Jelentkezett csapatok

Az alábbiakban elérhető a jelentkezett csapatok listája. A rendszer általában 5-10 percen belül frissíti az adatokat, tehát az oldal frissítése után mindig az aktuális állapot böngészhető. A csapatokat a fejlécre kattintva lehet rendezni is, sőt a csapat nevére keresve is ellenőrizhető, hogy sikeres volt-e a jelentkezés.

Ha az adatok nem frissülnek/jelennek meg, akkor a jelentkezések ezen a linken is ellenőrizhetők.

Csapatnév
Kategória
(Helyszín)
Tagok
Évf.
Iskola
Bar-Ohm-PhiF kategória
(Szeged)
Szilágyi Anna Sára ,
Sajgó Anna,
Ludányi Levente
12.
12.
11.
Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
Lányok Árpád 10. bE kategória
(Budapest)
Mohay Lili Veronika,
Brányi Beáta,
Szalai Henrietta
10.
10.
10.
Óbudai Árpád Gimnázium
AlBiGeNSeKK+ kategória
(Budapest)
Bartha Lilla,
Babcsányi István,
Benkő Dávid
11.
11.
11.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Matek MackókB kategória
(Eger)
Kocsmár Balázs,
Takács Kristóf,
Szilák Panna
8.
8.
7.
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Kugló-fosztókE kategória
(Budapest)
Velich Nóra,
Bukva Dávid,
Biczó Benedek
11.
11.
11.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
CicamicákC kategória
(Szombathely)
Almási Petra,
Dobos Dávid,
Kenyeri Dorottya
10.
9.
10.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Vén tapacsE kategória
(Budapest)
Csányi Melinda,
Boór András,
Herskovits Dávid
10.
10.
10.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Három együttható E kategória
(Budapest)
Horváth Hanna Szabrina,
Lovas Márton,
Móra Márton Barnabás
9.
9.
9.
Hanna Szabrina: ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium;

Márton: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium;

Márton Barnabás: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Mágneses tripólusF kategória
(Budapest)
Takács Dóra,
Bokor Endre,
Varga Vázsony
11.
11.
11.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
“Pedig ha dicsekedni akarnék, nem lennék esztelen, mert igazságot mondanék, de mérséklem magamat, hogy valaki többnek ne tartson, mint aminek lát, vagy amit tőlem hall; még a kinyilatkoztatások különleges nagysága miatt sem. …” ~ Pál második levele a korinthusiakhoz 2Kor. 12.6-7"E+ kategória
(Budapest)
Le Julianna Phuonglinh,
Várkonyi Zsombor,
Weisz Máté
11.
11.
12.
Julianna Phuonglinh, Zsombor: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Máté: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Kartali kartellE kategória
(Budapest)
Dezső Kende,
Kercsó-Molnár Anita,
Nádor Benedek
9.
9.
9.
Anita, Benedek: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Kende: Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Kémiára nem mehettünk...F kategória
(Budapest)
Miklós Luca,
Kovács Hanna,
Csatár Eszter
11.
11.
11.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
BajnokokB kategória
(Kisvárda)
Raminczki Boglárka,
Sóki Tibor Attila,
Jónás Mária
7.
7.
8.
Bereczky Zsigmond Református Általános Iskola
Lelkes matekosokA kategória
(Kisvárda)
Puporka Szabina,
Csorba Marcell,
Simon Máté Tibor
5.
6.
6.
Bereczky Zsigmond Református Általános Iskola
Koch-ÁszokK kategória
(Pécs)
Husznai Albert,
Beck-Faubl Annaléna,
Flódung Áron
12.
12.
10.
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
ZnégyzetND kategória
(Nagyvárad)
Árva Norbert,
Barabás Zóra,
Kohán Zsófia - Emma
11.
12.
12.
Ady Endre Elméleti Líceum
EKBK kategória
(Budapest)
Domokos Edina,
Jónás Károly Gábor,
Bélteczki Bence Gergő
11.
10.
11.
Jedlik Ányos Gimnázium
Ho un gatto!K kategória
(Kecskemét)
Bodor Iván,
Szabó Gréta,
Kovács Áron
11.
10.
11.
Kecskeméti Katona József Gimnázium
KemikáliákK kategória
(Budapest)
Illés Tamás,
Merza Roland,
Kovács Viktória
11.
10.
11.
Jedlik Ányos Gimnázium
Team FöldK+ kategória
(Budapest)
Farkas Izabella,
Szabó Péter Levente,
Nguyen Bich Diep
10.
10.
11.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
UffK kategória
(Budapest)
Miklós Bence,
Kiss Bendegúz Barnabás,
Mezei Anna
10.
11.
10.
Jedlik Ányos Gimnázium
XB kategória
(Miskolc)
Csima Márton,
Bodnár Babett,
Csima Borbála
7.
8.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
ÉszbontókC kategória
(Kisvárda)
Nagy Enikő,
Radóczi Kornélia,
Tugya Enikő
10.
10.
9.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
FenolvöröscsillagK kategória
(Kaposvár)
Hegedüs Lilla,
Szikra Botond,
Dér Benedek
10.
11.
12.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Look Nagy Lajos, are you going to Math With Me or Not?E kategória
(Szombathely)
Hende Csongor,
Pócza Franciska Csenge,
Takács Noémi
11.
12.
12.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
MesterhármasD kategória
(Szombathely)
Kapornaky Melitta,
Alföldi Ádám,
Sebestyén Dániel
11.
12.
12.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Pofádat Befogók🍌E kategória
(Budapest)
Deé Zsófia,
Nagy Sólyom,
Sztranyák Gabriella
9.
9.
9.
Zsófia, Gabriella: Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium;

Sólyom: Kempelen Farkas Gimnázium
METIL(vodka)NARANCSK kategória
(Kaposvár)
Horváth Lilla,
Szekér Máté Márk,
Peti Kamilla
10.
11.
12.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
DDRC kategória
(Tata)
Opálka Dorina,
Nagy Dávid Márk,
Erdélyi Roland Erik
9.
9.
9.
Hamvas Béla Gimnázium
3DC kategória
(Tata)
Fekete Dóra,
Deli Ditte,
Eperjesi Dominik
9.
9.
9.
Hamvas Béla Gimnázium
Rotációs kapákD kategória
(Budapest)
Tusnády Simon,
Kós Péter,
Zaszlavik Hanna
12.
12.
11.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
¯\_(ツ)_/¯E kategória
(Budapest)
Szabó Bianka,
Marozsák Tádé,
Rassai Erik
12.
12.
11.
Óbudai Árpád Gimnázium
Valódi Kartali KartellE kategória
(Budapest)
Mezey Dorottya,
Seres-Szabó Márton,
Vámosi Boglár Tünde
9.
9.
9.
Dorottya, Márton: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Boglár Tünde: Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
AdysokkB kategória
(Hatvan)
Remisei Gergely,
Tóth Anna,
Dénes Lili
7.
7.
6.
Pestszentimrei Ady Endre Általános Iskola
PalpigradiB kategória
(Hatvan)
Fodor Ildikó Amira,
Kovács Benedek Noel,
Labancz Benedek
7.
7.
7.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Hol? A Düreren?B kategória
(Hatvan)
Zilahi Eszter Boglárka,
Lénárt Dániel,
Nagy Péter Tibor
7.
7.
7.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Hát nem tudomA kategória
(Hatvan)
Lefor Luca,
Varga Zoltán Bátor,
Dongó Gellért
6.
6.
5.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
CsapatnévA kategória
(Hatvan)
Szabó Vanda,
Zsámboki Ádám,
Ficsor Dominik
6.
6.
5.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
BIG-TeamF kategória
(Debrecen)
Ecsedi Boglárka,
Forgács Csenge,
Dóka Imre Péter
11.
12.
12.
Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
Bohr-zalmas tatuk Kft.K+ kategória
(Budapest)
Calis Mihály,
Mozer Jolán,
Pintér Barnabás
11.
11.
11.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
TRGK kategória
(Tata)
Szabó Benedek,
Sramkó Bendegúz,
Radics Evelin
10.
11.
12.
Tatai Református Gimnázium
Illés szekereF kategória
(Tata)
Hamar Dávid,
Bálint Lilla,
Köpe Krisztián
12.
11.
11.
Tatai Református Gimnázium
Szteppelő GumiCsirkékC kategória
(Kaposvár)
Juhász Máté Levente,
Kiss Balázs,
Kiss Enikő
9.
9.
7.
Máté Levente, Enikő: Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola, Szakgimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola;

Balázs: Aszódi Evangélikus Petőfi Sándor Gimnázium
E a köbönK kategória
(Tata)
Szücs Enikő,
Nagy Enikő,
Illés Enikő
11.
9.
11.
Tatai Református Gimnázium
JupiterA kategória
(Sárospatak)
Pénzes Boldizsár,
Vajkó Balázs,
Csubák Vénusz
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
SzilvalekvárB kategória
(Miskolc)
Végh Lilian,
Halasi Ákos,
Aczél-Szabó Csongor
8.
8.
7.
Kecskeméti Református Általános Iskola
TRG2020K kategória
(Tata)
Kovács Emese,
Balogh Anna,
Szántó Csongor
12.
12.
10.
Tatai Református Gimnázium
GyökvonásC kategória
(Tata)
Fehér Virág,
Szarka Milán,
Tamás Dávid László
10.
10.
9.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
DobókockaC kategória
(Tata)
Dánél László,
Hriagyel Szonja,
Dánél Katalin
10.
10.
9.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Sajtos pogácsa I.F kategória
(Szombathely)
Endrész Balázs,
Fröhlich Viktória,
Fodor Lilla
12.
12.
11.
Türr István Gimnázium és Kollégium
Dóri, Bálint és ÁgostonE kategória
(Budapest)
Mihalik Bálint,
Nagy Dorottya,
Török Ágoston
10.
12.
10.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
ErnőE kategória
(Budapest)
Bodgál Károly,
Zakor Zsombor,
Borza Bori
10.
10.
10.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
AlpakákC kategória
(Szombathely)
Hargitai Borka,
Sáray László,
Németh Áron
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
LogisztoriA kategória
(Hatvan)
Cseppentő Áron,
Monok Péter,
Vudi Csenge
6.
6.
5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
AnonymusA kategória
(Hatvan)
Nagy Nóra,
Téglás Benett,
Császár Csanád
6.
6.
5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
GÉEMKÁB kategória
(Hatvan)
Egyházi Godó,
Borodi Márton,
Sőregi Kinga
7.
7.
8.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
ÜgyesekA kategória
(Hatvan)
Benei Ágnes,
Márkus Roni,
Zelenka Dávid
5.
6.
6.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
TricolorA kategória
(Hatvan)
Fehér Dániel,
Juhász Csanád,
Menyhárt Petra
6.
6.
5.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
rózsaszín felhőcskékK+ kategória
(Budapest)
Kövér Blanka,
Révész Zsuzsanna,
Vizkeleti Anna
11.
12.
11.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Egy meg egy meg egyC kategória
(Kisvárda)
Kemenyiczki Zsolt,
Péter Marcell,
Orosz Csenge
9.
9.
9.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
KémcsövesekK+ kategória
(Debrecen)
Demeter Nóra,
Kis Gergő,
Vajó Andrea
11.
11.
12.
Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
Királis glicinekK+ kategória
(Debrecen)
Lovas Miklós,
Emri Katalin Nóra,
Gólya István
11.
10.
10.
Tóth Árpád Gimnázium
Egy emeltmatekosnak az a dolga: ami egy emeltmatekosnak a dolgaC kategória
(Budapest)
Pásztor Gábor,
Sajben Máté,
Vasics Enikő
10.
10.
9.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
TitánK kategória
(Kaposvár)
Rohán Eszter,
Rohán Zsuzsanna,
Csek Lóránt Tibor
12.
11.
10.
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Tizenkettes szénizotópK kategória
(Kaposvár)
Salameh Mira,
Tapaszti Ákos Attila,
László Ádám
12.
10.
9.
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
KurcsatóviumK kategória
(Kaposvár)
Székely Hanna,
Liszt Milán,
Afangide Uda
11.
11.
10.
Nagyboldogasszony Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Nem Pécsi NagylajosD kategória
(Budapest)
Németh Kata,
Muntean Emese,
Bollér Henrik
12.
11.
11.
Kata, Emese: Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium;

Henrik: Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
DeporszívóE+ kategória
(Budapest)
Gyetvai Miklós,
Győrffy Johanna,
Márton Kristóf
11.
11.
11.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Nylon szatyrokD kategória
(Kecskemét)
Perneki Dóra ,
Sándor Adél Emese ,
Kovács Rita
10.
10.
10.
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
√R-ekF kategória
(Budapest)
Békési Ábel,
Kertész Balázs Zoltán,
Szabó Ágnes
12.
10.
12.
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma
XYZB kategória
(Miskolc)
Tóth Petra Lili,
Erdei Szilas,
Erdélyi Botond
8.
7.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
Atom AntikK kategória
(Kaposvár)
Tornyos Eszter,
László Lilla,
Harsányi Dorottya
12.
11.
10.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
invalid nicknameF kategória
(Budapest)
Kotán Tamás,
Ambrus Aladár,
Szepessy Hajnalka
11.
11.
11.
Tamás, Hajnalka: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Aladár: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
KodeinK kategória
(Kisvárda)
Keresztes Réka,
Szászi József,
Molnár Levente János
12.
12.
10.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Valaska AngyalkáiC kategória
(Szombathely)
Roboz Rebeka Kincső,
Lesznik Zsófia,
Ötvös Attila
9.
9.
10.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
predestinálvaC kategória
(Budapest)
Lukács Emma,
Hellenpárt Gábor,
Csókay Balázs
9.
10.
10.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
KétbalkezesekK+ kategória
(Szeged)
Berezvai Anna,
Borbás Balázs,
Papp Viktória
12.
12.
11.
Anna, Viktória: Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium;

Balázs: Kökönyösi Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola
LángészekA kategória
(Kisvárda)
Potos Áron,
Rinkács Ádám,
Bodnár Dorina
6.
6.
5.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
szentannaA kategória
(Nyíregyháza)
Sárosi Panna,
Sebestyén Jázmin,
Markovits Milán
6.
5.
6.
Szent Anna Katolikus Általános Iskola
ReményikedőkC kategória
(Szombathely)
Schmitt Richard ,
Muntean Áron ,
Pungor Viktória
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
SzámvadászokB kategória
(Miskolc)
Pocsai Levente,
Gömze Norken,
Réz Petra
7.
8.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
ThiruvananthapuramC kategória
(Budapest)
Csaba Zoé,
Kardos Bence,
Frits Anita
10.
9.
10.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Játszótéri Vászon-csusszanókK+ kategória
(Debrecen)
Kapdos Ádám,
Debreczeni Dorina,
Nemes Zsigmond
12.
11.
12.
Ádám, Zsigmond: Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium;

Dorina: Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium
OkostolyásokE+ kategória
(Budapest)
Arató Zita,
Tiderenczl Dániel,
Fajszi Bulcsú
11.
12.
12.
Dániel, Bulcsú: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Zita: Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
EgyértelműE kategória
(Budapest)
Atanaszov Vivien,
Farkas Bence,
Hajós Balázs
9.
9.
9.
ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Találd kiB kategória
(Miskolc)
Vanyó Gréta ,
Papp Dániel,
Apró Marcell
8.
8.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
Eszter néni rabszolgáiD kategória
(Budapest)
Kós Olívia,
Nagy Balázs,
Rátosi Balázs
9.
10.
10.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
SokMcEttőC kategória
(Miskolc)
Ambrus Benedek Pál,
Stumpf Dénes,
Ambrus Boróka Mária
9.
10.
9.
Benedek Pál: Sárospataki Református Kollégium Gimnáziuma, Általános Iskolája és Diákotthona;

Dénes: Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium;

Boróka Mária : Képző- és Iparművészeti Szakgimnázium és Kollégium
SemmiA kategória
(Sárospatak)
Sipos Noémi,
Szabó Zoltán,
Sztankó Júlia
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
RadírfejekA kategória
(Sárospatak)
Ambrus Bonifác,
Füssi- Nagy Csongor,
Thuróczy Kitti
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
ÁcsapatA kategória
(Sárospatak)
Lengyel Bálint,
Béres Máté,
Kristály Jázmin
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
200IQA kategória
(Sárospatak)
Egyed Levente,
Halász Dávid,
Sütő Loréna
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Dilis trióA kategória
(Sárospatak)
Sütő Réka,
Frikker Eszter,
Frikker Fanni
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
ÉszforgatókA kategória
(Sárospatak)
Osztroha Máté,
Kerchner Marcell,
Bódi Hanna
5.
5.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
matekguruB kategória
(Eger)
Váradi Bálint,
Bíró Donát,
Kovács Dorottya
8.
8.
7.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
√ -1D kategória
(Nagyvárad)
Kovács Sándor,
Csányi Patrik Tibor,
Divin Judit
12.
12.
11.
Ady Endre Elméleti Líceum
okostojásokB kategória
(Eger)
Vincze Zsanett,
Kovács Patrícia,
Csóka Zoltán
7.
7.
8.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
matekmanókB kategória
(Eger)
Berecz Martina Hanna,
Vincze Zsófia,
Ortó Zalán
7.
7.
8.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
menőmatekB kategória
(Eger)
Molnár Vajk,
Orosz Dániel,
Szabó Laura
7.
7.
8.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
VIQC kategória
(Szombathely)
Laposa Kata Sára,
Chen Dávid,
Németh Máté
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Dream TeamC kategória
(Szombathely)
Szakály Petra,
Palkó Nóra,
Varga Levente
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
ElefántE+ kategória
(Budapest)
Beke Csongor,
Kocsis Anett,
Hámori Janka
12.
12.
11.
Csongor: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium;

Anett: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Janka: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
TrimatI3IkB kategória
(Miskolc)
Töreczki Gábor,
Varga Ildikó Kata,
Molnár István Ádám
8.
8.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
xyB kategória
(Miskolc)
Kéki Edit,
Szűcs Botond,
Pitti Péter
8.
8.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
Fogfenő fenőkövekE+ kategória
(Budapest)
Lazur Zsófia,
Kovács Tamás,
Jánosik Máté
10.
10.
10.
Zsófia, Tamás: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Máté: Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
Hol a pogácsa?B kategória
(Kisvárda)
Borsi Dávid,
Bengi Lili,
Ihnat Vivien
7.
7.
8.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
CsömínyF kategória
(Tata)
Jánosdeák Márk,
Beke Zsolt,
Téglás Panna
12.
11.
10.
Selye János Gimnázium
VargaritmusD kategória
(Hatvan)
Székelyhidi Klára,
Gál Bence,
Muzslai László
12.
12.
11.
Varga Katalin Gimnázium
Tört&őkB kategória
(Eger)
Holló Johanna,
Fekete Tamás,
Gelencsér Máté
7.
8.
8.
Szentistváni István Király Általános Iskola
A terhes, a lengyel, meg a bodaA kategória
(Miskolc)
Terhes Hanna,
Lengyel Péter,
Boda Dániel
5.
6.
6.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
AkibujtakinemmegyünkF kategória
(Budapest)
Hídvégi Virág Alexa,
Almádi Gergő,
Sztrecska Gábor
11.
12.
11.
Óbudai Gimnázium
Tri-szekcióD kategória
(Kecskemét)
Varga Luca Borbála,
Kosóczki Balázs,
Klem Zsolt
11.
11.
12.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
OkuluszA kategória
(Eger)
Bali Gerda,
Czinka Dominik,
Nagy Emese
5.
5.
6.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Polip-ropi-lénK kategória
(Kaposvár)
Lukács Nóra,
Bőhm Krisztina,
Kárpáti Anna
12.
11.
10.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
KockaéderD kategória
(Pécs)
Somogyvári Hanna,
Gyurisa Gréta,
Peilert Soma
11.
12.
12.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
MatekzsenikA kategória
(Eger)
Forgács Bence,
Forgács Bianka,
Tar Szonja
6.
6.
5.
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
Számoló-gépekB kategória
(Eger)
Turai Dániel,
Balogi Réka,
Szívós Bálint
7.
8.
7.
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
matekoroszlánA kategória
(Eger)
Dorkó Dániel,
Bíró Veronika,
Dorkó Marcell
5.
5.
6.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
NyerőpárosA kategória
(Eger)
Szolyák Petra,
Bíró Rebeka,
Ványi Imre
5.
5.
6.
Bélapátfalvai Petőfi Sándor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
RubikkockaB kategória
(Eger)
Lassán Dóra,
Hevesi Máté,
Szabó Bence
8.
7.
7.
Szilvásváradi Jókai Mór Általános Iskola
Videoinfo1B kategória
(Miskolc)
Bede Fanni,
Gábor Lajos Gábor,
Lukács Kristóf
7.
8.
8.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
Nagy koponyákB kategória
(Miskolc)
Rudák Anett,
Szabó Csenge,
Herczeg Alex
8.
8.
7.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
(N)agymenőkB kategória
(Miskolc)
Tóth Luca Veronika,
Méhész Gerda,
Vaszily Marcell
8.
8.
7.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
Matek zsenikA kategória
(Kisvárda)
Farkas Péter,
Korbács Zoltán,
Szabó Csenge
6.
5.
5.
Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
KKNK kategória
(Budapest)
Mátyás Tímea,
Somogyi Botond,
Ficz Roland
10.
10.
12.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
953-1452K+ kategória
(Budapest)
Simon Vivien,
Ficsór István Dávid,
Terjéki Gergő
11.
12.
12.
István Dávid, Gergő: Kecskeméti Református Gimnázium;

Vivien: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
11.lim x → ∞ (1+1/x)^xF kategória
(Debrecen)
Pálffy Patrik Dániel,
Gréczy Balázs,
Gál Hedvig
11.
11.
11.
Tóth Árpád Gimnázium
Baby SharkK kategória
(Budapest)
Moharos Viktor,
Benczúr Máté,
Polgár Anna
12.
11.
10.
ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium
KALKULÉTÖRZC kategória
(Szentendre)
Bozsó Péter,
Czintula Zalán,
Szabó Panna
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
IdegenekC kategória
(Budapest)
Dőtsch Anna,
Mohácsi Barnabás,
Nagy Olivér
10.
9.
9.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
EsélytelenekC kategória
(Szombathely)
Kiss Bianka,
Nagy Zsófi,
Balogh Sára
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
3 az 1-benB kategória
(Miskolc)
Monoki Molli Anna,
Lenkei Balázs Benedek,
Fodor András István
8.
8.
7.
Miskolci Görögkatolikus Általános Iskola
VargákD kategória
(Hatvan)
Tóth Gréta,
Oláh Zsófia,
Bohács Tamás
12.
12.
11.
Varga Katalin Gimnázium
Csonkolt kockákC kategória
(Hatvan)
Tóth Gréta,
Hodászy Levente,
Kenyeres Emma
9.
10.
10.
Varga Katalin Gimnázium
ÁszokB kategória
(Miskolc)
Simon Dénes,
Tomesz Gergő,
Divinyi Gréta
7.
8.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
QqriqE kategória
(Budapest)
Kézdy Judit,
Petőfi Bori,
Páhán Anita Dalma
10.
10.
10.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
Rozsdás triumvirátusE kategória
(Szeged)
Imreh Júlia,
Nagy Bálint,
Szemerédi Előd
11.
12.
12.
Bálint, Előd: Szegedi Tudományegyetem Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola;

Júlia: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Tessék?E+ kategória
(Pécs)
Trombitás Karolina,
Kövesi-Nagy Mihály,
Szűcs Tamás
11.
12.
12.
Mihály, Tamás: Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma;

Karolina: Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
A számok rabjaiD kategória
(Hatvan)
Gazdag Luca Regina,
Medvegy Gábor,
Gulyás Dániel
11.
12.
12.
Varga Katalin Gimnázium
TurbócsigákA kategória
(Nyíregyháza)
Barabás Regina,
Szabó Veronika,
Hulvej Zselyke
6.
6.
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
MittudoménA kategória
(Nyíregyháza)
Jantek Viktória,
Bilecz Sára,
Pusztai Balázs
6.
6.
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
ZsupiB kategória
(Nyíregyháza)
Szabó Dávid,
Gál Levente,
Takács Zsófia
8.
8.
7.
Jókai Mór Református Általános Iskola
PrímákA kategória
(Nyíregyháza)
Fejes Milán,
Laboncz Adél,
Borai Balázs
6.
6.
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
ErőshármasA kategória
(Nyíregyháza)
Juhász Panna,
Gábri Dominik,
Éles Mátyás
6.
6.
5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
KisvasgyúrókA kategória
(Nyíregyháza)
Nagy Lili,
Roszik Máté,
Vári Zoltán
5.
6.
6.
Jókai Mór Református Általános Iskola
MatekzsenikA kategória
(Nyíregyháza)
Szőke Ottó,
Sztányi Zsófia,
Mucsi Emese Réka
5.
6.
6.
Jókai Mór Református Általános Iskola
F kategória
(Miskolc)
Bulla Gerald,
Juhász András,
Velkey Júlia
12.
12.
11.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
QCUF kategória
(Miskolc)
Sallai Zsombor,
Tinon Augustin,
Altnéder Júlia
12.
12.
11.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
WUQF kategória
(Miskolc)
Mátraházi Krisztián,
Gajdócsi András,
Spekker Dorina
11.
11.
12.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
LogikusokA kategória
(Sárospatak)
KRISZTIÁN PANNA,
Csomós Ferenc Kolos,
Gergely Levente
5.
6.
6.
Zempléni Általános Iskola
PitagóreusokB kategória
(Sárospatak)
Nagy Laura,
Klima Gábor,
Bodnár Simon Benedek
7.
8.
8.
Zempléni Általános Iskola
Aurea MediocritasF kategória
(Tata)
Czettisch Petra,
Kadlecsik Ádám,
Andai Roland
11.
12.
11.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
MicimackóE kategória
(Miskolc)
Fekete Patrik,
Fenyvesi Bence,
Hazadi Noémi
9.
9.
9.
Földes Ferenc Gimnázium
Maths-esekA kategória
(Hatvan)
Karácsony Áron,
Kolozs Marcell,
Verebélyi Boglárka
6.
6.
5.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
BojyaiD kategória
(Kecskemét)
Tokodi Tibor Bence,
Kis Dorottya Sára,
Balog Benedek Zsolt
10.
9.
10.
Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Eötvös MALF kategória
(Tata)
Czakó Adrienn,
Sándli Lóránt,
Ölveczki Máté
12.
12.
11.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
AgyasteamA kategória
(Hatvan)
File Csenge,
Kontra Viktória,
Bajusz Olivér
6.
6.
5.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Deus Ex MachinaF kategória
(Tata)
Prohászka Eszter,
Petőcz Rebeka,
Magasi Bence
12.
12.
11.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
MEDC kategória
(Kaposvár)
Horváth Edit,
Niedermayer Dávid,
Marosi Martin Ruben
10.
9.
9.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
JIMC kategória
(Kaposvár)
Klampauer Jázmin,
Sárkány Inez,
Simon Máté
9.
9.
9.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
EGOC kategória
(Kaposvár)
Esküdt Luca,
Gubisi Péter,
Orsós István
9.
9.
9.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
RoliMA kategória
(Miskolc)
Jármi Dorottya,
Bihary Roland,
Farkas Máté
5.
6.
6.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
DonátékA kategória
(Miskolc)
Németh Liliána,
Gáthi Donát,
Bodnár Tamás
5.
6.
6.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
KDBC kategória
(Nagyvárad)
Mărcuş Anabella,
Máté Dávid,
Simon Krisztián
10.
9.
10.
Ady Endre Elméleti Líceum
LapátlovakE kategória
(Vác)
Törőcsik József,
Kende Zoltán,
Jeney Eszter
12.
12.
11.
Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
Programozott NapsugárD kategória
(Vác)
Varga Dóra,
Viszus Virág,
Zentai Napsugár
11.
11.
10.
Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
RGB2019C kategória
(Vác)
Munkácsi Réka,
Hinger Bence,
Mészáros Gergő
9.
10.
10.
Váci Madách Imre Gimnázium
Kodálytrió 1B kategória
(Hatvan)
Fűzér Barnabás,
Rácz Máté,
Szabó Kata
8.
8.
7.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Kodálytrió 2B kategória
(Hatvan)
Garami Dominik,
Fekete Máté,
Orbán Rita Dóra
8.
8.
7.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Kodálytrió 3B kategória
(Hatvan)
Bucsu Boglárka,
Illés Dávid,
Király Máté
7.
7.
7.
Hatvani Kodály Zoltán Értékközvetítő és Képességfejlesztő Általános Iskola
Algebrai kifejezésekB kategória
(Eger)
Szakál Soma,
Somogyi Bálint,
Kocsis Csillag
8.
8.
7.
Egri Dobó István Gimnázium
ÖtösökB kategória
(Eger)
Kiss Viktória,
Verba Dániel,
Soltész Noel
7.
7.
7.
Egri Dobó István Gimnázium
Matematikai problémákB kategória
(Eger)
Horneczki Tamás,
Földi Gábor,
Kun Lilien
8.
8.
7.
Egri Dobó István Gimnázium
XB kategória
(Eger)
Bajzát Hanna,
Sütő Áron,
Murányi Péter
7.
7.
7.
Egri Dobó István Gimnázium
KockafejB kategória
(Eger)
Sági Roland,
Szabó Marcell,
Kovács Jázmin
7.
7.
7.
Egri Dobó István Gimnázium
Logikus elmékC kategória
(Hatvan)
Hegyi Boglárka,
Kovács-Nyilas Petra,
Tamasi Réka Emese
9.
9.
10.
Egri Dobó István Gimnázium
MeghalVasembeRD kategória
(Szentendre)
Székely Bendegúz Mihály,
Lapis Áron,
Viktória Swinburn
12.
12.
11.
Szentendrei Református Gimnázium
TOPA kategória
(Miskolc)
Turcsányi Vince,
Ónodi Dávid,
Papp-Durbák Dorottya
6.
6.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
CsengeA kategória
(Miskolc)
Vladár Csenge,
Körmöczi Márk,
Csehil Nándor
6.
6.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Emese fiaiA kategória
(Miskolc)
Tóth Emese,
Kiss Balázs,
Jurás Dávid
6.
6.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Mi megpróbáltukD kategória
(Kaposvár)
Keszi Kitti,
Slavati Fanni,
Schulszler Renátó
11.
11.
11.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
TriA kategória
(Eger)
Tamasi András,
Orosz Bence,
Popovits Réka
6.
5.
5.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
SzámkirályokA kategória
(Eger)
Morales Hunor,
Bécsi Hanna,
Szabó Bálint
6.
5.
5.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
BétaA kategória
(Eger)
Szabó Csanád,
Nováki Luca,
Tóth-Fülöp Marcell
6.
5.
5.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
Végtelen számrendszerekC kategória
(Hatvan)
Kis Blanka,
Joó Judit,
Lezsák Benjámin Tamás
9.
10.
10.
Egri Dobó István Gimnázium
KirályokD kategória
(Kaposvár)
Pintér Lorina,
Lehel Kitti,
Jászberényi Bence
10.
10.
10.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
OsztókA kategória
(Eger)
Papp Áron,
Jakab Csenge,
Kristofori Kolos
6.
5.
5.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
3 gráciaB kategória
(Eger)
Smider Zsófia,
Pál Bonita,
Pintér Marianna
7.
8.
8.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
C10H14N2K kategória
(Pécs)
Dohány Zsófia,
Tolvaj Tamás,
Takács Alexander
11.
11.
10.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Apáczai19D kategória
(Kaposvár)
Dausek Nándor,
Pónya Márton,
Lukács Alíz
9.
10.
10.
Szekszárdi SZC Apáczai Csere János Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
sirbÁ regzteMC kategória
(Pécs)
Lénárd Zsombor,
Ortmann Anna,
Dunai Áron
10.
10.
9.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Csapatnév helyeE kategória
(Kaposvár)
Kövér Kincső,
Marosi Bori,
Papp Zsombor
12.
12.
11.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
AbderitákE kategória
(Kaposvár)
Balla Ábel,
Oláh Emese,
Tóth Bálint
12.
12.
10.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
HeuRékaE kategória
(Kaposvár)
Nevezi Virág,
Várteleki Richárd,
Sántha Enikő
12.
12.
11.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
TriplagyhalottE+ kategória
(Budapest)
Bencsik Ádám,
Bán-Szabó Áron,
Ungár Éva
10.
10.
10.
Ádám, Áron: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Éva: Lauder Javne Zsidó Közösségi Óvoda, Általános Iskola, Középiskola és Zenei Alapfokú Művészeti Iskola
ciszterilénK+ kategória
(Pécs)
Hegedűs Luca Anna,
Bogner Marcell Márk,
Pintér Róbert
11.
11.
11.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
空白E kategória
(Kaposvár)
Gazda Fanni,
Ottó Panna,
Kübler Ákos
11.
11.
11.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
kukoricaF kategória
(Budapest)
Kovács Orsolya,
Halász Eszter ,
Bukovácz Dóra
11.
11.
11.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
C20H25N3OK+ kategória
(Budapest)
Garamvölgyi István,
Kozák Zsombor,
Tóth Nóra
12.
12.
10.
Kecskeméti Katona József Gimnázium
TigrisA kategória
(Sárospatak)
Kristály Máté,
Bós Eszter,
Jeszenszki Lili
5.
5.
6.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
GIRL POWERA kategória
(Sárospatak)
Hersman Panna,
Feke Boglárka,
Hmelyovszki Lili
6.
6.
5.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
ZebraA kategória
(Sárospatak)
Pájer Anna,
Sajószegi Lilla,
Csikó Márkó
5.
5.
6.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
PrímekB kategória
(Sárospatak)
Balla Csaba,
Kovács Fanni,
Sipos Mirella
7.
7.
8.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
RoxfortB kategória
(Sárospatak)
Sedlák Ákos,
Frei Kata Dóra,
Ignácz Viktória
7.
7.
8.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
SzaturnuszB kategória
(Sárospatak)
Tóth Richárd,
Szabó-Velejti Domokos,
7.
8.
8.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
HármakB kategória
(Sárospatak)
Fodor Áron,
Hünlich Lotte,
Sedlák Patrik
7.
7.
8.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
NautiliusB kategória
(Sárospatak)
Réthi Levente,
Kuti Zsolt,
Bagosi Brigitta
8.
8.
7.
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
ikszdéC kategória
(Kisvárda)
Ráti Balázs,
Tóth András Ferenc,
Bodnár Dorka
10.
10.
9.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Sporting LibacombC kategória
(Kisvárda)
Kovács Ádám,
Vass Milán Sándor,
Csonka Orsolya
10.
10.
9.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
ModellezőkC kategória
(Budapest)
Skribanek Hanna,
Turán Dóra,
Szigetvári Petra
10.
9.
10.
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
LógaritmusD kategória
(Budapest)
Kiss Eszter,
Juhász Vivien,
Vámosi Réka
11.
11.
11.
Újpesti Bródy Imre Gimnázium és Általános Iskola
7esekB kategória
(Miskolc)
Barkai Zalán Sólyom,
Balogh Marcell Erik,
Melcher Kinga
7.
7.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
2+1B kategória
(Kisvárda)
Máté Eszter Katalin,
Papik Petra,
Monostory Sarolt
8.
8.
7.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
DetektívekE kategória
(Miskolc)
Hrabovszky Lili ,
Vass Júlia ,
Czeczán Tamás
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
MACSÁMKÁKC kategória
(Szentendre)
Burda Péter,
Fülöp Eszter,
Okrutay Gergely
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
MuhiC kategória
(Pécs)
Birkmayer Bendegúz,
Süli Kristóf Attila,
Szeles Léna
10.
10.
9.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Csordi MiklósC kategória
(Pécs)
Légrádi Kristóf ,
Doszport Sarolta,
Sánta Bálint
10.
9.
10.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
algebraB kategória
(Miskolc)
Tóth Gergely,
Haász Flóra,
Szabó Máté
7.
8.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
MatikusokB kategória
(Miskolc)
Máté Zsófia,
Horváth Simon,
Gergely Hunor
8.
8.
7.
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
GörgeyA kategória
(Miskolc)
Engi Zita,
Nagy Nándor,
Glonczi Tamás
6.
6.
5.
Görgey Artúr Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
AgymanókA kategória
(Nyíregyháza)
Korpai Csaba,
Tóth Viktória,
Urr Levente
5.
6.
6.
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
Matek MágusokA kategória
(Eger)
Nagy Johanna Mária,
Nagy Adrián Antal,
Rátkai Patrik
5.
6.
6.
Szentistváni István Király Általános Iskola
TekergőA kategória
(Miskolc)
Takács Dávid,
Berta Villő,
Helenkár Erik
6.
6.
5.
Kecskeméti Református Általános Iskola
SzámvadászokA kategória
(Eger)
Banka Liliána,
Kupihár Botond Mátyás,
Nagy Gergely
5.
6.
6.
Szentistváni István Király Általános Iskola
Mind1B kategória
(Miskolc)
Koós Andor,
Gál András,
Dobos Julianna
7.
7.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
luzsisE kategória
(Miskolc)
Fazekas István,
Kovács Luca,
Bényei Zsigmond
9.
9.
9.
Földes Ferenc Gimnázium
Anna és a felfedezőkB kategória
(Szerencs)
Daruka Balázs,
Szentléleki Anna,
Mizák Mihály
8.
8.
7.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ész a harmadikonB kategória
(Szerencs)
Rózsa Máté,
Szakál Rozi,
Terbe Márk
8.
7.
8.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
HBTA kategória
(Kisvárda)
Balázs Hanga,
Kristóf Balázs,
Hajdu Tamás
6.
6.
5.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
KFCA kategória
(Kisvárda)
Karaffa Márk,
Farkas Gergő,
Czérna Sára
6.
6.
5.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Ide írd a választ!C kategória
(Szeged)
Vigyikán Zorka,
Molnár László Tamás,
Bálint Béla
9.
9.
9.
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Ákos és a lányokB kategória
(Szerencs)
Cseresznye Ákos,
Kovács Anna,
Kovács Dalma
7.
7.
7.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rákóczi 6A kategória
(Szerencs)
Géczi Frigyes,
Oláh Lea,
Hák Lukács
6.
5.
6.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rubik kockaA kategória
(Szerencs)
Kecskés Hanna,
Kunder Botond,
Pásztor Patrik
5.
6.
5.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
KAMU-VE kategória
(Budapest)
Zaharov Alexa,
Horcsin Bálint,
Széll Gergely
11.
11.
11.
Németh László Gimnázium
számgyilkosokA kategória
(Szerencs)
Csillag Anna,
Erdélyi András,
Fehér Marcell
6.
6.
5.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3RA kategória
(Kisvárda)
Németh Eszter,
Szabó Nándor,
Simon Zsombor
6.
6.
5.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Hajrá 12.DD kategória
(Nagyvárad)
Molnár Csilla,
Juhász Péter,
Erdei Roland
12.
12.
11.
Ady Endre Elméleti Líceum
BCDA kategória
(Kisvárda)
Szabó Bence,
Máté Csaba Csongor,
Papik Dalma
6.
6.
5.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Szuperszónikus VizimotorpótlékC kategória
(Kisvárda)
Dicső László Bence,
Jenei Miklós,
Bénó Petra
10.
9.
10.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
SZÉT-CSAPATE kategória
(Budapest)
Zaharov Viktória,
Csahók Mihály,
Rátfai Lőrinc Soma
11.
12.
12.
Németh László Gimnázium
F M SZB kategória
(Szerencs)
Fazekas Marcell,
Mogyorós Ádám,
Szepesi Györgyi
7.
7.
7.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
MacikC kategória
(Kisvárda)
Szabó Kristóf Áron,
Simon Vivien,
Gáti Csaba
10.
10.
9.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
VVJB kategória
(Hatvan)
Cseszák Vanda,
Bacsa Janka Sára,
Vas Viktor
7.
7.
7.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
xdD kategória
(Kisvárda)
Jedla Martin,
Molnár Máté,
Bákonyi Marianna
11.
11.
11.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
9.TC kategória
(Budapest)
Nagy Melani,
Fekete Zorka,
Balogh Réka
9.
9.
9.
Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium
DLND kategória
(Kisvárda)
Jármi Dávid,
Papp Lóránt András,
Kerekes Nikoletta
11.
11.
11.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
1111D kategória
(Kisvárda)
Varga András,
Borbély Bálint,
Vegera Katrin
11.
11.
11.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
NO NAMEB kategória
(Hatvan)
Varga Bergmann Bíborka Kendra,
Boisszinot Mária,
Cserkuti Zoltán
7.
7.
7.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
SZLCC kategória
(Kisvárda)
Széles Áron,
Halász András,
Batta Gréta
10.
10.
9.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
SZLDD kategória
(Kisvárda)
Novák Panna,
Orgován István,
Lakatos Nóra
11.
11.
11.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
BaánosokB kategória
(Miskolc)
Kis-Molnár Ákos,
Losonczy Zétény Lóránt,
Baán Emma
8.
8.
7.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
OkostojásokC kategória
(Debrecen)
Kiss Boglárka,
Szűcs Krisztina,
Székely Tamás
9.
9.
9.
Tóth Árpád Gimnázium
AlmácskákB kategória
(Miskolc)
Dávid Patrícia Kamilla,
Mester Dorina,
Vélin Márk
8.
8.
7.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
3,2,1B kategória
(Kisvárda)
Molnár Eszter,
Takács Klára,
Jenei Marcell
7.
7.
8.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
CopfosokB kategória
(Miskolc)
Sánta Alexandra,
Hriczu Gábor,
Szaniszló Zorán
7.
8.
8.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
LocskákB kategória
(Miskolc)
Kovács Noémi,
Csonka Korinna,
Taskó Enikő
7.
8.
8.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
Tripla csapatA kategória
(Miskolc)
Bodnár Hanna,
Czeglédi Emma,
Csabai István
6.
6.
5.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
A duó és az ötödikesA kategória
(Miskolc)
Szojka Róza,
Habina Máté,
Lukács Dániel
5.
6.
6.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
A csapatA kategória
(Miskolc)
Balázs Dominika,
Vigh Sára,
Bencs Máté
6.
6.
5.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
1 + 1 =3A kategória
(Miskolc)
Knittel Inez,
Rácz Kata,
Kéri Attila Márk
6.
6.
5.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
Trió a köbönA kategória
(Miskolc)
Orbán Vivien,
Berentés Bence,
Diószegi Tamás
5.
6.
6.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
PAD csapatC kategória
(Szeged)
Garai Dominika,
Fazekas Péter,
Bakó Amadé
9.
9.
9.
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
GeZsoPerA kategória
(Miskolc)
Poráczki Georgina Rafaella,
Ujlaki Eperke Diána,
Tóth Zsombor
6.
6.
5.
Kazincbarcikai Pollack Mihály Általános Iskola Dózsa György Tagiskolája
MATOKOSOKA kategória
(Miskolc)
Szabó András,
Ádámcsó Kinga,
Molnár Levente Péter
6.
6.
5.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Nyerő trióA kategória
(Miskolc)
Kocsán Bence,
Balabás Bence,
Szabados Lilla
6.
6.
5.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
2+1A kategória
(Miskolc)
Bodnár Csongor,
Szabados Hanga,
Dósa Olivér Márk
5.
6.
6.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
KuSzaE kategória
(Budapest)
Kurucz Balázs,
Szabó Zóra,
Kurucz Márton
11.
9.
9.
Zóra, Márton: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium;

Balázs: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium
Viete forma1D kategória
(Miskolc)
Dancsó Marcell,
Elek Soma,
Molnár Anna
12.
12.
11.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
DobósokC kategória
(Hatvan)
Magyar Gábor Balázs,
Gyökér Nóra,
Kovács Gábor
9.
10.
10.
Egri Dobó István Gimnázium
Csak a matekD kategória
(Miskolc)
Lenkovics Gréta,
Firtkó Bence,
Porkoláb Péter Zsigmond
12.
12.
11.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
11-esD kategória
(Miskolc)
Kánya Ákos,
Ritter Csongor,
Csipkó Panna
11.
11.
11.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
Sakk-termesekD kategória
(Miskolc)
Jezsó Bálint,
Csépány Kristóf,
Péli Panna Petra
11.
11.
11.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
MatfaktD kategória
(Miskolc)
Szalay Zsófia Imola,
Horváth Emese Hajnalka,
Gonda Milán
11.
11.
11.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
ZenÉSZekF kategória
(Budapest)
Erdélyi-Nagy Anna,
Sas Mór,
Fekete András Albert
11.
11.
11.
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Ja, hogy ez nem egy szépségverseny? (by Patrik)E kategória
(Budapest)
Kun Ágoston,
Móricz Réka Anna,
Nyárfádi Patrik
10.
10.
10.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
NINCSB kategória
(Miskolc)
Bottyán Márton Péter,
Fehérvári Donát,
Havas Petra
8.
8.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
TapacsK kategória
(Budapest)
Balogh Eszter,
Kirchlechner-Farkas Bernadett Rita,
Haffner Ádám Balázs
11.
10.
12.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
Fotel harcosB kategória
(Hatvan)
Buzma Bence,
Dányi Vivien,
Fülöp Ádám
7.
7.
7.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
HÚÚÚÚÚB kategória
(Hatvan)
Balázs Gergő,
Németh Dóra,
Vudi Csaba
7.
7.
7.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
HajráB kategória
(Hatvan)
Molnár Zselyke,
Rigó Hanna,
Vudi Csaba
7.
7.
7.
Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
#underdogsE kategória
(Budapest)
Halasi Gergő,
Molnár Botond,
Szabó Ágnes
9.
9.
9.
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Elsőfokú egyesületC kategória
(Debrecen)
Iklódi Nóra,
Angel Ákos,
Biró Dominik
9.
9.
9.
Tóth Árpád Gimnázium
Majd Betti lehozzaE+ kategória
(Budapest)
Apagyi Dávid,
Kirschner Bernadett,
Osztényi József
12.
12.
11.
Kecskeméti Katona József Gimnázium
FelszámoltukC kategória
(Debrecen)
Nagy László,
Rab Gergő Dávid,
Sólya Blanka
9.
9.
9.
Tóth Árpád Gimnázium
Pikachu GangE kategória
(Miskolc)
Gulyás Anasztázia Viola,
Gulyás Ferenc,
Poós Ádám
12.
12.
12.
Földes Ferenc Gimnázium
Alice CsodaországbanF kategória
(Budapest)
Hartmann Alice,
Bonifert Balázs,
Selmi Bálint
12.
11.
11.
Alice: Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola;

Balázs: Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium;

Bálint: Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Kéne egy csapatnévE+ kategória
(Miskolc)
Antal Réka,
Lengyel Ádám,
Győrffi Ádám György
12.
11.
11.
Réka, Ádám György: Földes Ferenc Gimnázium;

Ádám: Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
KrétaE kategória
(Miskolc)
Bölkény Melinda,
Kocsis Bálint,
Komjáti Barna
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
IntegrálD kategória
(Debrecen)
Hadházi Tamás,
Kósa Eszter,
Nagy Levente
12.
12.
11.
Tóth Árpád Gimnázium
HatárértékD kategória
(Debrecen)
Glavosits Villő,
Gál Bálint Márton,
Kotra Benedek
11.
12.
12.
Tóth Árpád Gimnázium
GeNiUSK+ kategória
(Budapest)
Keszte Panna,
Némedi Boldizsár,
Balázs Krisztina
11.
11.
12.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
CsapatnévE kategória
(Budapest)
Koleszár Benedek,
Sallai Anita ,
Sallai Péter
9.
9.
9.
Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium
Diszjunkt halmazokC kategória
(Debrecen)
Dobos Ábel,
Fejes Alíz,
Kun László Ákos
9.
10.
10.
Tóth Árpád Gimnázium
Közös nevezőC kategória
(Debrecen)
Kovács Zsófia Sára,
Hasulyó Máté,
Horváth Eszter
9.
10.
10.
Tóth Árpád Gimnázium
KémcsövesekK+ kategória
(Kisvárda)
Danó Evelin,
Radványi Rafael,
Bodnár Bálint
11.
11.
11.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
A három muskétásC kategória
(Hatvan)
Csilling Nándor,
Hűvös Szabolcs,
Rusvai Hanna
10.
10.
9.
Varga Katalin Gimnázium
" kq/r^2-sek"D kategória
(Debrecen)
Bucsai László,
Kiss Zoltán,
Fazekas Sarolta
11.
11.
12.
Tóth Árpád Gimnázium
3πOF kategória
(Budapest)
Nagy Zsombor,
Zsigri Botond,
Nagy Katalin
12.
11.
12.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
MaTeknősökB kategória
(Eger)
Elekes Boglár,
Susán Henrik,
Ragó Marcell
7.
8.
8.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
szerencsétlenekE kategória
(Budapest)
Tánczos-Szabó Csenge,
Tohai Olivér,
Tekes János
8.
9.
9.
Olivér, János: Kecskeméti Katona József Gimnázium;

Csenge: Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
TálentumC kategória
(Debrecen)
Baski Hajnalka,
Péli Zsombor,
Kádár Dóra
10.
10.
9.
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
RindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetzF kategória
(Pécs)
Fülöp Sámuel Sihombing,
Csucsi Hiláriusz Szofron,
Grátz Dalma
12.
12.
11.
Pécsi Leőwey Klára Gimnázium
Matek rakétaA kategória
(Hatvan)
Kollár Viktor,
Tóbi Kristóf,
Szabó Krisztina
5.
5.
6.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Math3D kategória
(Debrecen)
Lőrincz Ádám,
Baski Boglárka,
Mihalina Máté
12.
12.
11.
Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona
KDG9AC kategória
(Szombathely)
Pócza József Csanád,
Talabér Olivér,
Sziklai Viktória
9.
9.
9.
Szombathelyi Kanizsai Dorottya Gimnázium
GyökkettőD kategória
(Nyíregyháza)
Sarkadi Sándor,
Sajtos Zsombor,
Bálint Lili
9.
9.
10.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Okos ceruzákA kategória
(Hatvan)
Laurinyecz Ámon József,
Horváth Nikolett Ildikó,
Forró Dániel
6.
6.
5.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
FazekatonaE kategória
(Budapest)
Szabó Eszter,
Melján Dávid Gergő,
Juhász Márk Hunor
10.
9.
10.
Dávid Gergő, Márk Hunor: Kecskeméti Katona József Gimnázium;

Eszter: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
TetraéderB kategória
(Nyíregyháza)
Mészáros Koppány,
Bálint Hanna,
Zákány Sándor
7.
7.
8.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
AgytraktorokC kategória
(Nyíregyháza)
Devera Dávid,
Grajczárik Adél,
István Tamás
9.
9.
9.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Törpapa Okoska és TörpicurE+ kategória
(Budapest)
Bánházi Dorina,
Réti Zoltán,
Kolozsvári Bence
10.
10.
10.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
bolond teamE kategória
(Miskolc)
Erdei Zora Vanda,
Keresztes Alex Zsolt,
Katona Mátyás
9.
9.
9.
Földes Ferenc Gimnázium
TimolkékK kategória
(Tata)
Máth Panna,
Czettisch Kinga,
Kovács Gergő
10.
11.
11.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
Szentendrei RefiD kategória
(Szentendre)
Szentgyörgyi Boglárka,
Eckensberger Attila,
Vörös Vilmos
12.
11.
11.
Szentendrei Református Gimnázium
Batyi1E kategória
(Budapest)
Budaházy Béla,
Tóth Ádám,
Sámson Boglárka
10.
10.
9.
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Philosophi lapisK+ kategória
(Miskolc)
Bakos Júlia,
Papp Marcell Miklós,
Bukta Balázs
12.
10.
11.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
IsmeretlenekE kategória
(Budapest)
Bagyó Kinga,
Koós Márton János,
Tukora Marcell
12.
11.
12.
Kinga, Márton János: Karinthy Frigyes Gimnázium;

Marcell: Váci SZC Boronkay György Műszaki Szakgimnáziuma és Gimnáziuma
CSA(PATina)K kategória
(Kaposvár)
Glavák Csenge,
Ottó Fruzsina,
Szücs Lili
12.
9.
12.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Las TitiriterasE kategória
(Kaposvár)
Balogh Boglárka,
Kollár Csenge,
Márton Veronika
11.
11.
11.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
Eszperente SzervezetE kategória
(Budapest)
Walter Lilla,
Bognár András Károly,
Móricz Benjámin
10.
9.
9.
András Károly, Benjámin: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Lilla: Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
PattyyE kategória
(Budapest)
Kulcsár Boglárka,
Schenk Anna Petra,
Ráfli Ádám Márk
11.
11.
11.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
KöbükikB kategória
(Eger)
Bagi Bereniké,
Neufeld Nóra,
Bóka Patrik
8.
8.
7.
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
MattrióA kategória
(Eger)
Szabó Zsófia,
Neufeld Tamás,
Szűcs Boglárka
6.
6.
5.
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
Eszes hármasA kategória
(Eger)
Tóth Netta,
Rózsa Péter,
Bányai Áron
6.
6.
5.
Egri Hunyadi Mátyás Általános Iskola
PapiruszA kategória
(Hatvan)
Szűcs Gréta Vanda,
Fekete Milán,
Hölzl-Szabó Ágoston
5.
5.
5.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
KommunistákD kategória
(Budapest)
Székely Kata,
Pesti Tamás,
Vörös Asztrik
12.
11.
12.
Kőbányai Szent László Gimnázium
CsapatnévB kategória
(Hatvan)
Bocskár Milla,
Földi Rita,
Zónai Dániel
8.
8.
7.
Neumann János Egyetem Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola és Óvoda
Keringőző kubai krokodilE kategória
(Budapest)
Gede Eszter,
Gábor Dominik,
Lehotai Dávid
9.
9.
9.
Jedlik Ányos Gimnázium
我们不是本地人 nie sme domáci vi er ikke hjemmeE+ kategória
(Budapest)
Christa Ruan,
Csaplár Viktor,
Hegedűs Dániel
12.
11.
11.
Viktor, Dániel: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Ruan: Budapesti Osztrák Iskola
ÜtősökA kategória
(Miskolc)
Nádas Péter,
Bajzát Anna,
Kovács Levente Krisztián
5.
6.
6.
Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
HÉTKÖBB kategória
(Nyíregyháza)
Csontos Krisztián,
Joó Dóra,
Mócsán Dominika
7.
7.
7.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Rock Paper PhysicsF kategória
(Pécs)
Schäffer Bálint,
Gálfi Linda,
Borbély András
11.
11.
11.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
PálmaK kategória
(Kecskemét)
Ritter Csanád,
Forgó Nikolett,
Vancsura Botond
11.
11.
10.
Kecskeméti Református Gimnázium
AuTiSTiCK kategória
(Kisvárda)
Kovács Regina,
Harsányi Boglárka,
Vajas Benjámin
10.
10.
10.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
SzutymákokK kategória
(Kecskemét)
Szabó Bence Zsombor,
Sipos Dávid,
Csontos Regina
10.
10.
10.
Kecskeméti Református Gimnázium
SzuperhősökA kategória
(Nyíregyháza)
Ali Amira,
Gyurkovics Tekla,
Hollós Marcel
6.
6.
5.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Lilla és a NASAB kategória
(Miskolc)
Mészáros Lilla,
Homolya Dániel,
Kriston Nándor
7.
7.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
FFG1B kategória
(Miskolc)
Biró Kata,
Szolyák Balázs,
Polgár Dominik Noel
7.
7.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
TudorokA kategória
(Nyíregyháza)
Hnang Cheang Yang,
Szekeres Hunor,
Tamás Mátyás
6.
5.
5.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
SzámördögökA kategória
(Szerencs)
Sorosánczki Martin,
Czagány Laura,
Kormos Levente
5.
5.
5.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Ik szaktákC kategória
(Miskolc)
Csapó Virág,
Csonka Flóra Laura,
Dobos Adrienn
9.
9.
9.
Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium
128. KikötővárosB kategória
(Hatvan)
Bajáki Borbála,
Bogár-Szabó Mihály,
Nyikos Botond Tamás
7.
8.
8.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Fő az optimizmusA kategória
(Szerencs)
Dusek Laura,
Panyik Levente Norbert,
Takács Anna Janka
5.
5.
5.
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
KaMaBoF kategória
(Budapest)
Csengeri Kamilla,
Jahoda Boglárka,
Mosteller Marcus Péntek
11.
11.
11.
Veres Pálné Gimnázium
Rubik kockákB kategória
(Szerencs)
Molnár Zolna,
Zsova Levente,
Vajas Fanni
8.
8.
7.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Kemény 5-6-6A kategória
(Eger)
Nebusz Jázmin,
Kovács Gergő,
Mester Csanád
5.
6.
6.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Kemény 2+1A kategória
(Eger)
Farkas Enikő,
Lukács Dénes,
Horváth Barnabás
5.
6.
6.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Racionális lányokB kategória
(Szerencs)
Balák Lara,
Gilányi Réka,
Lukács Emma
8.
8.
7.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Ace VenturaB kategória
(Eger)
Vezekényi Dóra,
Vezekényi Lenke,
Tóth-Lovász Lili
7.
7.
7.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
Vár-Ady-AZEB kategória
(Nyíregyháza)
Cornea Alexandra,
Bődi Zenkő Csilla,
Kalmár Emőke
8.
7.
8.
Ady Endre Elméleti Líceum
AnimekockákB kategória
(Szerencs)
Katona Sára,
Süli Martin,
Kapi Richárd
7.
8.
8.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
1. Szabke csapatA kategória
(Eger)
Kemény Viktor,
Bóta Péter,
Szabó Kata
5.
5.
5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
OmegaB kategória
(Szerencs)
Szabó Linett,
Lövei Zoltán,
Jeles Koppány
7.
8.
8.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
MatekcsajokA kategória
(Eger)
Sánta Lídia,
Pápai-Tóth Patrícia,
Milák Blanka
5.
5.
5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
MatekzsenikA kategória
(Eger)
Fenyves Réka,
Nagy Napsugár,
Molnár Panka
5.
5.
5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
Matekdobó-csillagokA kategória
(Eger)
Szerencsi Hanna,
Herbák Dóra,
Marczis Márk
5.
5.
5.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola Árpád Fejedelem Tagiskolája
Mateko-sokkA kategória
(Szerencs)
Rusznyák Virág,
Kapi Nándor,
Mayer Marcell
6.
6.
5.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Kész-ÉszA kategória
(Nyíregyháza)
Balló Ádám Zsolt,
Kapalai Timea Sára,
Lakatos Vanessa Petra
5.
6.
6.
Ady Endre Elméleti Líceum
MatekirályokA kategória
(Szerencs)
Bacskai Sára,
Ruzsvánszky Róbert,
Csoma Vendel
6.
5.
5.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
NemtudomE kategória
(Miskolc)
Bendicskó Laura,
Keresztesi Zsombor ,
Orosz Bence
12.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
SzámológépekA kategória
(Szerencs)
Lánczi Laura,
Farkas Gergő,
Hajós Botond
5.
5.
6.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
IZÉA kategória
(Nyíregyháza)
Lukasak Zita,
Bárdos Ingrid,
Rázmán Orsolya
5.
6.
6.
Ady Endre Elméleti Líceum
VirágomA kategória
(Nyíregyháza)
Balogh Dávid,
Debrenti Kinga,
Kiss Virág Sára
5.
6.
6.
Ady Endre Elméleti Líceum
Au csapatK+ kategória
(Budapest)
Merkl Levente,
Laki Anna,
Csonka Zétény
12.
12.
11.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
SiporkaK kategória
(Pécs)
Kóródi Fanni,
Varga Krisztián,
Nyaka Bálint
12.
12.
10.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Buta-triénekK kategória
(Kecskemét)
Gaál Petra,
Tóth Titus,
Labancz Barnabás
12.
11.
9.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
MatekkockákA kategória
(Szerencs)
Varga Letícia,
Gecs Gergő,
Kónya Gellért
5.
5.
5.
Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
Nekünk mind1B kategória
(Eger)
Antal Mátyás,
Horváth Sámuel,
Puja Jázmin
8.
7.
7.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
VörösvérlúgsóK kategória
(Kecskemét)
Kósa Viola,
Kaptás Flóra,
András Bence
10.
12.
12.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
FMD TRI-JÓB kategória
(Eger)
Baranyi Dávid,
Ruzsom Fanni,
Moratti Eliot
7.
8.
7.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
"nincs ötletünk"B kategória
(Eger)
Csóka Péter,
Hegyi Ádám,
Mezei Kitti
8.
8.
7.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
LSLB kategória
(Kisvárda)
Gégény Bella,
Polyák Bence,
Paládi Petra
7.
7.
7.
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Három csajB kategória
(Eger)
Barta Lili,
Jakucs Nikolett Mercédesz,
Pénzes Alexa
7.
8.
7.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
Babits1C kategória
(Budapest)
Bita Bettina,
Martonossy Kinga,
Vincze Kinga
9.
9.
9.
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
SWOTE-okA kategória
(Eger)
Kormos Lara Sára,
Kovács Marcell,
Novák Bence
5.
6.
6.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
Logikus, mint kutyán a szekérD kategória
(Debrecen)
Kecskés Bence,
Kemecsei Enikő,
Moór Mira Mercédesz
11.
11.
11.
Tóth Árpád Gimnázium
E5vösB kategória
(Hatvan)
Bettesch Helga Adél,
Hegedűs Boldizsár,
Lengyel Szabolcs
8.
8.
7.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
BabitsAC kategória
(Budapest)
Csarankó János Bence,
Perosa Bálint,
Thürmer Fruzsina
9.
9.
9.
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
THME kategória
(Miskolc)
Takács Donát György,
Hugli Benedek,
Makai Petra
9.
9.
9.
Földes Ferenc Gimnázium
BimbikékD kategória
(Kisvárda)
Petró Vivien,
Tordai Fanni,
Szanyi Ádám
11.
11.
11.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
ZS-A-DB kategória
(Eger)
Bíró Anna,
Nyúl Zsófia,
Trajmár Dávid
7.
7.
7.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola
HermÉszA kategória
(Miskolc)
Besenyei Botond,
Kis-Vaszil Nikolett,
Naranjo-Rosales Bendegúz Vulkán
5.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Dodó TeamA kategória
(Miskolc)
Tóth Dorottya,
Kis Patrik Máté,
Kriston Regő Márton
5.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
tacsákB kategória
(Miskolc)
Tánczos Patrik,
Lukács Noémi,
Győri Éda
7.
8.
8.
Földes Ferenc Gimnázium
Szem bácsi fiaiA kategória
(Szerencs)
Bódi Levente,
Kanalas Patrik,
Homoki Emília
5.
6.
5.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
GammaA kategória
(Miskolc)
Mikesz Lili,
Csáki Krisztián,
Kiss Sebestyén
5.
5.
6.
Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
Math GirlsA kategória
(Szerencs)
Tóth Tímea,
Sinka Laura,
Siska Flóra
6.
5.
6.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
OsztókA kategória
(Szerencs)
Krisztián Lilien,
Sztankovics Lara,
Ajtai Mátyás
6.
6.
5.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
SEKA kategória
(Nyíregyháza)
Bernáth Rauch Sonya,
Kovács Eszter,
Kerekes Kamilla
6.
6.
5.
Ady Endre Elméleti Líceum
KörteA kategória
(Miskolc)
Szlukovinyi Rebeka,
Gres András,
Zvolenszki Benjámin Szabolcs
5.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
NevenincsA kategória
(Nyíregyháza)
Debrenti Kinga,
Kiss Virág Sára,
Laczikó Succhiatti Gregor
6.
6.
5.
Ady Endre Elméleti Líceum
csapat1F kategória
(Miskolc)
Rem Soma,
Kozaróczy Csaba,
Szabó Barbara Noémi
12.
11.
12.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
BestB kategória
(Nyíregyháza)
Tóth Ferenc,
Hegedűs Hanna,
Subert Zsombor Zsolt
7.
7.
7.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Csak CsajokA kategória
(Szerencs)
Kovács Zsófi,
Farkas Boglárka,
Tóth Zsófi
6.
6.
5.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
VÁR-ADY-DésekC kategória
(Nagyvárad)
Bodnár Mónika,
Kun Édua Boróka,
Székedi Dávid
9.
10.
10.
Ady Endre Elméleti Líceum
SzámmesterekB kategória
(Nyíregyháza)
Vass Krisztina Lilla,
Susla Júlia Anna,
Szlávik Ádám
7.
7.
7.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
Ki-OkoskodókB kategória
(Nyíregyháza)
Losonczi Fanni,
Lőrinczi Zsanett,
Jónás Bálint
8.
8.
7.
Nyíregyházi Kodály Zoltán Általános Iskola
ÖtletelőkB kategória
(Hatvan)
Pintér Marcell,
Anda Zsófia,
Horváth Csenge
7.
7.
7.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
BoMoTóB kategória
(Eger)
Bozó Jázmin,
Mongyi István,
Tóth Kristóf
7.
8.
8.
Egri Kemény Ferenc Sportiskolai Általános Iskola
IgenD kategória
(Miskolc)
Bodnár Imola,
Tisza Krisztián,
Ágasvári-Gáspár Benedek
9.
10.
10.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
SziporkákA kategória
(Hatvan)
Csuvikovszky Kinga,
Némedi Tamás,
Jávorszki Olivér
5.
5.
5.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
refi9cC kategória
(Tata)
Seprényi Péter,
Rónavölgyi-Varga Marcell,
Stramszki Szonja
9.
9.
9.
Tatai Református Gimnázium
GéniuszokC kategória
(Budapest)
Dutka Elizabeth,
Kemenár Dávid,
Szikorszky László
9.
9.
10.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
RossznévD kategória
(Pécs)
Albert Ákos,
Husznai Mirjám,
Radó Gyöngyvér
10.
9.
9.
Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet
SzámvetőkA kategória
(Hatvan)
Sinoros-Szabó Lotti,
Hegedűs Richárd,
Ertl Bence
5.
5.
5.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Babits*D kategória
(Budapest)
Mázsa Marcell,
Szoboszlai Viktória,
Tóbiás Eszter
9.
9.
9.
Újpesti Babits Mihály Gimnázium
KlórokozókK kategória
(Miskolc)
Hajkó Liliána,
Bártfai Bence,
Tóth Domonkos
10.
10.
10.
Encsi Váci Mihály Gimnázium és Kollégium
NeonK+ kategória
(Budapest)
Ambrus Barbara,
Győrfi Sára,
Almási Balázs
11.
12.
12.
Barbara, Balázs: ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium;

Sára: Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
PikachuB kategória
(Eger)
Kormos Máté,
Nagy László,
Rácz Boglárka
8.
8.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
HomoszokB kategória
(Eger)
Fodor Bálint,
Németh Boldizsár,
Rázsi Réka Emese
8.
8.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
2*2A kategória
(Hatvan)
Györgyfi Anna,
Kovács Zsombor,
Pálinkás Zoárd Zoltán
5.
5.
5.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Gondolj!A kategória
(Hatvan)
Varga Tímea,
Kontra Dániel,
Kopka Patrik
5.
5.
5.
Hatvani Szent István Sportiskolai Általános Iskola
Majd jövőreD kategória
(Budapest)
Klein Kata,
Grozev Erik Plamenov,
Timár László
10.
10.
10.
Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola
PoloskákB kategória
(Eger)
Vilmek Mirtill Hella,
Szendrei Dorka,
Juhász Bence Zsombor
8.
8.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
UFÓKB kategória
(Eger)
Balogh Bernadett,
Bolla Norbert Tamás,
Kovács Márk
7.
7.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
GyökmínuszegyE kategória
(Budapest)
Tóth Gábor Ábris,
Szepessy Sára,
Tunkel Kinga
10.
10.
10.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
MagnéziumK+ kategória
(Budapest)
Orova Rebeka Sára,
Szelag Wiktoria,
Gulyás Zoltán
11.
12.
12.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
MinimaxB kategória
(Eger)
Juhász Dóra Petra,
Czakó Jázmin Teodóra,
Dorkó Lili
7.
7.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
NátriumK kategória
(Budapest)
Szakmáry-Hegyi Katalin,
Erdész Barnabás,
Molnár Ádám
9.
11.
11.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
KockaéderekD kategória
(Vác)
Takács Balázs,
Lakati Adrienn,
Töreki Bence
11.
11.
9.
Váci Madách Imre Gimnázium
1+1az3B kategória
(Miskolc)
Pákozdi Márk,
Veres Dávid,
Balajthi Boglárka
7.
7.
8.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
FlaschE kategória
(Miskolc)
Szakácsi Noémi ,
Takács Gergely ,
Kolcza Gergely
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
SDVC kategória
(Hatvan)
Doszpoth Viktória,
Skrabák László,
Víg Hanna
10.
9.
9.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
SZÁDC kategória
(Hatvan)
Dányi Luca,
Ádám Albert,
Szűcs Áron
9.
9.
9.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
HoMoRaF kategória
(Budapest)
Horváth Ákos,
Molnár Ágoston,
Rajna Enikő
11.
11.
11.
Veres Pálné Gimnázium
NaRaCsK kategória
(Budapest)
Csönge Katalin,
Narozsny István,
Rácz Gergő
12.
10.
10.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Muff HunterzD kategória
(Hatvan)
Osztrider Áron,
Lóska Bálint,
Takács Barbara
11.
11.
11.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
SzelénK kategória
(Szombathely)
Nagy Eszter,
Zrínyi Anna,
Horváth Eszter
12.
12.
10.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Megyünk MiskolcraE kategória
(Budapest)
Molnár Csongor,
Tákos Csenge,
Puska Norbert
9.
9.
9.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
MATEKOSAKD kategória
(Hatvan)
Király Anna,
Nagy Melina,
Tóth- Máté Tamás
11.
11.
11.
Hatvani Bajza József Gimnázium és Szakgimnázium
Mi is megyünk MiskolcraE kategória
(Budapest)
Mike Benedek,
Nádasy Márton,
Mészáros Mandula
9.
9.
9.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Slav scienceK+ kategória
(Szombathely)
Nagy Bernát,
Németh Marcell,
Barta Hanna
12.
12.
11.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
MaViMaE kategória
(Budapest)
Mayer Liza,
Marton Kincső,
Vidits Bálint
9.
9.
9.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Szublim-állásK kategória
(Tata)
Bakos Lóránt,
Luterán Gergő,
Fekete Zsófia Ilona
11.
10.
10.
Tatabányai Árpád Gimnázium
urkái 1A kategória
(Hatvan)
Pál Csaba,
Csörgi Fanni,
Tusnádi Borbála
5.
6.
6.
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
A Jó, a Rossz és a KunciK kategória
(Kaposvár)
Müller Júlia,
Mosoni Konrád,
Seregi Ákos
12.
10.
11.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
urkái 2A kategória
(Hatvan)
Klein Dávid,
Tusnádi Sarolta,
György-Ujhelyi Botond
5.
5.
6.
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
iQB kategória
(Eger)
Kaló Eszter Krisztina,
Kis Tamás,
Szabó Péter
8.
8.
7.
Noszvaji Figedy János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
BeMáKaD kategória
(Szentendre)
Oláh Bence,
Csetneki Márk,
Horváth Kamilla
12.
12.
11.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
urkái 3A kategória
(Hatvan)
Füstös Dorka,
Tóth-Sebes Péter Csanád,
Makádi Máté
5.
6.
6.
Újhatvani Római Katolikus Általános Iskola
qutyD kategória
(Szentendre)
Simonyi Dóra,
Schmickl Balázs,
Vit Vince
12.
11.
11.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
LaboránsokK+ kategória
(Szombathely)
Vass Vivien,
Jani András,
Borda Róbert
11.
11.
11.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
Csak csajokB kategória
(Eger)
Mohamed Szemira,
Szőcs Fanni,
Veréb Vivien
7.
7.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
BeJoPeD kategória
(Szentendre)
Pilát Petra,
Tomkó Benita,
Bozsik József
12.
12.
10.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Nekünk 8B kategória
(Eger)
Eged Kristóf,
Gavallér Zsombor,
Simon Csenge
7.
7.
7.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Sencor Indukciós FőzőlapC kategória
(Szentendre)
Szilágyi Zsófia,
Korszun Benedek Márton,
Lábán Barnabás
9.
10.
10.
Szentendrei Református Gimnázium
REFIC1C kategória
(Szentendre)
Papp Attila ,
Pluhár Zsófia ,
Sánta Zsombor
10.
9.
10.
Szentendrei Református Gimnázium
EvMáChriD kategória
(Szentendre)
Dankovics Evelin,
Molnár Márton,
Szebellédi Christian
11.
12.
12.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
Idő-nyerőkA kategória
(Eger)
Illés Alexandra,
Kis Veronika Lili,
Moós János
6.
6.
5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Majd kitaláljukC kategória
(Szombathely)
Óvári Ágnes,
Kiss Máté Balázs,
Dobos Balázs
9.
10.
10.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
HármakA kategória
(Eger)
Barta Csenge Kinga,
Cseh Bálint,
Vályi Dániel
6.
6.
5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
SaZsoKiC kategória
(Szentendre)
Orbán Samu,
Németh Zsombor,
Flórián Kíra
10.
10.
9.
Szentendrei II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
ÖtösökB kategória
(Hatvan)
Geiger István,
Palik Kamilla,
Szarka János
7.
8.
8.
Hatvani 5. Számú Általános Iskola
Schrödinger macskáiF kategória
(Budapest)
Majsa Nikolett,
Jánosik Áron,
Vaszary Tamás
11.
12.
12.
Nikolett, Tamás: Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium;

Áron: Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
HemogoblinokK kategória
(Budapest)
Papik Flóra,
Huba Flóra,
Kalla Gábor
12.
10.
10.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
Szentimrés kémukisokK+ kategória
(Nyíregyháza)
Dankó Csenge,
Lipcsák Ágnes Mária,
Rozinka Péter Márk
11.
12.
12.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Mind1E kategória
(Miskolc)
Frigyik Kitti,
Székely Bence,
Bak Rita
12.
11.
12.
Földes Ferenc Gimnázium
CserkészekE+ kategória
(Budapest)
Terjék András József,
Fleiner Zsigmond,
Végh Erzsébet
10.
10.
12.
András József, Zsigmond: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Erzsébet: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
KaralábéC kategória
(Kecskemét)
Markó Vivien,
Figura Márton,
Horváth Marcell
9.
9.
9.
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnázium és Kollégium
MatechD kategória
(Kisvárda)
Lipécz Lívia Erika,
Nagy Nándor Botond,
Deák Borbála
10.
9.
10.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Okos matekosokA kategória
(Eger)
Kocsis Marcell,
Gáspár Bence,
Hammer Anna
6.
6.
5.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
AgymenőkA kategória
(Eger)
Barta Iringó Zoé,
Németh Konor,
Kármán Tamás
6.
5.
5.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
MatekosokkA kategória
(Eger)
Fónagy Petra,
Janicsák Viktória,
Lászlófi Glória
6.
5.
5.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
DookanC kategória
(Budapest)
Duna Dorottya,
Sió Bendegúz,
Várhegyi Alíz
10.
10.
9.
Madách Imre Gimnázium
Bundás kenyerekB kategória
(Eger)
Gyetvai Dóra,
Hevesi Kornél,
Duró Zsombor
7.
8.
8.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
Csak az ötösértA kategória
(Eger)
Varró Boglárka,
Szemán Gellért,
Tóth István Hunor
5.
6.
6.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Bérelhető reklámfelületK kategória
(Budapest)
Kimpián Ákos,
Molnár Enikő,
Drótos Kinga
10.
10.
12.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
FejtörőkB kategória
(Eger)
Hornyik Barnabás,
Tóth Sebestyén,
Füge Flóra
7.
7.
8.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
HedvigekA kategória
(Eger)
Kiss Virág,
Kicsák Emma,
Görömböly Gergely
6.
6.
5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
SATUFÉKD kategória
(Szentendre)
Bálint Gergely,
Prónai Sára,
Borbély Ágnes
12.
12.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Akik ismerik a végtelentB kategória
(Eger)
Hagymási Kende,
Poczok Márton,
Kurcz Kíra Alina
7.
8.
8.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
SzámtanosokA kategória
(Eger)
Szklenár Boglárka,
Győrfi Marcell Attila,
Kovács Gitta
6.
6.
5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
CsapatnévB kategória
(Eger)
Fejes Hanna,
Fiser Boldizsár,
Molnár Mátyás
7.
8.
8.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
OkostojásokA kategória
(Eger)
Gallovics Bálint György,
Kovács Hanna,
Kárász Olivér Áron
6.
6.
5.
Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
SzámológépekB kategória
(Eger)
Gyönki Dominik,
Hanyecz Gergely,
Tóth Szabina
8.
8.
7.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
DörmögőkD kategória
(Szentendre)
Dobrovitz Szabrina 12.e,
Füller Balázs 12.e ,
Moravecz Bence
12.
12.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Tengerrel egyenmeredek egyenes E kategória
(Budapest)
Varga Tünde Szamóca,
Tőke Csaba,
Keller Dániel
9.
11.
11.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
NeoffK kategória
(Miskolc)
Dienes Fülöp,
Halász Fábián,
Sajgó Zsófia
10.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
https://www.youtube.com/watch?v=GuOKJBUrieME kategória
(Hatvan)
Radócz István,
Karádi Anna ,
Zsigmond Attila
10.
10.
10.
Verseghy Ferenc Gimnázium
PIRAMISD kategória
(Szentendre)
Uhlyarik Panna 12.e,
Havranek Lili 12.e,
Bokori Kata
12.
12.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Pankák a köbönC kategória
(Szentendre)
Merényi Panka,
Vad Panka,
Benkovits Panka
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Ez a csapatF kategória
(Budapest)
Hervay Bence,
Horváth Anikó,
Tóth Ábel
11.
11.
11.
Bence, Ábel: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Anikó: Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Csak legyen benne mazsolaF kategória
(Pécs)
Szabó Bence Bálint,
Trombitás Hanna,
Fazekas Bálint
11.
11.
11.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Pitagorasz számoló hármasokC kategória
(Szentendre)
Berky Bianka,
Hoffmann Gergely,
Milán Attila
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Tri-ÁszC kategória
(Miskolc)
Gombos Dóra,
Jeviczki Soma Balázs,
Üveges Laura
10.
9.
10.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
OkoskákC kategória
(Szentendre)
Pataki Hanna,
Vanyák Flóra,
Gőgös Antónia Lilla
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Utolsó pillanatF kategória
(Budapest)
Farkas Szabolcs,
Csécsi Marcell Dániel,
Ajtai Janka
12.
12.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
KASESZK kategória
(Budapest)
Kasos Alexandra,
Sallai Eszter,
Szász Fruzsina
11.
10.
11.
Budapest VI. Kerületi Kölcsey Ferenc Gimnázium
metiltimolkékK kategória
(Tata)
Varga Ágnes,
Lőrincz Álmos,
Nagy Balázs
12.
12.
10.
Eötvös József Gimnázium és Kollégium
KíváncsiakC kategória
(Szentendre)
Gabula Ádám,
Appelman Júlia Anna,
Iro Ákos
10.
10.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
DüRareE kategória
(Miskolc)
Purzsa Aletta,
Jeddy Gábor,
Molnár Bálint
12.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
SzámmágusokB kategória
(Eger)
Nagy Veronika,
Koncz Regina,
Kurtz Levente Péter
7.
7.
7.
Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
Szedd ki bohóc!E kategória
(Miskolc)
Espán Márton,
Katona Áron,
Rokonay Szonja
12.
12.
11.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
LogikusokD kategória
(Szentendre)
Jenei Dénes,
Kiss Csongor,
Geiger Kira
11.
11.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Kambodzsai boxolókF kategória
(Budapest)
Tamás Tekla,
Zámbori Zalán,
Detki Pongrác
11.
12.
12.
Földes Ferenc Gimnázium
MatekosokA kategória
(Nyíregyháza)
Bártfai Lili,
Bóka Dominik,
Sánta Máté
5.
5.
5.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
/1trióD kategória
(Miskolc)
Galgóczy Gábor,
Majerusz Ádám,
Menkő Veronika
11.
12.
11.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Binomiális együtt hatásokD kategória
(Szentendre)
Őze Bálint,
Tibay Áron Kristóf,
Vörhendi Barbara
11.
11.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
PeregyB kategória
(Miskolc)
Emődi Marcell,
Héczei Zsófia,
Juhász Máté
8.
7.
8.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
ZseniA kategória
(Nyíregyháza)
Karácsonyi Noah,
Pongrácz Zsombor,
Molnár Lara
5.
5.
6.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
A három muskétásC kategória
(Szentendre)
György Jázmin,
Máthé Kamilla ,
Egyedi Nelli
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
n!B kategória
(Miskolc)
Babcsán Gergely,
Kurucz Kitti,
Iván Máté Domonkos
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Eszes trióA kategória
(Nyíregyháza)
Császári Soma,
Gadányi Emma,
Tündik Zoltán
5.
5.
5.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Relatív prímekB kategória
(Miskolc)
Kovács Benedek,
Lupkovics Lilla,
Ujpál Bálint
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
VMG 1C kategória
(Budapest)
Gálffy Márton,
Hamvas Johanna,
Borján Gergő
10.
10.
9.
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
Okos ManókA kategória
(Nyíregyháza)
Kovács Attila,
Nagy Ádám,
Sztojka Zoé Regina
5.
5.
6.
Nyíregyházi Apáczai Csere János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
A(DAT)D kategória
(Budapest)
Le Thi Quynh Anh,
Zsigri-Zágori Dániel,
Benczur Tibor András
11.
11.
11.
Kőbányai Szent László Gimnázium
Áron4zetE kategória
(Miskolc)
Csiszár Áron,
Maticsek Márta,
Zupkó Áron
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
KockásfüzetB kategória
(Miskolc)
Hörich Dávid,
Bárdos Gergely,
Zsákai Kincső
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
SzámlálókA kategória
(Eger)
Hegyi-Kovács Marcella,
Gönczi Máté,
Hüvelyes András
5.
6.
6.
Felsőtárkányi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
VMG 2C kategória
(Budapest)
Hidvégi Réka,
Hadházi Huba,
Nagy Ambrus Szemere
9.
10.
10.
Városmajori Gimnázium és Kós Károly Általános Iskola
B kategória
(Miskolc)
Dezsőfi Míra,
Spisák Dorina,
Tóth Ágoston
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
BEEsK kategória
(Tata)
Kovács Eszter,
Gálffy Emese Anna,
Szalai Balázs
11.
11.
10.
Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium Dunaszerdahely
Föl-föl tejfölA kategória
(Miskolc)
Gnánt Gergő,
Lázló Nátán,
Pákozdi Petra
6.
6.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Ne is Ragozzuk továbbE kategória
(Budapest)
Tóth Lili Anna,
Monori János Bence,
Miszler Levente
11.
12.
12.
Kecskeméti Katona József Gimnázium
HarmadikgyökD kategória
(Szentendre)
Koncz Janka Arikán,
Rimóczi Zsolt Patrik,
Nagy Gergő
10.
11.
11.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
200iqD kategória
(Budapest)
Brányi Zsófia,
Dési Dorottya,
Hetessy Emília
10.
10.
11.
Zsófia, Dorottya: Óbudai Waldorf Általános Iskola Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény;

Emília: Chernel István Általános Iskola és Gimnázium
AlfaA kategória
(Eger)
Baranyi Bence,
Kerékgyártó Zalán,
Rab Viktória
6.
6.
5.
Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolája
Mi vagyunkB kategória
(Miskolc)
Rácz Balázs,
Tóth Benedek,
Dudás Jázmin
7.
7.
8.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
"csapatnév"K+ kategória
(Szombathely)
Barcza Tibor,
Ujfaludi Dóra,
Varga Liza
11.
11.
11.
Keszthelyi Vajda János Gimnázium
lol mi csak csokit jöttünk zabálniE kategória
(Budapest)
Bíró Gergely Kerecsen,
Orbán Boglárka Róza,
Quan Vu
10.
10.
10.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Kvazár-bazárB kategória
(Miskolc)
Nagy Edömér,
Boda Márton,
Csonka Borbála
7.
8.
8.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
LikeC kategória
(Szentendre)
Bedő Amari Aiko,
Rostás Dóra,
Katula Csenge
9.
9.
9.
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Nagyon kreatívE kategória
(Budapest)
Borsi Szilárd,
Káman Vivien,
Kovács Mátyás Márton
12.
12.
11.
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
KockaéderB kategória
(Miskolc)
Bodnár Zsófia,
Babka Boldizsár,
Jeviczki Ádám
8.
7.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Tünkányok, avagy boszordérekB kategória
(Miskolc)
Csomós Réka,
Lukács Zorka,
Tóth Gréta
7.
7.
7.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
PrímekB kategória
(Miskolc)
Major Tünde,
Oleár Ákos,
Varga Balázs
8.
7.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Dürer kebabE kategória
(Budapest)
Bercsényi Gábor,
Raisz Olivér,
Soós Eszter
12.
12.
11.
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
Hátha miA kategória
(Miskolc)
Szenttamási Lili,
Kiss Bence,
Kovács Miklós
5.
5.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
TOKB kategória
(Miskolc)
Kasza-Csótai Botond,
Orosz Balázs,
Tóth Lora
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Mi is itt vagyunkA kategória
(Miskolc)
Kulyassa Gerda,
Turkovics István,
Berta Áron
5.
5.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Mi is szeretjükA kategória
(Miskolc)
Németh Luca,
Tóth Vanda,
Király Fruzsina
5.
5.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Candy CornC kategória
(Kisvárda)
Fejes Iván,
Bereczki Máté,
Háda Blanka
10.
10.
9.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
MegpróbáljukE kategória
(Budapest)
Marsi Ádám,
Mező Panna,
Barsi Botond
10.
9.
9.
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
√erekC kategória
(Kisvárda)
Dancs Bertalan,
Nagy András Albert ,
Bíró Flóra
10.
10.
9.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
BL-BB kategória
(Miskolc)
Lajos Luca,
Lipták Bence,
Veres Botond Boldizsár
8.
7.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
SzalayB kategória
(Miskolc)
Erős Kornél,
Szilágyi Anna,
Tóth Lőrinc Ágoston
8.
8.
7.
Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
OxidoxiK kategória
(Kaposvár)
Árvai Barbara,
Zsákai Soma,
Gordán Borbála
12.
12.
9.
Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium
BABE kategória
(Miskolc)
Bárczi Enikő,
Bordás Milán,
Al-Hag Máté
12.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
SZaKiHB kategória
(Miskolc)
Szakács Balázs,
Király Hanna Judit,
Haraszti Péter
7.
7.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Kp TetyákC kategória
(Szombathely)
Hazafi Réka,
Márk Levente,
Fekete Attila
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Nekünk ötA kategória
(Miskolc)
Fedor Péter,
Tóth Dorottya,
Dudás Levente
5.
5.
5.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Újra itt van....B kategória
(Miskolc)
Kulyassa Nándor,
Kiss Gergely,
Laskó Zselyke
5.
8.
7.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
SzentháromságD kategória
(Budapest)
Barta Kíra Noémi,
Lámfalusi Lili,
Reményi Mátyás
12.
11.
12.
Kőbányai Szent László Gimnázium
Orosz MihályD kategória
(Kisvárda)
Németh Petra,
Orosz Mihály,
Barabás Martin
11.
12.
12.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
EMTÉDÉB kategória
(Miskolc)
Keskeny Titanilla,
Varga Máté,
Csányi Dániel
5.
8.
8.
Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI
VIPA kategória
(Eger)
Szabó Dávid,
Jakab Regina,
Tóth-Szük Csenge
5.
5.
6.
Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános, Közép-, Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet
SzámkirályokA kategória
(Miskolc)
Király Lilla Virág,
Lupkovics Lázár,
Terjék Temes
6.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Atlaszthasznalhatunk? C kategória
(Szombathely)
Takács Krisztina,
Bálint Enikő Krisztina,
Horváth Ádám
10.
10.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
TRIászRÁCZB kategória
(Hatvan)
Coulibaly-Rácz Médea Zília,
Rácz Boglárka,
Rácz Virág Emese
7.
8.
8.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Eiffel toronyE kategória
(Pécs)
Kempf Alex,
Metzger Ábris,
Jauck Viktória
10.
10.
11.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Együtt6ókA kategória
(Miskolc)
Juhász Jázmin Izabella,
Ivák László,
Sághy Aba Soma
6.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
ZÉBÉBÉA kategória
(Miskolc)
Bárdos Barbara,
Bakos Zalán,
Szombati Bence
6.
5.
6.
Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI
5letesekA kategória
(Miskolc)
Kátai Zalán,
Lombay Ditta Emma,
Pataky Roland
5.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
BarnabásE kategória
(Miskolc)
Nagy Eszter,
Takács Anna,
Komjáti Barna
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
EFEFELA kategória
(Miskolc)
Polgári Laura,
Magyar Flóra,
Lajhó Ferenc
6.
5.
6.
Fráter György Katolikus Általános Iskola és AMI
ManókákE kategória
(Budapest)
Bui Duc Manh,
Tordai Bence Balázs,
Hajnal Tünde
10.
10.
9.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
A TársaságE kategória
(Kecskemét)
Varga Ákos,
Hegedűs Eszter,
Dúl András
12.
12.
11.
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Gyök 9 Kft.C kategória
(Szombathely)
Bukits Balázs,
Patonai Orsolya,
Sabáli Soma
9.
9.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
SzáműzőkA kategória
(Miskolc)
Papp Máté Milán,
Ujpál András,
Varga Emma Anna
5.
5.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
AuÁszokK kategória
(Miskolc)
Molnár Eszter,
Ignácz Botond,
Tóth Bence
10.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
Szőlő sós vízben pirított sómártásE+ kategória
(Budapest)
Balogh Zsófia,
Tóth Balázs,
Soós Máté
11.
12.
12.
Balázs, Máté: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium;

Zsófia: Révai Miklós Gimnázium és Kollégium
SósavD kategória
(Budapest)
Turi-Kováts Katalin,
Berecz Dániel,
Rádai Ronald
11.
12.
12.
Kőbányai Szent László Gimnázium
Emese csapataE kategória
(Budapest)
Martinák Emese,
Erős Zoard,
Schiff Antal
11.
11.
12.
Budapest XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium
KobakE kategória
(Budapest)
Kim Levente,
Charaf Kamel,
Probojcsevity Lili
12.
12.
11.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
Prím-ákA kategória
(Miskolc)
Kovács Gábor,
Rem Domonkos,
Oleár Lorina
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
B kategória
(Hatvan)
Traser Alexandra,
Robits Anna,
Andavölgyi Adrián
7.
7.
7.
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola
PAM-PAMB kategória
(Hatvan)
Fiedler András,
Szente Márton,
Ruff Petra
7.
7.
7.
Móri Petőfi Sándor Általános Iskola
Zsenik leszünkA kategória
(Miskolc)
Mészáros Emma,
Gönczi Anita,
Garad Bercel Gábor
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Puffasztott rizsE kategória
(Budapest)
Fritsch László,
Keleti Domonkos,
Májer Zsófia
11.
11.
11.
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
ProfikA kategória
(Miskolc)
Magyar Mihály,
Kovács Domonkos,
Bényei Emma
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
6ványokA kategória
(Miskolc)
Prekop Lili Jázmin,
Takács Boglárka,
Stenczel Attila
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
MatekosokA kategória
(Szerencs)
Koscsó Dániel,
Kosárkó Panna,
Tóth Péter
5.
6.
6.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
GBZSA kategória
(Miskolc)
Kormos Gellért Simon,
Illés-Tóth Brenda,
Cziáky Zsombor
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
RecipRókaE kategória
(Budapest)
Mészáros Márta,
Volford Levente,
Czirók Tamás
9.
9.
9.
Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium
ÜgyesekA kategória
(Szerencs)
Nagy Kira,
Kelemen Zoltán,
Jakab Sándor
6.
6.
5.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
Abált speckE kategória
(Miskolc)
Csoma Petra,
Bányai Kristóf,
Koleszár Domonkos
10.
10.
10.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
SzámlálókA kategória
(Miskolc)
Ritli Csenge,
Török Szilárd,
Kertész Márton
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Mathe orientierungC kategória
(Miskolc)
Monostori Anna,
Gál Máté,
Rácz Dániel
9.
10.
10.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
A polinomoknak nincs túl sok gyökükE kategória
(Budapest)
Szabó Kornél,
Horváth Balázs,
Molnár-Sáska Zsófia
11.
11.
12.
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
GBRA kategória
(Szerencs)
Takács Gergely,
Munkácsi András,
Lenke Regina
6.
6.
5.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
B-középC kategória
(Miskolc)
Kosáry Gabriella,
Morvai Gergő,
Szathmári Gergely Márton
9.
10.
10.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
ÜgyesekA kategória
(Miskolc)
Nevizsánszki Léna,
Pákozdi Annamária,
Kerekes Luca
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
VénuszB kategória
(Szerencs)
Takács Jázmin,
Ficsor Debóra,
Gulyás Levente
8.
8.
7.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
LármásékB kategória
(Szerencs)
Bukta Fanni,
Nikházi Boglárka,
Pisák Nina
7.
7.
7.
Bolyai János Katolikus Általános Iskola
SzénK kategória
(Budapest)
Németh Lili,
Ujvári Adél,
Györök Ákos
10.
10.
10.
Szigetszentmiklósi Batthyány Kázmér Gimnázium
FelsősökA kategória
(Miskolc)
Gyurcsán Zsombor Ágost,
Haraszin Linda,
Gombkötő Jáde Piroska
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
VoyagerE kategória
(Pécs)
Kovács Réka,
Bodor Bence,
Németh Barnabás
11.
10.
10.
Pécsi Janus Pannonius Gimnázium
Nekem 8E kategória
(Miskolc)
Fekete Cintia,
Tóth Botond,
Kaiser Márk
11.
12.
12.
Földes Ferenc Gimnázium
SzülinaposokA kategória
(Miskolc)
Germán Maja,
Hollósi Dávid,
Mayer Lilla
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
BAWF kategória
(Budapest)
Klapper Zsombor,
Tóth Boglárka,
Erdélyi Gergely
12.
12.
11.
Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Csendes befutókA kategória
(Miskolc)
Bottyán Bence Zsolt,
Oláh Réka Dóra,
Vígh Dániel Péter
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
C a köbön C kategória
(Szombathely)
Krizsán Levente,
Nagy Kristóf,
Oláh Noémi
10.
10.
9.
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
EszesekA kategória
(Miskolc)
Forrai Eszter Eliza,
Nagy Ádám Endre,
Polonkai Bence Mátyás
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Horthy Miklós katonáiD kategória
(Kisvárda)
Dancs Balázs,
Sándor Zsófia,
Gál Dorina
12.
12.
11.
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
OlimposziakA kategória
(Miskolc)
Bereczki Mira Lea,
Kiss Lara,
El Hassan Muhammad Áisá
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
HuncutkákA kategória
(Miskolc)
Orosz Fruzsina Zsuzsanna,
Papp Nóra,
Komlósi Kristóf Vince
6.
6.
5.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
Szám, ki vetettA kategória
(Nyíregyháza)
Dani Hanna,
Kiss Marcell,
Torkos Martin
6.
5.
6.
Bónis Sámuel Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
AlfaA kategória
(Nyíregyháza)
Fabók Hanna,
Netri Zsombor,
Szigili Kitti
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
NévtelenekB kategória
(Miskolc)
Dobos Dávid ,
Varga Boglárka,
Hegedűs Olivér
8.
8.
7.
Földes Ferenc Gimnázium
BétaA kategória
(Nyíregyháza)
Csatlós Virág,
Gerzon Lili Sára,
Molnár Tibor Zsigmond
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
ŐsrobbanásC kategória
(Pécs)
Molnár Péter,
Fülöp Kitti Mariann,
Puskás Péter
10.
10.
9.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
szinusz hiperbolikuszA kategória
(Nyíregyháza)
Kárpáthy Attila Zoltán,
Fenyvesvölgyi Zétény,
Béres Orsolya
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Reláció legyekA kategória
(Nyíregyháza)
Ráb Zsanett Hanna,
Kántor Míra,
Lengyel János
5.
6.
6.
Bónis Sámuel Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
1+1=3A kategória
(Nyíregyháza)
Rubóczki Bence,
Virgo Sámuel,
Nagy-Kató Luca
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
GéTaEmB kategória
(Miskolc)
Kovács Géza,
Vargay Tamás,
László Emma Enikő
8.
8.
7.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
IrracionálisokA kategória
(Nyíregyháza)
Kallós Teréz,
Tamaskovics Nóra,
Biró Borisz
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
EinsteinA kategória
(Nyíregyháza)
Oláh Kristóf,
Pásztor Botond Levente,
Orosz Anna
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
HexaéderA kategória
(Nyíregyháza)
Squibb Dominic Henry,
Szabó Boldizsár,
Pósz Boglárka
6.
6.
5.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
KaktuszékB kategória
(Miskolc)
Kocsis Marcell,
Pető Eszter,
Kupás Benedek
8.
8.
7.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Bé-KákB kategória
(Miskolc)
Bezsilla Gábor,
Kolláth Gergely,
Katona Zsófia
8.
8.
7.
Miskolci Herman Ottó Gimnázium
AncsaZorkaLeviB kategória
(Miskolc)
Dojcsák Zorka,
Berecz Annamária,
Pocsay Levente
8.
8.
7.
Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
GyökháromD kategória
(Nyíregyháza)
Mészáros Bori Anna,
Mészáros Regő Imre,
Szalanics Tamás
11.
12.
10.
Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola
Csapat3E kategória
(Miskolc)
Ferencsák Boglárka,
Veréb Vanda,
Szalay Ádám
11.
11.
11.
Földes Ferenc Gimnázium
c teamC kategória
(Pécs)
Ács Balázs,
Fullér Levente,
Gyöngyi Veronika
10.
10.
9.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
CsizmatekD kategória
(Szeged)
Kelemen Zsófia,
Zöldy Márton,
Csapó András
11.
11.
11.
Dugonics András Piarista Gimnázium, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium
Táncsics 5-6.1A kategória
(Hatvan)
Kómár Lili,
Pál Milán,
Bakocs Erik Gábor
6.
5.
5.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 5-6.2A kategória
(Hatvan)
Barabás Jázmin,
Mátyás Ákos,
Juhász Márton
6.
5.
5.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 5-6.3A kategória
(Hatvan)
Lázár Kinga,
Paitz Botond Bendegúz,
Osváth Attila Flórián
6.
5.
5.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 5-6.4A kategória
(Hatvan)
Szinesi Anna Teréz,
Varga Gergely Tamás,
Dudás Bence
5.
5.
6.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 5-6.5A kategória
(Hatvan)
Paitz Botond Bendegúz,
Barátosi Anna Petra,
Osváth Attila Flórián
5.
5.
5.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Túrós csuszaE kategória
(Miskolc)
Marsalkó Petra,
Orosz Luca,
Szász Csenge
10.
9.
10.
Földes Ferenc Gimnázium
Táncsics 7.1B kategória
(Hatvan)
Laczkó Linda,
Tihanyi Marcell,
Juhász Dávid
7.
7.
7.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 7.2B kategória
(Hatvan)
Mészáros Dániel,
Simon Zsófia,
Kocsi Bálint János
7.
7.
7.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
Táncsics 7.3B kategória
(Hatvan)
Nagy Kristóf Ákos,
Tóth-Szivák Péter Alexander,
Osváth Regina
7.
7.
7.
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Általános Iskola
SerpenyőC kategória
(Pécs)
Somogyvári Flóra,
Kiss-Mejrosu László,
Kovács Sebestyén
9.
10.
10.
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Nem én találtam kiC kategória
(Budapest)
Árvay Dorka,
Keresztes Jonatan,
Szerőczei Cippóra
10.
10.
9.
Bornemisza Péter Gimnázium, Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda és Sportiskola
Crazy ChemistsK kategória
(Miskolc)
Beniczki Bianka,
Dankó Szabolcs,
Molnár Dávid
10.
10.
10.
Irinyi János Református Oktatási Központ - Óvoda, Általános Iskola, Szakgimnázium, Szakközépiskola és Diákotthon
TeamiD kategória
(Nagyvárad)
Bakos Dóra,
Bíró Tímea Ingrid,
Pásztor Kristóf-Mátyás
11.
11.
12.
Ady Endre Elméleti Líceum
ÉszlényekE kategória
(Debrecen)
Varga Péter,
Gál Tamás Zoltán,
Erdei Zsófia
10.
10.
10.
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium