruszkai Barnabás, Gelsei-Szabó Mihály, Árvai Blanka | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Pandabuy-sok | A kategória (Miskolc) | Tóth Zoltán, Sipkás Csanád, Kovács Alíz | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Paprikás gumicukrok | A kategória (Miskolc) | Busits Hanna, Gallai Zétény, Simérfalvi Nándor | 5. 5. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Piskóták | A kategória (Miskolc) | Szanyi Judit, Vajas Márk, Havasi Nina | 6. 6. 5. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
PORTA | A kategória (Miskolc) | Szenttamási Márton, Várkonyi András, Girhiny Lili | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Péntek 13 | A kategória (Miskolc) | Kóródi Boróka Lilla, Morvai Míra Fanni, Homa Kristóf | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Regéc | A kategória (Miskolc) | Doros Dominik, Molnár Tünde, Solymosi Jázmin | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Sarki macskák | A kategória (Miskolc) | Aszódi Dorina, Sitkey Dorottya, Pásztor Balázs | 5. 5. 5. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Sebi és a virágszálak | A kategória (Miskolc) | Bodolay Sebestyén, Fekete Nóra, Gáll Jázmin | 5. 5. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Számok | A kategória (Miskolc) | Vass Nina, Ecsedi-Orosz Anna, Bartkó Luca | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Tescós kiflik | A kategória (Miskolc) | Müller Vera, Alacs Máté, Faul Sebestyén | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
THE BEST TEAM | A kategória (Miskolc) | Érsok Boróka Dóra, Róde Zsigmond, Kurucz Áron | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
ttteam | A kategória (Miskolc) | Lupkovics Gergő, Szabó Bíborka, Glódi Marcell | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Tökmindegy | A kategória (Miskolc) | Rémiás Anna, Koncz Boldizsár, Riczu Blanka | 6. 6. 5. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
XD | A kategória (Miskolc) | Herczeg Benedek, Skornyák Áron, Merényi Sára | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
YIPPY | A kategória (Miskolc) | Furman Nimród Máté, Rónaföldi Artúr Zétény, Sasvári Nóra | 6. 6. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
ÉSZBONTÓK | A kategória (Miskolc) | Gulyás Gréta, Havril Hanna, Komáromi Mátyás | 5. 5. 5. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
A matek zsenik | A kategória (Nyíregyháza) | Papp Nikolett, Tormássi Benedek, Forgács Ádám | 5. 5. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Agymanócskák | A kategória (Nyíregyháza) | Vári László, Somogyi Kristóf | 5. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Alfák | A kategória (Nyíregyháza) | Kallós Klára, Király Bálint, Szakács-Békési Benedek | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Béta | A kategória (Nyíregyháza) | Borbély Dorka, Ágoston Tamás, Várhegyi Gergő Tamás | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Csakamatek | A kategória (Nyíregyháza) | Fekete László Vince, Ritli Fanni, Czidor Zalán | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Csirkék | A kategória (Nyíregyháza) | Szántó Zsófia, Horváth Katalin, Szabó Áron | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Dobókockák | A kategória (Nyíregyháza) | Hajzer Diána, Gégény Attila, Major Zalán | 6. 5. 5. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Emberkék | A kategória (Nyíregyháza) | Erdei Luca, Tóth Kata, Reiter Eliza | 5. 5. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Gamma | A kategória (Nyíregyháza) | Rutkai Zétény, Kováczi Kolos, Varga Emese Éva | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Golden trió | A kategória (Nyíregyháza) | Nagy Emma, Tarczy Emma, Fekete Csanád | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Igazi harcosok | A kategória (Nyíregyháza) | Zentai Ádám, Ferencz László, Sárosi Júlia | 5. 5. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Kanyargó egyenesek | A kategória (Nyíregyháza) | Blazsán Ádám, Gajdos Áron, Gonda Magdolna | 5. 6. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Mitomén | A kategória (Nyíregyháza) | Csatlós Ákos, István Szabolcs, Orosz Teodóra Szófia | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Mocorgók | A kategória (Nyíregyháza) | Rozinka Luca Rebeka, Szentesi Dávid | 6. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Nyerőtrió | A kategória (Nyíregyháza) | Margitics Döme, Kozsik Eszter, Pataki Márk | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
SzerencseMatekosok | A kategória (Nyíregyháza) | Berecz Boglárka, Varga Krisztina, Kéri Nikoletta | 5. 5. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Száguldó turbó csigák | A kategória (Nyíregyháza) | Harkai Hanna, Pusztai Panka | 6. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
T800-as | A kategória (Nyíregyháza) | Szigili Dávid, Pósz Zoltán, Tóth Teodóra | 6. 6. 5. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Törpöltők | A kategória (Nyíregyháza) | Pozor Dániel, Ferenczi Janka, Bakk Zsigmond | 5. 6. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Észbontók (Nyíregyháza) | A kategória (Nyíregyháza) | Hepp Lilla, Dallos Zalán, Moldván Máté | 5. 6. 6. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Csipet csapat | A kategória (Sárospatak) | Szabó Péter, Nagyházi Virág, Krucsay Leila | 5. 5. 6. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Einsteinkék | A kategória (Sárospatak) | Braun Dávid, Nagy Kitti, Metz Bálint | 5. 6. 6. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Gyermekek | A kategória (Sárospatak) | Pénzes Júlia, Sereg Liza, Boós Bálint | 6. 6. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Kakaó | A kategória (Sárospatak) | Nagy Tekla, Vitányi Gábor, Nagy Eliza Fédra | 5. 5. 6. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
KISOKOSOK | A kategória (Sárospatak) | Csomós Kíra Boglárka, Bodrogi Miranda Dalma, Barati Maja | 6. 5. 5. | Zempléni Általános Iskola; Bodrogolaszi |
Matekexpress | A kategória (Sárospatak) | Kovács Zétény, Sajószegi György, Barabás Korina | 6. 6. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Nyertesek | A kategória (Sárospatak) | Botond Zsombor, Kozma Erik | 5. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Papacica | A kategória (Sárospatak) | Bodnár Balázs, Bujdosó Gábor, Szatmári Emese | 6. 6. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Rubik kockák | A kategória (Sárospatak) | Farkas Emma, Ferenc Boglárka, Szajz Balázs | 5. 6. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Rántott hús | A kategória (Sárospatak) | Jaskó Ákos, Demeter Dalma, Várhomoki Fruzsina | 6. 5. 5. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Csuvasz | B kategória (Eger) | Csuhaj Anna Liliána, Valcsák Jázmin, Szabó-Medve Boldizsár | 8. 8. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Gumimaci | B kategória (Eger) | Kardos Tímea Anita, Kovács Regina Borbála, Répás Luca | 8. 8. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Hol? A Düreren? | B kategória (Eger) | Orlov Anna Lujza, Szakonyi Marcell, Kis Benedek Ákos | 7. 8. 8. | Petőfi Sándor Katolikus Iskola és Óvoda; Kecskemét |
Humuszban gazdag termőtalaj | B kategória (Eger) | Csege Lujza, Molnár Orsolya, Homoki Máté | 8. 8. 7. | Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Felsőtárkány |
Isten fiai | B kategória (Eger) | Balázs Ádám, Hajyahia Mohamad, Vaszilkó Veronika | 7. 7. 7. | Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet; Eger |
Kemény6 | B kategória (Eger) | Antal Zétény, Kiss Patrícia, Hegyi Balázs | 8. 8. 7. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Kemény7 | B kategória (Eger) | Jósvai Kornél, Stoll Nándi, Mayer Zita | 8. 7. 7. | Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola; Eger |
Közösnevező | B kategória (Eger) | Kovács Fruzsina, Fülöp Dávid Attila, Vincze Zsófia Kata | 7. 8. 8. | Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Noszvaj |
Lambda | B kategória (Eger) | Magyar Levente Árpád, Tóth Domonkos, Tihor Laura | 8. 8. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Mattrió | B kategória (Eger) | Regőczi Laura, Tóth Marcell, Csohány Máté | 8. 8. 7. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola; Eger |
Menő Matek | B kategória (Eger) | Koncz Helga Dóra, Katona Korinna, Kakuk Péter | 8. 8. 7. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
nekem8 | B kategória (Eger) | Andó-Gyöngy Kinga, Morvai Hanna, Magyar Mátyás | 7. 7. 7. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
nekem81 | B kategória (Eger) | Dorkó Dániel, Farkas Bálint, Kraber Gerda | 8. 8. 7. | Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet; Eger |
Neumann1 | B kategória (Eger) | Sike Norbert, Szabó Ábel Bende, Veres Janka | 8. 8. 7. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Neumann2 | B kategória (Eger) | Simon Nóra, Tóth Blanka, Tót Balázs | 8. 8. 7. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Neumann3 | B kategória (Eger) | Szűcs Benedek, Szalóki Roland, Kemény Dóra | 8. 8. 7. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Nulla a nulladikon | B kategória (Eger) | Deme Balázs, Juhász Zalán Péter, Csirke Csenge | 7. 7. 8. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Nyertesek | B kategória (Eger) | Berkes Gábor, Csóré Karina, Végh Zselyke Viktória | 8. 7. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
P5 | B kategória (Eger) | Bravik Réka, Doró Zsombor, Lakó Donát | 7. 7. 8. | Petőfi Sándor Katolikus Iskola és Óvoda; Kecskemét |
Palacsinta | B kategória (Eger) | Asztalos Balázs, Murányi Valér, Kovács Zita Petra | 7. 7. 8. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Prímek | B kategória (Eger) | Lanszki Veronika, Szabó Zsombor, Járdán Milán | 8. 7. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
PVG08 | B kategória (Eger) | Dobre-Kecsmár Levente, Kormos Kristóf Béla , Oláh Noémi | 7. 8. 8. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG09 | B kategória (Eger) | Horváth Bence, Mogyoróssy Zsuzsanna, Turai Kira | 7. 8. 8. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG10 | B kategória (Eger) | Kovács Panna Dorka, Kovács Johanna, Szlahorek Dominika | 7. 8. 8. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG11 | B kategória (Eger) | Szabó Levente, Nyitrai Márk, Dakos Hanna | 7. 8. 8. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG12 | B kategória (Eger) | Pelle Krisztián Bence, Török Boglárka, Ari Viktória | 7. 8. 8. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
Sajtos lángos | B kategória (Eger) | Kiss Emma, Sas-Birincsik Gergely, Kármán Balázs | 7. 7. 7. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Számoló Trió | B kategória (Eger) | Országh András, Fűr Alexa, Farkas Domonkos | 7. 7. 8. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Tetraéder | B kategória (Eger) | Fiser Domonkos, Deme András, Tóth Bíbor | 8. 8. 7. | Eszterházy Károly Katolikus Egyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Technikum; Eger |
Törtetők | B kategória (Eger) | Kasza Réka, Verba Attila, Czakó Dániel | 8. 8. 7. | Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola; Eger |
Túrógombóc | B kategória (Eger) | Zsiga Leila, Takács Inez Hanna, Kristó András | 8. 8. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
xyz | B kategória (Eger) | Bora Ádám, Radványi Gergő Ákos, Farkas Nóra | 8. 8. 7. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
_szilvalekvár_ | B kategória (Hatvan) | Deli Ágnes Anna, Tusa Barnabás, Nagyapáti Bence Vendel | 8. 8. 7. | Kecskeméti Református Gimnázium; Kecskemét |
Almáspite | B kategória (Hatvan) | Bús Emília, Takács-Hornung Anna, Nagy Abonyi Ákos | 8. 8. 7. | Kecskeméti Református Gimnázium; Kecskemét |
Almáspiték | B kategória (Hatvan) | Mihályi Zaránd, Szepessy Mihály, Egyedi Bernadett | 8. 8. 7. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Bajza DÉ | B kategória (Hatvan) | Laurinyecsz Örs Hunor, Bakalár G. Tamás, Pallagi Anna | 7. 7. 7. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Barátok +D | B kategória (Hatvan) | Szujer Dorottya, Nagy Attila, Tóth Bence | 7. 7. 7. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
D-sek | B kategória (Hatvan) | Juhász Gréta, Pál András Márton, Müller Alexa | 7. 7. 8. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Gondolkodók | B kategória (Hatvan) | Szamosvári Döníz Szilvia, Illés Bence, Horváth Botond | 7. 8. 8. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Hottentotta | B kategória (Hatvan) | Pázmándi József Áron, Szabó Álmos Benedek, Sallai Nóra | 8. 8. 7. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium; Dunakeszi |
Kossuth67 | B kategória (Hatvan) | Monok Anna, Nagy Fanni, Tapolcsányi Balázs | 8. 8. 7. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Kossuth68 | B kategória (Hatvan) | Szép Norka, Velancsics Botond Gábor, Gál Balázs Tamás | 8. 7. 7. | Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola; Hatvan |
Krumplistészták | B kategória (Hatvan) | Mihályi Zselyke, Kun Nándor, Hőgyes Ákos | 7. 8. 8. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Levi és a csajok | B kategória (Hatvan) | Kővágó Edit Gréta, Rákli Levente, Kiss Miett | 7. 8. 7. | Türr István Gimnázium és Kollégium; Pápa Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola és Óvoda; Pápa Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Matek Mágusok | B kategória (Hatvan) | Szűcs Aida Dézi, Kanzler Péter, Verebes Aldó | 7. 7. 7. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Matekosztag | B kategória (Hatvan) | Balázs Blanka, Györgyfi Máté, Szládik Bence | 7. 7. 7. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Málnalekvár | B kategória (Hatvan) | Makai Flóra, Diószegi Dorka Kata, Tamasi Sámuel | 8. 8. 7. | Kecskeméti Református Általános Iskola; Kecskemét |
NEM!!! | B kategória (Hatvan) | Benkovics Hanna Réka, Kovács Gellért, Szentesi Nimród | 8. 8. 7. | Kecskeméti Református Gimnázium; Kecskemét |
No-színház | B kategória (Hatvan) | Kuti Veronika, Nigrinyi-Nagy Nikol, Tóth Viktor Gellért | 7. 8. 8. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Okoskák 1.1 | B kategória (Hatvan) | Bajnok Dorottya, Konkoly Lorina, Fatér Amina | 7. 7. 7. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Okoskák2 | B kategória (Hatvan) | Bense Barnabás Hunor, Kerek Izabella, Kollár Kamilla | 7. 7. 7. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Osztó osztag | B kategória (Hatvan) | Toldi Kitti, Völgyi Kristóf Erik, Wágner Gergő László | 7. 7. 7. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Papucs | B kategória (Hatvan) | Soltész László Vince, Gombár Huba Botond, Antal Hedvig | 7. 7. 7. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Semmi ötlet | B kategória (Hatvan) | Bajkó Márton, Street Boldizsár, Balogh Luca Dorka | 8. 8. 7. | Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium; Dunakeszi |
Szalvétagombócok | B kategória (Hatvan) | Finta Boglárka, Oros Áron, Bessenyei Kirill | 8. 7. 7. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Szilvalekvár | B kategória (Hatvan) | Bodor Benedek, Osztényi Áron, Vörös Hédi | 8. 8. 7. | Kecskeméti Református Általános Iskola; Kecskemét |
Sztrapacskák | B kategória (Hatvan) | Szepesi Botond, Kelemen Sára, Stiblár Magor | 8. 7. 8. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Szupercsajok | B kategória (Hatvan) | Fehér Sára, Dénes Alexandra, Sztolyka Luca Veronika | 7. 8. 8. | Domoszlói III. András Általános Iskola; Domoszló |
Zokni | B kategória (Hatvan) | Balogh Zsombor, Juhász Márk, Szécsi Dóra | 7. 7. 7. | Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola; Hatvan |
Zászló a szélben | B kategória (Hatvan) | Faragó Tamara, Katona Noémi, Horváth Levente | 7. 7. 7. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
10 a 23.-on agysejt | B kategória (Kazincbarcika) | Ónodi Bence, Herczeg Márk, Szojka Júlia | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Bob a mester | B kategória (Kazincbarcika) | Réthy Gábor , Szuhay Zsombor , Fekete Hajnalka | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Bobbár | B kategória (Kazincbarcika) | Bráz Katalin , Gebei Attila, Fényes Alina Napsugár | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Dózsa 8.3 | B kategória (Kazincbarcika) | Knittel Lara , Takács Hanna , Gazsó Patrik Martin | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
KOCKASAJT | B kategória (Kazincbarcika) | Fonó Szilvia Nikolett, Söderberg Kajsa, Teleki Tamás | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája; Kazincbarcika |
KUPECEK | B kategória (Kazincbarcika) | Pallagi Fanni, Berkes Boglárka , Janka Róbert Dániel | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Road 66 | B kategória (Kazincbarcika) | Tábori Róbert , Deák Levente , Mészáros Noémi | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Tökéletes Szögek | B kategória (Kazincbarcika) | Lakatos Mirella, Bondár-Oláh Bence, Müller Tímea Klára | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Észlények | B kategória (Kazincbarcika) | Nagy Dominik Norbert, Szabó Nóra, Magyari Márkó Benett | 8. 7. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
Ütősök | B kategória (Kazincbarcika) | Fekésházy Fanni, Szabó Szilárd, Tóth Bence | 8. 8. 7. | Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája; Kazincbarcika |
2x2=5 | B kategória (Kisvárda) | Papp Anna Dóra, Bartus Péter, Ragyák Hunor | 7. 7. 8. | Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda; Kisvárda |
MatekOkosok | B kategória (Kisvárda) | Kardos Márton, Nagy Lili Dóra, Pásztor Balázs | 8. 8. 7. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
MatekÁszok | B kategória (Kisvárda) | Veress Milán, Maródy Marcell, Faragó Zsófia | 8. 7. 7. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
Oko(sokk) | B kategória (Kisvárda) | Jenei Kristóf, Váradi Zétény, Kovács Gréta | 7. 7. 8. | Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda; Kisvárda |
Törtető Törtek | B kategória (Kisvárda) | Nyiscsák Tamás , Szűcs Nóra, Barkóczi Alíz | 8. 7. 7. | Szent György Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola; Kisvárda |
._. | B kategória (Miskolc) | Vascsák Vince , Tóth Emma, Kovács Mátyás Tivadar | 8. 8. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
1000mesterek | B kategória (Miskolc) | Lippai Dávid, Nagy Márton, Pallay Abigél | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
6ványok | B kategória (Miskolc) | Körmöndi Csanád, Németh Fanni, Palik Ábris Csanád | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Agymenők | B kategória (Miskolc) | Molnár Gábor, László Levente, Forinyák Anna Vanda | 7. 7. 8. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Ausztrália | B kategória (Miskolc) | Tóth Szabolcs, Szarka Zille, Lénárt András | 8. 8. 7. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
BeNI | B kategória (Miskolc) | Kóródi Bernát Zoltán, Pfaff Noel, Ivancsó Vanda | 8. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Bitangok | B kategória (Miskolc) | Béres Ákos, Kocsis Zsanett, Zsuga Medárd | 7. 8. 8. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
chillisbab | B kategória (Miskolc) | Lukács Noel, Lipták Jázmin, Szabó Péter | 7. 7. 8. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Csak Hárman | B kategória (Miskolc) | Szeszák Adél, Szűcs Borka, Szöllősi Tifani | 7. 7. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Európa | B kategória (Miskolc) | Boldogh András, Turkovics Kata, Váradi Áron | 8. 7. 7. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
FFG 7/A | B kategória (Miskolc) | Kovács-Kun Zalán , Mbanago Zsuzsanna, Leskó Zsófia | 7. 7. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Habos babos | B kategória (Miskolc) | Juhász-Nagy Lili, Káplár Péter, Szabó Zalán Mór | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
HO-T | B kategória (Miskolc) | Horváth Máté, Ozsvári Zoé, Tőzsér Hunor Zétény | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
LogIQsok | B kategória (Miskolc) | Gál Mózes, Imolya Mirella Petra, Szabó Zoárd | 7. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Lángelmék | B kategória (Miskolc) | Anday Péter, Antalfi Balázs, Szilágyi Diána | 7. 7. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Matek Palánták | B kategória (Miskolc) | Diószegi Nelli, Novotni Máté, Horváth Ákos | 7. 7. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Matulanda | B kategória (Miskolc) | Olajos Eszter, Orosz Borostyán, Lukács Kristóf | 8. 8. 7. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Metszetek | B kategória (Miskolc) | Kiss Ákos, Csutak András, Mikó Petra | 8. 7. 8. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
MPT | B kategória (Miskolc) | Molnár Boldizsár, Terjék Tomaj, Pető Jázmin Lara | 8. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
n! | B kategória (Miskolc) | Leitner-Takács Bende, Pocsay Bence Máté, Veres Borbála | 8. 8. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
okosok | B kategória (Miskolc) | Varga Hanna Róza, Varga Bálint, Urbancsik Botond | 8. 7. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Porszívók | B kategória (Miskolc) | Fülöp Rebeka , Szabó Molli, Vajas Bálint | 7. 7. 8. | Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola; Hernádnémeti |
Prím-ák | B kategória (Miskolc) | Furman Csanád József, Jakab Zsófia, Sasvári Zoltán | 7. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Pötty | B kategória (Miskolc) | Csoma Hunor, Bódi-Máté András, Koleszár Hanga Zóra | 8. 8. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
RBZ | B kategória (Miskolc) | Török Rita, Török Balázs, Bialkó Zoltán | 7. 8. 8. | Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
SZÁM | B kategória (Miskolc) | Árvai Csongor, Molnár Fruzsina, Szilágyi András Péter | 7. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Számbűvölők | B kategória (Miskolc) | Komlósi Emma Julianna, Mudra Anna Inez, Móré Linett | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Tesla | B kategória (Miskolc) | Tóth Lili Zoé , Balint Barnabás , Fazekas David | 7. 8. 8. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Thálesz | B kategória (Miskolc) | Vermes András, Kostyál Gréta Lelle, Pocsai Gergő | 8. 8. 7. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Tri-Color | B kategória (Miskolc) | Jobbágy Milán, Marjai Dávid, Szabó Dóra Klára | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Tri-Ász | B kategória (Miskolc) | Havasi Dominik Olivér, Krizsovenszki Ádám, Les Flóra | 8. 8. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Tud6om | B kategória (Miskolc) | Gazsi Levente, Krokos Petra Emília, Kovács Dániel József | 7. 7. 7. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Valami jó | B kategória (Miskolc) | Elekes Emma, Kecskés István , Kecskés Katalin | 8. 7. 8. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Ázsia | B kategória (Miskolc) | Visnyovszki Balázs, Téti Lilien, Namesánszky Flóra | 8. 7. 7. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
3 BIT | B kategória (Nyíregyháza) | Szabó Dániel, Gyulai Kristóf, Nánási Vera | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Bundás Osztag | B kategória (Nyíregyháza) | Zsíros Lilla, Mátyás Márk, Mátyás Milán | 7. 7. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Felfedezők | B kategória (Nyíregyháza) | Papp Levente, Zombor Máté, Hubai Blanka | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Hidra | B kategória (Nyíregyháza) | Répás Balázs, Börzsei Ágoston, Kallós Annamária | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Káposztás kockák | B kategória (Nyíregyháza) | Fazekas Enikő, Konyári Domonkos, Márton Balázs | 8. 8. 7. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Minyonok | B kategória (Nyíregyháza) | Révész Dorottya, Szalacsi Marcell, Béres Kristóf | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Sajtos Kockák | B kategória (Nyíregyháza) | Ábrány Krisztián, Grajczarik Noémi, Csavajda Barnabás | 7. 7. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
SZALÁMI GANG | B kategória (Nyíregyháza) | Kovács Áron, Horváth Hanna, Hadobás Marcell | 7. 7. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Szupercsoki | B kategória (Nyíregyháza) | Simon Loretta, Simon Dominik, Tomori Gréta | 7. 7. 8. | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Nyíregyháza |
Tamás és a Többiek | B kategória (Nyíregyháza) | Páll Tamás, Szatmári Marcell, Séra Dorina | 8. 8. 7. | Nyíregyházi Egyetem Eötvös József Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Nyíregyháza |
Tigers | B kategória (Nyíregyháza) | Linzenbold Diána, Tar Milán, Tatár Veronika | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Tirpákok | B kategória (Nyíregyháza) | Linzembold Ádám, Sztupa András, Sipeki Liliána | 8. 8. 7. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Tudorkák | B kategória (Nyíregyháza) | Hreskó Dániel, Takács Eszter, Sztányi Róbert | 7. 7. 8. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
Zsupi | B kategória (Nyíregyháza) | Tóth Nándor, Subert Ákos, Mosolygó Eszter | 7. 7. 8. | Jókai Mór Református Általános Iskola; Nyíregyháza |
2+1 | B kategória (Sárospatak) | Gombár Dóra, Beke Tünde, Jáger-Májer Balázs | 7. 7. 8. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
A suli számkivetettjei | B kategória (Sárospatak) | Rácz Anna, Karsai Réka, Dankó Gvendolin | 8. 8. 7. | Zempléni Általános Iskola; Bodrogolaszi |
Borsófőzelék | B kategória (Sárospatak) | Némethy Kornél, Balla Ádám, Kassai Kinga | 8. 8. 7. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Delta | B kategória (Sárospatak) | Lukács Péter, Csikó Bence, Lukács Boglárka | 8. 7. 7. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
FAHÉJAK | B kategória (Sárospatak) | Kalina Jázmin, Varga Dóra, Lakatos Dávid Dániel | 8. 8. 7. | Zempléni Általános Iskola; Bodrogolaszi |
Kolbászok | B kategória (Sárospatak) | Kerchner Martin, Kertész Bence, Halmi Melitta | 7. 7. 7. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Számvadászok | B kategória (Sárospatak) | Sulyok Márton, Vigyikán Vanda, Bényei Jázmin | 7. 7. 7. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Töltött káposzta | B kategória (Sárospatak) | Nagy Balázs, Poroszka Péter, Patkós Rebeka | 7. 7. 8. | Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola; Sárospatak |
Szentháromság | C kategória (Bonyhád) | Korondi Hanna, Ömböli Dániel, Tóth Botond Hunor | 9. 9. 9. | Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Bonyhád |
2 fiú és egy lány | C kategória (Budapest, BPG Terem: 1) | Gáti Dániel, Mikics Márton, Bakucz Hajni | 10. 10. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
fahrenheit451 | C kategória (Budapest, BPG Terem: 1) | Dőtsch András, Németh Krisztián, Sajben Anna | 9. 9. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Függvény | C kategória (Budapest, BPG Terem: 1) | Hadar Máté, Földi Botond, Almudhaf-Salah Nóra | 10. 10. 9. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
A csapat | C kategória (Budapest, BPG Terem: 2) | Kertész Hanna, Kertai Délia, Vas Zelma | 10. 10. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Matemat-IQsok | C kategória (Budapest, BPG Terem: 2) | Pataki Ádám, Róth Mira, Róth Golda | 9. 9. 10. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Kék madár | C kategória (Budapest, BPG Terem: 3) | Varga Eszter, Prohászka Márton, Berkeczi Bence | 10. 10. 9. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Nem Adjuk Fel! | C kategória (Budapest, BPG Terem: 3) | Darázs Hanna, Rékai Áron, Oszlányi Salóme | 9. 9. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
GrAnD | C kategória (Budapest, BPG Terem: 4) | Kovács Anna Blanka, Viola Grácia, Nagy Donát | 9. 9. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
KŐBÁNYA!! | C kategória (Budapest, BPG Terem: 4) | József Márton, Répási Regina, Nguyen Ngoc Linh | 9. 9. 9. | Kőbányai Szent László Gimnázium; Budapest |
Monotonitás | C kategória (Budapest, BPG Terem: 4) | Kovács Mihály Péter, Csordás Richárd, Szabó Boglárka | 10. 10. 9. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
Piros tulipán | C kategória (Budapest, BPG Terem: 4) | Orosz Anna, Busa Gergő, Grabovszky Mihály | 9. 9. 9. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
L&P&T | C kategória (Budapest, BPG Terem: 5) | Molnár Laura , Miskó Petra, Demjén Tamara | 9. 10. 10. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Sárga Barack | C kategória (Budapest, BPG Terem: 5) | Szerencsi Dóra, Szabó-hegyi Gedeon, Wang Ziye | 10. 9. 9. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Tutel | C kategória (Budapest, BPG Terem: 5) | Posztobányi Zsolt, Sándor Dániel | 9. 9. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
Barna mackó | C kategória (Budapest, BPG Terem: 6) | Farkas Dániel, Németh Péter, Mátyássy Janka | 9. 9. 10. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Fekete lovag | C kategória (Budapest, BPG Terem: 6) | Balázs Boglárka, Rákos-Zichy Lőrinc Ágoston, Matskássy Ákos Fülöp | 9. 10. 10. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Stop The Count! | C kategória (Budapest, BPG Terem: 6) | Horuczi Gellért Zsolt, Piller Dávid , Giller Panna | 10. 10. 9. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
EszGeRó | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Ulbert Gergely, Stichleutner Róbert, Báling Eszter | 9. 10. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort7 | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-106) | Hontert Emma, Fitori Csanád, Molnár Erik | 10. 9. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort5 | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Szijártó Márton, Adorján Zsolt, Blaskovits Anna Ibolya | 9. 9. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort2 | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Majsai Nimród, Sipos Levente, Tömpe Sarolta | 10. 9. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort4 | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Vancsisin Márk, Rónai Dániel | 10. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort6 | C kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | Márta Kíra, Pafféri Csaba, Miasnikov Máté | 10. 10. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Két Bátor Hanna | C kategória (Budapest, JÁG) | Madár Hanna, Tóth Bátor, Török Hanna | 9. 9. 9. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Franciások | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Balzac) | Kunos Jázmin, Schallinger Manka, Spiesz Laura | 9. 10. 10. | Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium; Budapest |
Us and Steve | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Páll Réka Mária, Károlyi Bercel Tódor, Malozsák Dániel | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Maradékok | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Dante) | Magyar Anna Sára, Jin Ze Yu, Sofró Dániel | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
csakisabananmiatt | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Sztropnik Noémi, Turkevi-Nagy Blanka, Ferencz Réka Csenge | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Sportolók | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Dongó Gellért, Kovács Imre Boldizsár, Zhou Xnyao | 9. 9. 9. | Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium; Budapest |
meh... | C kategória (Budapest, SZIG Terem: Shakespeare) | Nelson Hanna, Máhr Menta, Tóth Eszter | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
EPI | C kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Baán Illés Attila, Jiang Yufei, Korompay Péter | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Tigrisek | C kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Almási-Wagner Kinga, Süth Miklós, Tejfalussy-Gecse Éva Fruzsina | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Gazdagok | C kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Ferenc Zsigmond, Lajos Csanád, Richter Lilla Judit | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Nincs neve | C kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Kállay Levente Mór, Bükkös Sára, Szekeres Márton | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
DRKG_Kisa | C kategória (Debrecen) | Potos Áron, Bara Boglárka, Kovács Boglárka | 10. 9. 9. | Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona; Debrecen |
DRKG_Kisb | C kategória (Debrecen) | Harkai Vivien, Kereszti Villő, Grubisics Botond | 10. 10. 9. | Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona; Debrecen |
DRKG_Kisc | C kategória (Debrecen) | Nagy Zsófia, Nagy Anikó, Józsa Kende Bozydar | 10. 10. 9. | Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona; Debrecen |
Halmazok | C kategória (Debrecen) | Bodolai Szilvia, Som Enikő Piroska, Szitai Sára | 9. 9. 9. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
Közös nevező | C kategória (Debrecen) | Szincsák Borbála Ilona, Kiss Balázs | 10. 9. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
LKKT | C kategória (Debrecen) | Vasas Ádám, Koncz Tibor, Lakatos Léna | 10. 9. 9. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
Prímszámok | C kategória (Debrecen) | Fényes Balázs, Reszler János, Szabó Virág | 10. 10. 9. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
TRI-mókuskák | C kategória (Debrecen) | Jelenszky Fanni, Kordás Anna, Lefter Sebestyén | 9. 9. 9. | Hőgyes Endre Gimnázium; Hajdúszoboszló |
Unió | C kategória (Debrecen) | Vass Gábor György, Tőke Zsófia Regina, Oláh Ruben Emil | 10. 9. 10. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
A | C kategória (Eger) | Barta Csenge Kinga, Patai Dóra, Kvaszinger Jenő | 10. 10. 9. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Dávidék | C kategória (Eger) | Horváth Laura Lívia, Gesztiványi Luca | 9. 9. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
EgységbenAzÉsz | C kategória (Eger) | Bóka Patrik, Homonnai Réka, Perczel Kristóf | 10. 10. 9. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
IDK | C kategória (Eger) | Ecsegi Fanni, Bajzát Kiara Gitta, Neufeld Botond | 9. 9. 9. | Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet; Eger |
Mathinking | C kategória (Eger) | Grubics Luca, Pólik Emília, Zeller Petra | 9. 9. 9. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
Neumann5 | C kategória (Eger) | Németh Konor, Szedlák Attila, Vágó Mira | 9. 9. 10. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Neumann6 | C kategória (Eger) | Rónai Álmos, Pető Ákos, Bene Zsanett | 9. 9. 10. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
PVG13 | C kategória (Eger) | Kárász Olivér Áron, Rázsi Réka Emese, Simon Csenge | 9. 10. 10. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
PVG14 | C kategória (Eger) | Juhász Bence Zsombor, Juhász Dóra Petra, Illés Alexandra | 10. 10. 9. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
Rékáék | C kategória (Eger) | Lanszki Márton, Bora László Dániel, Popovits Réka Zsófia | 9. 9. 9. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Geometria Gengszterek | C kategória (Gyula) | Godó Nándor, Egri Ágnes Erzsébet, Forgách Dávid | 10. 9. 9. | Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium; Gyula |
Toblerone | C kategória (Gödöllő) | Gelányi-Balog Luca, Tompa Benedek, Barta Benjamin | 9. 10. 10. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Bölcsek Belgák Bolondok | C kategória (Hatvan) | Majoros Melissza, Fehér Nimród Örs, Császár Csanád | 10. 9. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Elit Matek | C kategória (Hatvan) | Tanczikó Bence , Meleg Lili , Varga György | 10. 9. 10. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
ETNA | C kategória (Hatvan) | Fehér Dániel, Zsigri Balázs, Füle Kiara | 10. 10. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Gyökkettő | C kategória (Hatvan) | Cseppentő Áron, Kurják Magor, Lajtos Léna | 10. 10. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Hatvani Gázmosógép | C kategória (Hatvan) | Pákozdi Márton, Zelnik Zétény, Verebélyi Boglárka | 10. 10. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
JuLiBa | C kategória (Hatvan) | Balogh-Kovács Dalma, Líbor Andrea, Juhász Jázmin | 10. 10. 9. | Varga Katalin Gimnázium; Szolnok |
Káosz | C kategória (Hatvan) | Szabó Krisztina, Angeli Áron, Torda Olivér | 10. 9. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Mancsőrjárat | C kategória (Hatvan) | Osztrider Martin Zoltán, Karácsony Áron, Füstös Dorka | 10. 10. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Mester hármas | C kategória (Hatvan) | File Csenge, Bajusz Olivér, Simon Domonkos | 10. 9. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
nincsen | C kategória (Hatvan) | Lukács Milán Márk, Tóth Barnabás Vince, Podmaniczky Hanna Jázmin | 10. 10. 9. | Varga Katalin Gimnázium; Szolnok |
Okostojások | C kategória (Hatvan) | Török Réka, Sütő Szabolcs, Kepenyes Léna | 9. 9. 10. | Varga Katalin Gimnázium; Szolnok |
Semmi Esélyünk SE | C kategória (Hatvan) | Lamos Róbert, Zelenka Dávid, Jandzsó Karina | 10. 10. 9. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Törpök | C kategória (Kecskemét) | Virág Eszter, Szabó Ádám, Csernai Kristóf | 10. 10. 9. | Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Kecskemét |
Gáborék | C kategória (Kisvárda) | Kota Nikoletta, Juhász László, Rozsnyai Bence | 9. 9. 9. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Matematikusok | C kategória (Kisvárda) | Molnár Vanda, László Ádám Milán, Kozma Dávid | 9. 9. 9. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
MegaBrain | C kategória (Kisvárda) | Boda Tekla, Ősz László, Gondán Zsolt Kevin | 9. 9. 9. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
1-5-6ók | C kategória (Miskolc) | Herr Szonja, Ivák László, Sághy Aba Soma | 9. 9. 9. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
ABA | C kategória (Miskolc) | Horváth András Gábor, Horváth Bori, Brunczel Annamária | 9. 9. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
BEM | C kategória (Miskolc) | Pápai Bálint, Menyhárt László, Márton Eszter Lilla | 10. 9. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
BSS | C kategória (Miskolc) | Kiss Bence Balázs, Németh Stella, Novák Sára | 9. 10. 10. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
DDN | C kategória (Miskolc) | Jurás Dávid László, Csehil Nándor | 9. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
GAV | C kategória (Miskolc) | Ócsai Adél, Kulyassa Gerda | 10. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
HPZS | C kategória (Miskolc) | Velkey Paul Dávid, Pál Zsófia, Béres Hedvig | 10. 10. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
JLM | C kategória (Miskolc) | Kertész Janka, Vladár Csenge | 10. 10. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
KLV | C kategória (Miskolc) | Lukács Lilla Mária, Dobos Kira | 9. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
LM-ZS | C kategória (Miskolc) | Oleár Lorina, Cziáky Zsombor, Papp Máté Milán | 9. 9. 9. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
O+A | C kategória (Miskolc) | Varga Emma Anna, Stenczel Attila, Ujpál András | 9. 9. 9. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
VIZS | C kategória (Miskolc) | Tóth Vanda, Hegedűs Iván, Gál Zsigmond | 9. 9. 9. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
ÁMA | C kategória (Miskolc) | Körmöczi Márk, Tóth Ádám | 10. 10. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
BÁMM | C kategória (Nagyvárad) | Bárdos Ingrid, Köteles Nóra, Kovács Kristóf Bendegúz | 10. 9. 10. | Ady Endre Elméleti Líceum; Nagyvárad |
kate moss | C kategória (Nagyvárad) | Bónizs Boglárka, Kiss Dávid József, Lőrincz Anett | 10. 10. 9. | Ady Endre Elméleti Líceum; Nagyvárad |
GeoMatek | C kategória (Nyíregyháza) | Csatlós Virág, Rozinka Bence, Bíró Borisz | 10. 10. 9. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
THaGozat | C kategória (Nyíregyháza) | Tamaskovics Nóra, Halhóber Péter, Mercz-Perényi Bence | 10. 10. 9. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Csapat2 | C kategória (Pécs Terem: E332) | Prehoffer Dalma, Reisz Lotti, Kollár Dániel | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat23 | C kategória (Pécs Terem: E332) | Mózsa Zsuzsanna, Haszonics Luca, Takács András | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat3 | C kategória (Pécs Terem: E332) | Takács Zorka, Komlódy Laura, Godó Péter | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat4 | C kategória (Pécs Terem: E332) | Horváth Örs, Szende Zsófia, Hegyi Miklós | 9. 10. 10. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat6 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Orbán Ábel, Ritz Péter, Kurta Emma | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat7 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Kresz Kornél, Szőcs Nimród Hunor, Monori Emma | 10. 9. 10. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Csapat8 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Lipp Levente, Laki Csanád, Horváth Zsófia | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Lajos1 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Umstadter Tamás, Péterfia Mátyás, Czuczor Csenge | 9. 9. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Lajos2 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Kosztolányi Liza, Máthé Balázs, Szabó Máté | 9. 10. 10. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Lajos3 | C kategória (Pécs Terem: E421) | Árvai Mikes, Merényi Pál, Háber Dorottya | 10. 10. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
5x+y | C kategória (Sepsiszentgyörgy) | Téglás Ede, Tatár Bence, Szász Abigél | 10. 10. 9. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
Elitek | C kategória (Szeged) | Sándor Anna, Felföldi Ádám, Gunics Gréta | 9. 9. 9. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
zsenIQ | C kategória (Szeged) | Bíró Tekla, Sándor Bertalan, Dobay Kristóf | 9. 9. 9. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Móricz9Balaton | C kategória (Szentendre) | Nagy Benedek, Hankó Etelka, Szécsényi Csenge | 9. 9. 9. | Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium; Szentendre |
SZRG1 | C kategória (Szentendre) | Gottlasz Nóra, Keresztes Jóka, Szabó Bertalan | 9. 10. 10. | Szentendrei Református Gimnázium; Szentendre |
Algebrászok | C kategória (Szombathely) | Geosits Donát, Magyar Bendek Dániel, Farkas Tímea | 10. 10. 9. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
Gyök2 | C kategória (Szombathely) | Balogh Mátyás, Czipa Barnabás, Babos Luca | 10. 10. 9. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
KalkuLazio | C kategória (Szombathely) | Mosonyi-Nagy Máté, Horváth Roland Péter, Szalay Sára | 10. 10. 9. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
Boszi C2 | C kategória (Tata Terem: 14) | Varga Dániel, Skuta Balázs Péter, Himler Dorina | 10. 9. 9. | Tatabányai SZC Bláthy Ottó Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium; Tatabánya |
Aranyhajak | C kategória (Tata Terem: 33) | Eninger Adél, Mika Boglárka, Pontos Blanka | 9. 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Bűbájos búbos bankák | C kategória (Tata Terem: 33) | Schwarczenberger Hanna Klára, Kádas Roland Félix, Somogyi Bendegúz | 9. 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
PSC1. | C kategória (Veszprém) | Hollósy Bálint, Sárközi Benedek, Czirbus Eszter | 9. 9. 10. | Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Technikum és Általános Iskola; Veszprém |
Geo-goblinok | C kategória (Zenta) | Apró Orsolya, Horvát Lara, Papp Szabolcs | 9. 9. 9. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Kispistak | C kategória (Zenta) | Vastag Evelin, Topor András, Dudás Máté | 9. 9. 9. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
matek 71 | C kategória (Zenta) | Világos Csongor, Engi Anabela, Pap Paula | 9. 9. 9. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Matek-tenger kalózai | C kategória (Zenta) | Berényi Martin, Horváth Cintia, Kadvány Júlia | 9. 9. 9. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Bekekeble | D kategória (Bonyhád) | Rács Péter, Papp Kata, Szabó Gábor Máté | 10. 10. 10. | Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Bonyhád |
SwiftieUnicorns | D kategória (Bonyhád) | Mayer Petra , Sebők Bianka, Markovits Áron | 10. 10. 10. | Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Bonyhád |
Burgir | D kategória (Budapest, BPG Terem: 1) | Barta Emma, Vikár Csilla Napsugár, Simon Benedek | 11. 11. 11. | Kőbányai Szent László Gimnázium; Budapest |
Fehér galamb | D kategória (Budapest, BPG Terem: 1) | Andrási Zalán, Elek Máté, Kursinszky Cecília | 11. 11. 11. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Egyenlet | D kategória (Budapest, BPG Terem: 2) | Kardos Tamás, Szabó Hubertusz, Urai Zoé | 11. 11. 12. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
Zöld erdő | D kategória (Budapest, BPG Terem: 2) | Sütő VIrág, Juhász Júlia Natália, Mócsán Marcell | 11. 11. 11. | Pál Apostol Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Antiszocok | D kategória (Budapest, BPG Terem: 3) | Maczkó Anna, Vu Yen Vy | 10. 10. | Kőbányai Szent László Gimnázium; Budapest |
Hatvány | D kategória (Budapest, BPG Terem: 3) | Farkas Miklós, Pálházi Péter | 11. 11. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
Csapatnév | D kategória (Budapest, BPG Terem: 4) | Horváth Abigél Renáta, Göndör Dávid, Kovács Rafael | 12. 12. 11. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Feketebikapatakopogapatikapepitakövezetén | D kategória (Budapest, BPG Terem: 5) | Surányi Petra, Peják Mátyás, Szabó Jázmin | 12. 12. 11. | Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola; Budapest |
Turbók | D kategória (Budapest, BPG Terem: 6) | Hadar Barbara, Korom Regina, Rózsa Henrietta | 11. 11. 11. | Budapesti Gazdasági SZC Pestszentlőrinci Technikum; Budapest |
Hurriklán | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Barcza Liza, Hegedüs Gergely, Répcevölgyi Csanád | 9. 9. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Queeens | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Cuczor Dóra, Dányi Nóra, Kurilla Luca | 10. 10. 9. | VII. Kerületi Madách Imre Gimnázium; Budapest |
Trefort8 | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-106) | Tunkel Hanga, Demők Dániel, Godó Miklós | 10. 9. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort1 | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Jánoska Lili, Török Vince, Gedeon Ábel | 12. 11. 12. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Nyuszifülek | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Göndör Jakab, Koronghy Marcell, Vastag Nóra | 12. 11. 11. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Pekingi kacsák | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Markó Dorina, Weng Chenxin, Wang Tiancong | 9. 9. 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium; Budapest |
f(kis)=(kis)+kacsa | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 3-715) | Stock Ildikó Petra, Simkó Bálint, Wittmann Benedek | 11. 11. 12. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
(a+b)^2=a^2+b^2 | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-202) | Nemes Viola, Knuth Ákos, Jutasi Marcell | 11. 11. 11. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Hans, a fizikaprofesszor | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Klenovics Léna, Molnár Zorka, Győrfi Rubina | 10. 10. 10. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Trefort Bajnokai | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Kovács-Sebestyén Dominik Károly, Mika Tamás, Szabó Boglárka | 12. 11. 12. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Trefort3 | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | Farkas Botond, Duong Dac Minh Danh, Krámli Petra | 11. 11. 11. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Cosinustétel | D kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-501) | Duronelly Gergely, Rák Laura, György Eszter | 10. 10. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Random péntek | D kategória (Budapest, JÁG) | Ignácz András, Száfner Zsolt, Károly Kiara | 11. 11. 11. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Szelíd meggymag vagy, vagy vad meggymag vagy? | D kategória (Budapest, JÁG) | Bana Ilona, Blaskovics Ádám, Sha Jingyuan | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Száva és a fiúk | D kategória (Budapest, JÁG) | Márton Száva, Stump Ede, Halupka Dániel | 9. 9. 9. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Halálpontosak | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Balzac) | Sors Eszter, Szukfiel Dóra , Fehér Dalma | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
LBD | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Balzac) | Ruskal Bendegúz Pál, Medgyesi Lujza, Kaposi-Ly Dávid | 10. 10. 10. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Família | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Szlovák Tímea, Seres Kata, Vadas János Bendegúz | 10. 10. 10. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Kismanók | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Zahuczki Liza, Kasznár Gréta, Gyúri Emma | 10. 10. 10. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Hapigyma | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Dante) | Lengyel Virág Lea, Rass Borbála Anna | 10. 10. | Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium; Budapest |
Mikkamakka | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Dante) | Szabó Szidónia, Koós Mátyás, Kökényessy Áron | 11. 11. 11. | Fóti Szabad Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium; Fót |
Kell fiú a csapatba? | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Zhu Shaoming, Ruff Emma, Bruzsa Márta Lujza | 9. 9. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Szászok | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Ballai Júlia, Budai Dorottya, Szász Balázs | 11. 11. 11. | Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium; Budapest |
Tetra RW | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Török Fanni, Kőszegi Miléna, Tóth Eszter Anna | 11. 11. 11. | Semmelweis Egyetem Raoul Wallenberg Többcélú Szakképző Intézménye; Budapest |
Kávé | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Shakespeare) | Baráz Kornél, Horváth Ábel | 10. 10. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Maminti | D kategória (Budapest, SZIG Terem: Shakespeare) | Koller Hanna, Garamszegi Hanna, Nagy-Mikita Júlia | 11. 12. 10. | Fóti Szabad Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Gimnázium; Fót |
Hét alma hatalma | D kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Fazekas Nóra Brigitta, Graselly Bence, Salacz Botond | 10. 10. 10. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Dürer kebab | D kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Toperczer Laura , Kóka Ádám , Gereben Marcell | 9. 9. 10. | Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium; Budapest |
Neveztünk | D kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Mészáros Péter, Polgár Bianka, Szilágyi Balázs | 10. 10. 10. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Hat alma hétalma | D kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Karaszi Lilla, Szabó Máté Szabolcs, Székely Sámuel | 10. 10. 10. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Noname 2 | D kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Jen Lilla Laura, Ungár Vince, Váczi Lóránt Tamás | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
003-as Matek ügynökség | D kategória (Debrecen) | Károly Kincső, Juhász Ferenc, Lefter Miklós | 12. 12. 11. | Hőgyes Endre Gimnázium; Hajdúszoboszló |
DRKG_NagyB | D kategória (Debrecen) | Kiss Péter, Nagy Gréta, Orovec Zsombor | 12. 11. 11. | Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona; Debrecen |
DÖNER | D kategória (Debrecen) | Jeges Barbara, Lovas Barnabás, Tani Mátyás Attila | 11. 11. 11. | Hőgyes Endre Gimnázium; Hajdúszoboszló |
LNKO | D kategória (Debrecen) | Fábián Hanna, Vitéz Kata Borbála | 11. 11. | Tóth Árpád Gimnázium; Debrecen |
Pistagoreusok | D kategória (Debrecen) | Biró Sándor Gergő, Csala Zsombor, Darnai Lili | 10. 10. 10. | Hőgyes Endre Gimnázium; Hajdúszoboszló |
Akár | D kategória (Eger) | Antal Mátyás, Mezei Kitti, Monoki Liliána | 12. 11. 11. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Neumann10 | D kategória (Eger) | Galuska Levente, Koncz Regina Ivett, Tompa László | 11. 11. 11. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Neumann7 | D kategória (Eger) | Braun Zsófia, Susán Henrik Zoltán, Ragó Marcell | 12. 11. 11. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
Neumann9 | D kategória (Eger) | Gyönki Dominik Botond, Rusznyák Kinga Brigitta, Farkas Vivien | 11. 11. 11. | Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium; Eger |
PVG15 | D kategória (Eger) | Garamszegi Anna, Juhász Bálint Attila, Kormos Máté | 11. 12. 11. | Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium; Eger |
Trónfosztók | D kategória (Eger) | Szarka Regő, Lember Ákos, Tóth Fruzsina Tímea | 12. 11. 11. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
X | D kategória (Eger) | Sütő Áron, Kovács Dóra Viktória, Verba Dániel | 11. 11. 11. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
y | D kategória (Eger) | Tajti Péter, Sipos Merse, Bajzát Barbara Hanna | 11. 11. 11. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Dínók | D kategória (Gödöllő) | Csiki Ádám, Horel Anna, Mihályi Nándor | 12. 11. 12. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Medveállatkák | D kategória (Gödöllő) | Csernus Péter, Hatfaludy Ábel, Szakács Rita | 12. 11. 12. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Sasok | D kategória (Gödöllő) | Rezsabek Ádám, Rákosi Máté, Kántás Dorottya | 10. 10. 11. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Testőrírók | D kategória (Hatvan) | Sőregi Kinga, Rácz Máté, Király Máté | 12. 12. 11. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Vargaelit | D kategória (Hatvan) | Bathó Bence, Kepenyes Fanni, Barilla Boglárka | 12. 12. 11. | Varga Katalin Gimnázium; Szolnok |
Zsenik | D kategória (Hatvan) | Czékus Bettina, Gulyás Janka, Nagy Attila | 12. 12. 11. | Varga Katalin Gimnázium; Szolnok |
Maradék | D kategória (Kaposvár) | Ujsághy Zsófia, Zibrinyi Julianna, Hornicz Tamás | 11. 11. 11. | Tolna Megyei SZC Apáczai Csere János Technikum és Kollégium; Dombóvár |
Musk v Gates | D kategória (Kaposvár) | Pap Attila Bálint, Ligeti Blanka, Biró Simon Buda | 11. 11. 11. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium; Kaposvár |
Füstölt kolbász | D kategória (Kecskemét) | Szarvák Boglárka, Hamar Adrienn, Poczai Dorottya | 9. 9. 9. | Verseghy Ferenc Gimnázium; Szolnok |
Kackiások | D kategória (Kecskemét) | Jónás Anna Emese, Bódi Tamás, Vincze Kristóf | 11. 11. 11. | Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium; Kiskunhalas |
Kád | D kategória (Kecskemét) | Kökény Kristóf, Melján Anna, Takács Dávid | 10. 10. 10. | Kecskeméti Katona József Gimnázium; Kecskemét |
Legyenmeglepi | D kategória (Kecskemét) | Rapos Tímea, Jáhner Emese, Losonczi Bence | 10. 10. 9. | Piarista Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Kecskemét |
sajt | D kategória (Kecskemét) | Kovács-Bánhalmi Hédi Zita, Kispeti Anna, Rickert Anna Mira | 11. 11. 11. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
TRIászRÁCZ | D kategória (Kecskemét) | Rácz Boglárka , Rácz Virág Emese , Coulibaly-Rácz Médea | 12. 12. 11. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
9+10=21 | D kategória (Kisvárda) | Borsi Attila, Kurucz Nimród, Takács Panna Barbara | 9. 9. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Besisokk | D kategória (Kisvárda) | Szakszon Dénes, Németh Eszter, Virga Eszter | 10. 10. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
PKP | D kategória (Kisvárda) | Beri Panna, Farkas Péter , Takács Klára | 10. 10. 11. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
PRÍMitív matematikusok | D kategória (Kisvárda) | Borsi Dávid, Papik Petra, Szabó Nikolett | 11. 12. 12. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
UNIQUE | D kategória (Kisvárda) | Halász Kristóf, Kovács Luca, Ostorházi Levente | 9. 10. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
BAG | D kategória (Miskolc) | Kelecseny Ádám, Dovák Bodza Márta, Baráth Gábor Gergő | 11. 11. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Birds | D kategória (Miskolc) | Juhász Jázmin Izabella, Madár András, Veréb-Fekete Bence | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
BÁK | D kategória (Miskolc) | Szemán Áron, Tóth Kristóf Benedek, Dovák Lola Sára | 11. 11. 12. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
CBG3 | D kategória (Miskolc) | Sziszkosz Zsófia, Magyar Mihály, Becse György | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
DMZS | D kategória (Miskolc) | Veres Dávid, Pákozdi Márk Mózes, Siménfalvi Zsuzsanna | 11. 11. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
faktor | D kategória (Miskolc) | Konc Ágota, Lupkovics Lázár | 10. 9. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
GICS | D kategória (Miskolc) | Monostory Sarolt, Lukács Imre Márk | 11. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
GÁBOR710 | D kategória (Miskolc) | Kovács Gábor, Rem Domonkos, Forrai Eszter Eliza | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
HáPi | D kategória (Miskolc) | Szörényi Zalán András , Dienes Csenge, Kristin Regő Márton | 9. 9. 9. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
JKSG | D kategória (Miskolc) | Kocsán Bence János, Gyurcsán Zsombor Ágost, Takács Boglárka | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
KOBRÁK | D kategória (Miskolc) | Habina Máté, Hák Lukács, Holló Petra | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Logikusok | D kategória (Miskolc) | Csonka Borbála, Boda Márton József, Veszelszki Orsolya | 12. 12. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
MNM | D kategória (Miskolc) | Mikesz Lili, Novák Hunor, Módis Marcell | 9. 9. 9. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Nincs elvárás | D kategória (Miskolc) | Munkácsi Richárd, Taksár Laura, Molnár Levente | 11. 11. 11. | Miskolci SZC Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Technikum és Szakképző Iskola; Miskolc |
O.K. | D kategória (Miskolc) | Bihi Boglárka, Gaál Gergely, Elekes Sándor | 9. 9. 9. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
PKT23 | D kategória (Miskolc) | Török Szilárd, Kormos Gellért Simon, Papp Nóra | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
PUSZTÍTÓ KOBRÁK | D kategória (Miskolc) | Katona Péter, Bialkó Milán, Földi Orsolya | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
PUSZTÍTÓK | D kategória (Miskolc) | Kovács Gábor, Szabó Bence, Csuka Bernadett | 10. 10. 10. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Gyökhárom | D kategória (Nyíregyháza) | Mészáros Koppány, Klincsik Míra, Tóth Ábel | 11. 11. 11. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
KoSzinusz | D kategória (Nyíregyháza) | Tormássi Emma, Pataki Tünde, Riczu Zsombor | 11. 11. 11. | Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola; Nyíregyháza |
Csakmeglesz | D kategória (Pécs Terem: E421) | Kovács Hanna, Lehotai Gergely, Fodor Roland | 10. 10. 10. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs |
Számok Sámánjai | D kategória (Pécs Terem: E421) | Barna Krisztina, Klász Klaudia, Rézbányai Gábor Buda | 10. 11. 11. | Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet; Pécs Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet; Pécs Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum; Pécs |
Ánégyeslapba írható legnagyobb térfogatú kúppalást!?! | D kategória (Pécs Terem: E421) | Békési-Marton György, Harmincz Sára, Mensch Krisztián | 12. 11. 12. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
√3=Cápa | D kategória (Pécs Terem: E421) | Jauck Julianna, Balatoni Anna, Papp Emese Petra | 9. 9. 9. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
DITC | D kategória (Sepsiszentgyörgy) | Seres Renáta, Dobri Attila, Seres Róbert | 11. 11. 11. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
Fenyőcske | D kategória (Sepsiszentgyörgy) | Máthé Szabolcs, Kovács Koppány, Bartos Kriszta | 11. 11. 12. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe Deluxe Masszázs vállalat | D kategória (Sepsiszentgyörgy) | Szente Tímea-Eszter, Pieldner Ádám, Orbán Vilmos | 11. 11. 11. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
TUDJUK! | D kategória (Sepsiszentgyörgy) | Kolumbán Nóra, Gál Bence, Bálint Zsombor András | 10. 11. 11. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
Fülöp a Rizzler | D kategória (Szeged) | Nagy Zétény, Bálint Eszter, Mindszenti Balázs | 11. 11. 11. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Zseniáli-sokk | D kategória (Szeged) | Nagy Emese, Jánossy Gergely Márton, Lázár Zsombor | 10. 10. 10. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
CSapat1 | D kategória (Szentendre) | Bozsik Kitti, Csordás Edmond | 12. 11. | Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium; Szentendre |
Hamilton tanítványai | D kategória (Szentendre) | Harmathy Károly, Nagy Benjámin, Szőke Anna | 11. 11. 12. | Szentendrei Református Gimnázium; Szentendre |
Hobbi | D kategória (Szentendre) | Berencz Lili Borostyán, Dankó Bendegúz Máté, Székely Barnabás | 11. 12. 12. | Szentendrei Református Gimnázium; Szentendre |
matektagozatosok | D kategória (Szentendre) | Götz Kata Kincső, Lakatos Gergő, Majer Gergő | 11. 11. 11. | Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium; Szentendre |
Móricz11Szabó1 | D kategória (Szentendre) | Semsey Eszter, Toma Lili, Zakar Huba | 11. 11. 10. | Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium; Szentendre |
SZRG2 | D kategória (Szentendre) | Lacza Gréta, Réthy Levente, Bereczky Márton | 10. 10. 9. | Szentendrei Református Gimnázium; Szentendre |
Derhán tanárnő angyalkái | D kategória (Szombathely) | Németh Mátyás , Czika Zoltán, Kappel Gréta | 12. 12. 11. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
Diszjunktak | D kategória (Szombathely) | Zsiros Márton, Balatoni Anna, László Dávid | 10. 12. 9. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
Dzsirgo | D kategória (Szombathely) | Schmitt Naomi, Muntean Réka, Dobos János | 12. 11. 11. | Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium; Szombathely |
Béris Ászok | D kategória (Tamási) | Gerencsér Zalán, Bognár Mátyás, Borka Emese | 9. 10. 9. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Tamási |
KISSKOMO | D kategória (Tamási) | Nagy Erik, Simon Szofi, Miksa Róbert | 12. 11. 12. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Tamási |
Matekosok | D kategória (Tamási) | Kiss Kamilla, Szathmáry Milán | 11. 11. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Tamási |
Matemethika | D kategória (Tamási) | Balogh Lili Luca, Uszinger Tamás, Drávecz Ferenc | 11. 11. 11. | Tamási Béri Balogh Ádám Katolikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Óvoda; Tamási |
Píbajnokok | D kategória (Tata Terem: 14) | Gombik Lili, Láng-Antos Barnabás, Gyarmati Ádám | 10. 10. 9. | Tatai Református Gimnázium; Tata |
Gyökvös | D kategória (Tata Terem: 19) | Tóth Boglárka, Molnár Hédi, Kishalmi András | 11. 10. 11. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Női erő | D kategória (Tata Terem: 22) | Skrován Lídia, Serfőző Fanni, Knapp Luca | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
PSC2 | D kategória (Veszprém) | Kertész Kinga, Gaál Péter Benedek, Rezi Bendegúz | 12. 12. 10. | Padányi Biró Márton Római Katolikus Gimnázium, Technikum és Általános Iskola; Veszprém |
1.9 PdTDI | D kategória (Zenta) | Horváth Noémi, Verebélyi Viktor | 10. 10. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Hú! | D kategória (Zenta) | Kis Botond, Horváth Csilla, Göcő Mónika | 10. 10. 10. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
3 szék 8 láb | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Téti Miklós, Személyi Sebestyén Gábriel, Horváth Dóra | 10. 11. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Gödöllői Református Líceum Gimnázium; Gödöllő Győri SZC Baksa Kálmán Két Tanítási Nyelvű Gimnázium; Győr |
Csak utolsók ne legyünk! | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Szabó Eszter, Szabó Roland, Kozma Cintia | 11. 11. 11. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Malackák | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-106) | Koós Veronika, Boros Luca, Varga Laura Szófia | 11. 11. 11. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Mittomén | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Bui Nikolett, Kiss Lícia, Tarnai Réka | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
A Kötél csapat ismét lecsap | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Szamecz Róza, Prohászka Bulcsú, Ta Minh Khoa | 10. 10. 10. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Googleplexek | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 3-715) | Tóth Kolos Barnabás, Pázmándi Renáta, Szirmai Balázs | 10. 9. 9. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Mákvirágok | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-202) | Róbert Viktória, Végh Lilian, Péter Hanna | 12. 12. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Bartók Béla Elméleti Líceum; Temesvár |
Trefort 𝝅 | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-202) | Dudás Ágoston, Szathmári Sára, Karáth Kornél | 11. 10. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Vödör | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Kern Luca, Sümeghi Nándor, Olláry Samu | 11. 10. 10. | Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Patrimoniális paralelepipedon | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | Horák Zsófia Flóra, Vödrös Dániel, Szabó Sámuel | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
igen. | E kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-501) | Kis Ágoston, Sánta Gergely Péter, Szabó-Komoróczki Csenge | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Matek Makik | E kategória (Budapest, JÁG) | Lakner Hanna Rozália, Sohár Bernadett, Laduver Nóra | 10. 10. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Teknősbéka | E kategória (Budapest, JÁG) | Hajagos Norton, Varga Csanád, Licsik Zsófi | 10. 10. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
TRIUMVIRÁTUS | E kategória (Budapest, JÁG) | Veres Dorottya, Zhai Yu Fan, Sárdinecz Dóra | 10. 10. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
k + 2v = s × t | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Balzac) | Chen Yixuan, Dinh Hoang Tuan, Nguyen Xuan Bach | 11. 11. 11. | Szent István Gimnázium; Budapest |
dumbass notation, nuggets lapítésön. | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Chen JiaTong, Dulácska Dániel, Tong Shuyu | 10. 10. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Szent István Gimnázium; Budapest |
Répadzsúz | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Szilágyi Balázs, Pelle Tamás, Kádár Boróka | 11. 11. 11. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Saját válasz | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Szűcs Réka , Németh Barnabás , Prácser András | 10. 10. 10. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Mean gurls | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Dante) | Fiers Emese, Horváth Barna, Mayer Martin | 11. 11. 11. | Szent István Gimnázium; Budapest |
_ | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Csilling Dániel, Gábor Benjámin , Sulija Vanda Natália | 11. 11. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Szent István Gimnázium; Budapest |
GLS | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Sarusi-Kis Balázs, Lőw László, Kinga Glósz | 10. 10. 10. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
sakk | E kategória (Budapest, SZIG Terem: Shakespeare) | Antal Barnabás, Pinczés Bálint, Nguyen-Kovács My Linh | 10. 10. 9. | Szent István Gimnázium; Budapest |
--ERROR--- | E kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Simon Réka, Mráz Hanna, Horváth Sára | 9. 9. 9. | Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium; Budapest |
Instant leves | E kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Király Áron, Zétényi Áron, Oláh Zsófia | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
dino nuggets | E kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Feczkó Illés, Puskás Péter, Leveles Réka | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis | E kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Baranyai Dóra Mária, Ferencz Kevin, Ozsváth Botond | 9. 9. 9. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Amegbéazix | E kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Fülöp Máté, Gerencsér László, Demeter Hanna | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Hat alma hatalma | E kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Holló Gergő, Krüpl Boglárka, Lányi Péter | 10. 10. 10. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Sürgék | E kategória (Eger) | Murányi Péter, Sági Roland Kristóf, József Henriett | 11. 11. 12. | Egri Dobó István Gimnázium; Eger |
Négyzetgyök Negativisták | E kategória (Gyula) | Budai Máté, Gyenge Gergő, Simon Maja | 10. 9. 11. | Gyulai Erkel Ferenc Gimnázium és Kollégium; Gyula |
10/5 | E kategória (Gödöllő) | Leskó Gábor, Szabó Eszter Judit, Tellinger Márton | 11. 11. 10. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
Lundák | E kategória (Gödöllő) | Magó Máté, Csaba Zsigmond, Pitlik Dóra | 11. 11. 11. | Premontrei Szent Norbert Gimnázium, Egyházzenei Szakgimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Gödöllő |
JustTheMath | E kategória (Kaposvár) | Mészáros Réka, Gimesi Péter | 9. 10. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium; Kaposvár |
Puppi Barna | E kategória (Kaposvár) | Puppi Barna, Varga Dániel, Gelencsér Janka | 11. 11. 11. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium; Kaposvár |
Demokratikus Diszkoszvetés | E kategória (Kecskemét) | Tar Viktória, Bujdosó Koppány, Bogár-Szabó Mihály | 11. 12. 12. | Kecskeméti Református Gimnázium; Kecskemét Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
K/B-JG | E kategória (Kecskemét) | Berkecz Lázár, Gyenes Károly, Princz-Jakovics Anna | 10. 10. 12. | Kecskeméti Katona József Gimnázium; Kecskemét Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét Kecskeméti Katona József Gimnázium; Kecskemét |
Besisek | E kategória (Kisvárda) | Kovács Tamás, Tari Adél, Dancs Bálint | 11. 12. 11. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
MEK | E kategória (Kisvárda) | Molnár Eszter, Kovács Kristóf, Jenei Marcell | 11. 12. 12. | Szent László Katolikus Gimnázium, Technikum, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium és Óvoda; Kisvárda |
A jobb dvd | E kategória (Miskolc) | Kendrovszki Dominik, Rási Bence | 11. 11. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
DAL | E kategória (Miskolc) | Lajos Luca, Szabó Donát, Tóth Ágoston | 12. 11. 11. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Egyedi | E kategória (Miskolc) | Gál András, Nagy Martin, Nagy Emma Dorottya | 11. 11. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
KB-U | E kategória (Miskolc) | Kurucz Kitti, Ujpál Bálint | 12. 11. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Majdnem 42 | E kategória (Miskolc) | Koós Andor, Pocsay Levente László | 11. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
TrimatI3Ik | E kategória (Miskolc) | Töreczki Gábor, Varga Ildikó Kata, Molnár István Ádám | 12. 12. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Krúdy 9.a | E kategória (Nyíregyháza) | Majoros Vanda, Csegény Mihály, Bukovinszki Balázs | 11. 11. 11. | Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium; Nyíregyháza |
Tüskésrét | E kategória (Pécs Terem: E421) | Szarka Regő , Kempf Ármin , Szarka Jonka | 11. 11. 9. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs Baranya Vármegyei SZC Zipernowsky Károly Műszaki Technikum; Pécs Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium; Balatonalmádi |
Csillámpigeons | E kategória (Sepsiszentgyörgy) | Miklós Janka, Bereczki Balázs, Dezső Szilárd | 12. 11. 11. | Székely Mikó Kollégium; Sepsiszentgyörgy |
Vérkakas | E kategória (Szentendre) | Horváth-Varga Márton, Barna Boldizsár, Nagy Anna Éva | 11. 11. 11. | Ferences Gimnázium; Szentendre |
√25vös | E kategória (Tata Terem: 22) | Kádas Dániel, Andai Márk, Szanda Zsófia | 11. 12. 11. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Tupikékhörpikék | E kategória (Tata Terem: 33) | Szeidemann Ábel, Gombási Noémi, Dettre Boldizsár | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
BaKaNcS | E kategória (Zenta) | Huszta Kristóf , Fekecs Csaba, Buják Réka | 11. 11. 11. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Kalács Kürtösök | E kategória (Zenta) | Böröc Sára, Zsiga Dávid, Kratok Bence | 11. 11. 11. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Pitegirosz leszármazottai | E kategória (Zenta) | Kiss Balázs, Papp Eszter, Nagy Endre | 11. 11. 11. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Power Tigrisek | E kategória (Zenta) | Bábinszki Botond, Erdélyi Nimród, Csanádi Petra | 12. 12. 10. | Bolyai Tehetséggondozó Gimnázium és Kollégium; Zenta |
Kyyhkyslakkaperiaate | E+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Zömbik Barnabás , Fórizs Emma , Virág Lénárd | 12. 12. 11. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Logika Rejtett Dimenziókban | E+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-106) | Petrányi Lilla, Bencsik Dávid, Tran Dávid | 11. 12. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium; Debrecen |
Móra Marci a MÉHECSKEPUSZTÍTÓ (akinek a konvex burka egy GÖMB) szeretői | E+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Holló Martin, Kocsis Péter, Hodossy Réka | 10. 10. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium; Balassagyarmat |
Mik vagyunk mi? Kefirek? | E+ kategória (Budapest, JÁG) | László Anna, Diószeghy Erzsébet, Nádor Artúr | 12. 11. 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Hó Lipót | E+ kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Czanik Pál, Keresztély Zsófia, Kovács Benedek Noel | 11. 11. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Szent István Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Habos piskóta | E+ kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Mészáros-Komáromy Botond, Baranyai Dorka, Volford Anna | 11. 12. 12. | Berzsenyi Dániel Gimnázium; Budapest |
Két matematikus + egy kukás | E+ kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Szakács Ábel, Nguyen Kim Dorka, Varga Boldizsár | 10. 11. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Haybar ikis ikis ikis ikis | E+ kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Tarján Bernát, Haskó Emma, Simon László Bence | 12. 11. 12. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Igazi Fazekas | E+ kategória (Debrecen) | Bodor Noémi, Görömbey Tamás, Vámosi Bendegúz Péter | 9. 10. 10. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium; Debrecen |
TÁMADÓMÓKUS5 | E+ kategória (Debrecen) | Balaskó Noémi, Balaskó Imola, Kulcsár Kira | 11. 12. 12. | Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium; Debrecen |
LIVe | E+ kategória (Miskolc) | Lupkovics Lilla, Iván Máté Domonkos, Varga Balázs | 12. 11. 11. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
Papaszita | E+ kategória (Miskolc) | Gáthi Donát, Rácz Kata, Szabó András | 10. 10. 10. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Cipőfűzőleszorítópöcök | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Bartucz Eszter Bianka, Aklan Larion, Vári Gergely Péter | 11. 12. 12. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Édes mindegy | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Zsova Levente, Rózsa Bíborka Dorka, Bódi Áron | 12. 12. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
A kémia applikált fizika | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Zhang Wenshuo, Major-Pomozi Léda, Bánkuti Bálint | 11. 11. 11. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
KÉN | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-202) | Novák Péter, Kéki Edit, Éliás Kristóf | 12. 12. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
RAF | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Weidner Éva, Barta Eszter, Tóth-Turán Száva | 11. 11. 11. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Fizikamüksz | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | László Balázs , Major Dániel , Szeder Janka | 11. 11. 10. | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum; Budaörs |
Sössz/Tössz | F kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-501) | Tómán Máté, Szemere Márk, Csébfalvi Hanna | 11. 11. 10. | Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium, Szakgimnázium és Technikum; Budaörs |
A Tüzes Sárkány | F kategória (Budapest, JÁG) | Farkas László, Erdélyi Kata, Dobák Bálint | 11. 11. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
KIBRÚTFORSZOLJUK | F kategória (Budapest, JÁG) | Bakos Luca, Pető Kristóf, Iliás Gergely | 11. 12. 12. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Bakszakáll | F kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Sziklai Anna, Andics Áron, Bobvos Virág | 12. 11. 12. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Kiszámíthatatlanok | F kategória (Budapest, SZIG Terem: Shakespeare) | Vincze-Pál András, Elekes Panni, Elekes Dorottya | 10. 9. 11. | Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium; Budapest |
\x41\x6c\x6d\x61 | F kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Török Eszter, Dukát Levente, Szatmáry Benedek | 11. 12. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest Szent István Gimnázium; Budapest |
Men In Black | F kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Kőszegi Eszter, Jávor Bence | 11. 11. | Városmajori Gimnázium; Budapest |
A kedvenc csapatom | F kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Becságh Boglárka, Beke Botond, Kovács Barnabás | 12. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Dóczy | F kategória (Debrecen) | Kovács Klára, Vágó Botond, Fazakas Bálint | 11. 12. 12. | Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma; Debrecen |
Partizán/négyzetkilométer | F kategória (Kecskemét) | Heizer Panna, Forgó Olivér, Hajnal Balázs | 10. 11. 12. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
Passzkál | F kategória (Kecskemét) | Szeles Ármin , Becsei Noel, Papp Leila | 12. 12. 11. | Kecskeméti Katona József Gimnázium; Kecskemét |
Schrödinger csapatneve | F kategória (Kecskemét) | Nyíri Kata Luca, Papp Barnabás, Nagy Korina | 12. 11. 11. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
Armageddon | F kategória (Miskolc) | Marincsák Péter, Vargay Tamás, Biró Annamária | 12. 12. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Cuncimókusok | F kategória (Miskolc) | Bíró Kata, Peiker Flóra, Szolyák Balázs | 11. 11. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
FF23 | F kategória (Miskolc) | Kondás Attila, Árvai Csenge | 11. 12. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Méhészek | F kategória (Miskolc) | Sike Mátyás, Gönczi Gergő, Hódi Boglárka | 11. 11. 11. | Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium; Miskolc |
Tau | F kategória (Miskolc) | Bottyán Márton, Fekete Martin, Melcher Kinga | 12. 12. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Nukleáris navigátorok | F kategória (Orosháza) | Gellény Anna Zsófi, Hajdu Dániel Ferenc, Németh Máté | 12. 12. 10. | Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium; Orosháza |
A fizika mágusai | F kategória (Tata Terem: 14) | Tárnok Ede, Téglás Dorka, Kovács Kristóf | 12. 11. 12. | Selye János Gimnázium; Révkomárom |
Szotyolák | F kategória (Tata Terem: 14) | Bán Márton, Smudla Róbert, Gyuricza Eszter | 11. 11. 11. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
DAS | F kategória (Tata Terem: 19) | Halász Sámuel, Benes András, Slezák Dóra | 12. 11. 12. | Selye János Gimnázium; Révkomárom |
Tatai PRV | F kategória (Tata Terem: 19) | Punk Laura, Rehák Botond | 12. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata Tatai Református Gimnázium; Tata |
Nem Euklideszi Csapat | F kategória (Tata Terem: 22) | Mészáros Ádám, Žigo Boglárka, Veres Benedek Zoltán | 12. 11. 12. | Selye János Gimnázium; Révkomárom |
Szabadesés | F kategória (Tata Terem: 22) | Képes Botond, Füstös Luca, Bánky Özséb | 11. 11. 12. | Tatai Református Gimnázium; Tata |
Sagittarius A | F kategória (Tata Terem: 33) | Katona Marcell, Mészáros Aletta, Kiss Dávid | 11. 11. 11. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
A kos | F+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Grosser Dániel , Kollmann Áron Alfréd, Bencz Benedek | 12. 12. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium; Budapest |
A munkavállalói értékpapírjuttatási program elismert programként történő nyilvántartásba vételére irányuló kérelemnek az állami adóhatóság által rendszeresített nyomtatványmintája | F+ kategória (Budapest, JÁG) | Juhász-Molnár Erik, Szalontai Júlia Csepke, Szabó Erik Zalán | 11. 12. 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Patetikus Pingvinek | F+ kategória (Pécs Terem: E421) | Csóka Péter, Schäffer Donát, Páter Péter | 12. 12. 11. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs |
ammóniumtetratiocianátodiamminkromát(III) | K kategória (Bonyhád) | Magyari-Havas Balázs Gábor, Nagy Natasa, Péti Dávid | 10. 10. 9. | Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Bonyhád |
Csődtömeg Kémikusok | K kategória (Bonyhád) | Rumbus Zoltán, Kovács Zsófia, Boros András | 10. 10. 9. | Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Bonyhád |
Foszforosz | K kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-106) | Pálfi Dávid, Selymes Bianka, Szekeres Tünde | 9. 9. 10. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
A győzelem katalizátorai | K kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Rákosi Balázs, Frigyes Lőrinc, Boross Kamilla | 10. 10. 9. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Kémiahangyák | K kategória (Budapest, ELTE Terem: 3-715) | Forrai-Nagy Bálint, Vadinszky Szabolcs Péter, Erhardt Zsuzsanna Mária | 9. 9. 10. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
E5vözet | K kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | Keszte Ádám, Szepesi Zoltán László, Kovács Petra | 9. 9. 10. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Albert kedvenckéi | K kategória (Budapest, JÁG) | Orbán Júlia, Csatári Bence, Fodor Attila | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Buksisimi | K kategória (Budapest, JÁG) | Erdélyi Berta, Jin Jiasheng, Farkas Bertalan Áron | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Diszperziós kölcsönhatás | K kategória (Budapest, JÁG) | Kajtár Bara Réka, Jánoskuti Hanna, Szabó Imre Bence | 10. 9. 10. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Glükóz | K kategória (Budapest, JÁG) | Csepella Nóra, Milovecz Panka, Tusnády Sára | 9. 9. 9. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Kiválasztottak | K kategória (Budapest, JÁG) | Domján Lola, Gede Emese, Perger Mátyás | 10. 9. 9. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Több mint kémcsövesek | K kategória (Budapest, JÁG) | Horváth Máté, Harangozó Kinga Laura, Fáy Barnabás | 9. 10. 9. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Hematit | K kategória (Kaposvár) | Afangide Uwem Jonah, Takács Panka, Tóth Sebestyén | 10. 10. 9. | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Kaposvár |
Bányai | K kategória (Kecskemét) | Fábián Gergő, Szénás Gréta, Tóth Hanga Katalin | 9. 10. 10. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
Alkimisták | K kategória (Kisvárda) | Szabó Bence, Nagy Róbert, Zelencz Fanni | 9. 10. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Chemistry girls | K kategória (Kisvárda) | Bacsó Bianka, Espák Hanna Veronika , Koleszár Teodóra | 9. 9. 9. | Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona; Sárospatak |
Kémcsövesek | K kategória (Kisvárda) | Poljovij Milán, Kristóf Balázs, Pázmán Erzsébet | 9. 10. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Ütős atomok | K kategória (Kisvárda) | Hudák Barbara, Kelemen Lili, Gebei Péter | 9. 10. 10. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
CINKos társak | K kategória (Miskolc) | Kádas Olivér, Gyurján Lujza, Nagy Hunor | 10. 10. 9. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Milegyenacsapatnevünk | K kategória (Orosháza) | Misota Edit Renáta, Major Lénárd, Csáki Tamás | 10. 9. 10. | Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium; Orosháza |
2,6-diaminohexánsav | K kategória (Pécs Terem: E332) | Végh Márton, Denkinger Júlia, Goór Emília | 9. 9. 10. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
aszkorbinsav | K kategória (Pécs Terem: E332) | Kuhl Boglárka, Járay-Vojcek Bertalan, Dolák Zita | 9. 9. 9. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Dalervkal | K kategória (Szeged) | Vásárhelyi-Varga Dalma, Bálint Kálmán István, Bús Ervin | 9. 10. 10. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Protonok | K kategória (Szeged) | Király Emese Emma, Elek János, Bilicki Márk | 10. 9. 10. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium; Szeged |
#c mint C⁶H¹²O⁶ | K kategória (Tata Terem: 14) | Balázs Bíborka, Csőre Réka, Richter Adrienn | 9. 9. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
(kreatívcsapatnév) | K kategória (Tata Terem: 14) | Karácsony Gergely, Elek Csongor László, Tóth Anna | 9. 9. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Foszforeszkálunk | K kategória (Tata Terem: 19) | Németh Johanna, Horváth Béla Márton | 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
IRÁNY MISKOLC | K kategória (Tata Terem: 19) | Horváth Kamilla, Pekár Zalán, Herczog Levente | 9. 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Laborlakók | K kategória (Tata Terem: 22) | Kerék Luca, Mátyus Lilien, Czékus Jázmin | 9. 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Öcsipókok | K kategória (Tata Terem: 22) | Tomayer Flóra, Korbely Vanda, Pokornyi Tímea | 9. 9. 9. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Teobromin - ó | K kategória (Tata Terem: 33) | Csirke Fruzsina , Tasnádi Zsófia , Rossz Emese | 9. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
FeCoNiCu | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-105) | Fábry Kinga, Ágoston Máté, Fazekas Gergely | 12. 12. 11. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Labor tündérek | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Szűcs Emese Judit, Hamar Petra Anikó, Pop Luca Gabriel | 12. 11. 12. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Hákettőessónégy | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Kaposi Kata, Vönöczky-Molnár Gergő, Botos Bence | 11. 12. 12. | Székesfehérvári Vasvári Pál Gimnázium; Székesfehérvár |
megegészségesedésünkre | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 3-715) | Csomai Zsófia Rozi, Nagy-Szentesi Máté, Kaleta Viktória | 11. 11. 11. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Sztöchiometria | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-202) | Szávó Anna, Kovács Anna, Szücs Dalma | 11. 12. 12. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
FeCuS | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 4-206) | Nagy Sebestyén, Hevesi András, Lackó Gréta | 12. 12. 11. | ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium; Budapest |
Rovarirtók | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-202) | Monok Péter, Csipkó Hanga Zoé, Konkoly Zoltán | 10. 10. 10. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Trícium | K+ kategória (Budapest, ELTE Terem: 5-501) | Bettesch Helga Adél , Simon András Márk, Surányi Gergő | 12. 11. 11. | Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium; Budapest |
Alkáli Angyalok | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Ujvári Panna, Vámos Vince, Bucsincsák Péter | 11. 11. 11. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Atompálya | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Gede Csenge, Kindl Eszter, Marczis Rebeka | 11. 11. 10. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Igéző ionok | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Bodor Emma, Kónya Szofi, Tar-Pálfi Helga | 12. 11. 12. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Kémia Különítmény | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Tran Huyen Ly, Bogár Balázs, Csitári Dávid | 11. 11. 11. | Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium; Budapest |
Neutrínók | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Handlovics Daniella, Szabó Réka , Handlovics Krisztián | 12. 12. 10. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Polip-Ropilén | K+ kategória (Budapest, JÁG) | Szabó Alexandra Nóra, Ungvári Dóra, Vass Balázs | 11. 11. 11. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Melatonin | K+ kategória (Budapest, SZIG Terem: Balzac) | Tonka-Nagy Zsombor, Virág Bernát, Sagiv Emili | 10. 10. 10. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Szabad gyökök | K+ kategória (Budapest, SZIG Terem: Csontváry) | Kürti Nelli, Szerb Luka, Liu Jiazong | 12. 12. 11. | Szent István Gimnázium; Budapest |
Toxic h(u)g | K+ kategória (Budapest, SZIG Terem: Díszterem) | Farkas Adél, Turós Eszter, Major Éva | 10. 10. 10. | ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium; Budapest |
GeNiUS | K+ kategória (Budapest, VPG Terem: 109) | Csáki Botond Benjámin, Jurányi Benedek, Biborka Bernadett | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
Trójai falovak | K+ kategória (Budapest, VPG Terem: 111) | Demeter Flóra, Bükkös Róza, Nagy Dorka | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
A rinocérosz visszatér | K+ kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Antónyi Emő, Sebestyén Jázmin Mária, Juhos Bálint András | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
LiPIr | K+ kategória (Budapest, VPG Terem: 113) | Szücs Írisz, Kardos Panna, Marek Míra | 11. 11. 11. | Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium; Budapest |
H2Opók | K+ kategória (Debrecen) | Péntek Renáta, Györfi-Szalay Zsófia, Éliás László | 11. 12. 12. | Karcagi Nagykun Református Gimnázium; Karcag |
Heisenberg | K+ kategória (Hatvan) | Gyurkó Balázs, Gyetvai Patrícia, Rácz Áron | 12. 11. 11. | Hatvani Bajza József Gimnázium; Hatvan |
Aszpartám | K+ kategória (Kaposvár) | Barbély Borbála, Dóczi András, Paska Péter | 12. 11. 11. | Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola; Kaposvár |
Elektrofilok | K+ kategória (Kaposvár) | Skotnyár Éva, Varga János, Mándli Gellért | 12. 12. 11. | Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium; Kaposvár |
ho2 | K+ kategória (Kecskemét) | Bóta Benedek, Kasza-Kovács Máté, Baranyi Panka | 11. 12. 11. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
Kémcsövesek | K+ kategória (Kecskemét) | Vercz Máté, Nagy Levente, Berta Villő | 11. 11. 10. | Kecskeméti Katona József Gimnázium; Kecskemét |
Vegyészterek | K+ kategória (Kecskemét) | Fazekas Levente , Fekete Balázs, Hangya Kinga Imola | 11. 11. 12. | Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium; Kecskemét |
Atom-törzs | K+ kategória (Kisvárda) | Szabó Kata , Veres Bence, Kacsári Benedek | 12. 12. 11. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Smurfcat | K+ kategória (Kisvárda) | Poljovij Márk, Pázmán Tamás, Ésik Helga | 12. 12. 11. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
Temesvár SE | K+ kategória (Kisvárda) | Putnoki Zsolt, Sallai Szabolcs , Deák Terézia | 12. 12. 11. | Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium; Kisvárda |
EQEQ | K+ kategória (Miskolc) | Juhász Máté, Apáti Lukács János | 12. 11. | Miskolci Herman Ottó Gimnázium; Miskolc |
FLDS | K+ kategória (Miskolc) | Tóth Petra Lili, Nagy Dávid, Bodor Zétény | 12. 11. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Géniuszok | K+ kategória (Miskolc) | Töttös Maja, Leskó Dániel, Lajgut Attila Álmos | 10. 12. 12. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
Magerő | K+ kategória (Miskolc) | Homolya Dániel, Mágocs-Bahur Szente, Matei Szofi | 11. 11. 12. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
TNT | K+ kategória (Miskolc) | Molnár Zolna, Dienes Benedek, Jankovics Gábor | 12. 11. 11. | Földes Ferenc Gimnázium; Miskolc |
luminol | K+ kategória (Pécs Terem: E332) | Tóth Beáta, Kurta Eszter, Husznai Marcell | 11. 11. 10. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
vörösvérlúgsó | K+ kategória (Pécs Terem: E332) | Katreiner Kíra Luca, Jánics Richárd, Csonka Dávid | 12. 12. 11. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |
Bűn és bűnhődés | K+ kategória (Pécs Terem: E421) | Jankó Richárd, Kis-Bogdán Ágota, Mucsi Zsófia | 12. 12. 10. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs |
Ischlerínium | K+ kategória (Pécs Terem: E421) | Arató Attila Gergő, Maczonkai Nóra, Németh Marcell | 11. 11. 11. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs |
Lám, lám! | K+ kategória (Pécs Terem: E421) | Machlik Míra, Kardos Lilla, Surinya Ákos | 11. 10. 10. | Pécsi Janus Pannonius Gimnázium; Pécs |
Analfabékák | K+ kategória (Szeged) | Mader Anna Márta, Nyíri Hanna, Baranyi Bartal | 11. 12. 12. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium; Szeged |
Barszuzsol | K+ kategória (Szeged) | Barna Csanád, Szucsik Kitti, Zsoldos Tamás | 11. 11. 11. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Bölcsészek | K+ kategória (Szeged) | Jureczky Viktória, Masa Barnabás, Fuder Péter | 12. 11. 12. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium; Szeged |
Jonagold | K+ kategória (Szeged) | Kiss Botond, Kocsis Janka Bernadett | 12. 11. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Jójártunk | K+ kategória (Szeged) | Jójárt Rebeka, Kávássy Milán Gábor, Vajda Zsófia | 11. 11. 11. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
Lombikbébik | K+ kategória (Szeged) | Donáth Lilla, Czakó Boróka, Tóth Zalán | 11. 12. 12. | Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium; Szeged |
Urban legends | K+ kategória (Szeged) | Barna Csenge, Salánki Martina Laura, Urbán Ferenc Máté | 11. 11. 11. | Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium; Szeged |
C₈H₁₀N₄O₂ | K+ kategória (Tata Terem: 14) | Imeli Dóra, Kővári Zorka, Lukács Eliza Emili | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
ASD | K+ kategória (Tata Terem: 19) | Juvancic Attila Ármin, Baumann Eszter, Dankó Bence | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
smells like team spirit | K+ kategória (Tata Terem: 19) | Bojtor Zsuzsanna, Tóth Gergő, Urbanics Anna | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Átok Rátok Szénhidrátok | K+ kategória (Tata Terem: 22) | Csuport Réka, Horváth Hanna, Csizmadia Leila | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
Valami Gáz | K+ kategória (Tata Terem: 33) | Lakatos Gréta Hanna, Lukács Péter, Simai Bodza Mária | 10. 10. 10. | Eötvös József Gimnázium és Kollégium; Tata |
BeINDOLunk | L kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-108) | Gerendás Roland, Vásárhelyi Péter | 12. 12. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Dess-Martini | L kategória (Budapest, ELTE Terem: 1-110) | Éger Viktória, Bélavári Balázs, Bíró Artúr | 12. 12. 10. | ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium; Budapest |
Dezső az elefánt | L kategória (Budapest, JÁG) | Molnár Evelin, Kerekes Anna, Bíró Gergő | 12. 11. 12. | Jedlik Ányos Gimnázium; Budapest |
Z-E Pálma | L kategória (Kecskemét) | Hegedűs Márton Krisztián, Suhajda Botond, Lénárt Eszter Katalin | 12. 12. 11. | Kecskeméti Református Gimnázium; Kecskemét |
adenozin-trinitrát | L kategória (Pécs Terem: E421) | Csonka Illés, Arnold Levente, Kutas Katalin | 12. 12. 11. | Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma; Pécs |