Jelentkezett csapatok

Az alábbiakban elérhető a jelentkezett csapatok listája. A rendszer általában 5-10 percen belül frissíti az adatokat, tehát az oldal frissítése után mindig az aktuális állapot böngészhető. A csapatokat a fejlécre kattintva lehet rendezni is, sőt a csapat nevére keresve is ellenőrizhető, hogy sikeres volt-e a jelentkezés.

Csapatnév
Kategória
(Helyszín)
Tagok
Évf.
Iskola
Felkészítő tanárok
Csúszdázó Műbőr KülönítményK kategória
(Debrecen)
Kapdos Ádám
Nemes Zsigmond
Som Petra
10
10
10
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debrecen
Sinyiné Kővári Gyöngyi
Türk Gábor
Ez valami tanulmányi verseny?C+ kategória
(Budapest)
Csaplár Viktor
Várkonyi Zsombor
Molnár-Sáska Zsófia
9
9
10
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Fazekas Tünde
Kocsis Szilveszter
Gyenes Zoltán
Kiss Géza
Pósa Lajos
4MajláthK kategória
(Debrecen)
Balog Dóra
Kis Szabolcs
Kovács Péter Barnabás
12
11
10
Karcagi Nagykun Református Gimnázium és Egészségügyi Szakgimnázium
Karcag
Majláth Gábor
Nem tudom elolvasniC kategória
(Budapest)
Kozák Áron
Tóth Júlia
Brányi Zsófia
10
9
9
Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
Budapest
Simon János
Varga Mária
Szmerka Gergely
ÖsszetörtekD kategória
(Nyíregyháza)
Németh Andrea Dóra
Dienes Dániel
Batta Gergő Péter
11
12
12
Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Tóth-Gál Zsuzsanna Napsugár
Tóth Sándor
NekünkNyócB kategória
(Eger)
Kollek-Melkvi Gábor
Oszvald Bence
Bor Janka
7
7
7
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola és AMI
Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola
Pécsely, Gödöllő
Czermann Andrea
CsípősCsirkeCsibe-CombCsontB kategória
(Eger)
Juhász Máté Levente
Kárász Nimród
Braun Lea Johanna
7
7
7
Báró Wesselényi Miklós Alapítványi Általános Iskola és AMI
Pécsely, Gödöllő
Czermann Andrea
MindegyD kategória
(Budapest)
Zentai Flóra
Likavcsán János
Benedek Ákos
11
12
12
Veres Péter Gimnázium
Budapest
Holló Gábor
Márton Gábor
Burian Hana
Gyengén Izotropizálva Fluktuált Ultrarelativisztikus Repülőszőnyeg Kereskedők Zárt Részvénytársaságának Felügyelő Bizottságának Márvány Sárkány Lánynyál-látványát Leíró Adatbázis-Szerkesztő Csipet-csapataF kategória
(Debrecen)
Szentei Júlia Zsófia
Tófalusi Ádám
Elek Péter
11
11
11
Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma

Debrecen
Tófalusi Péter
Dr. Szegediné Nagy Judit
Dr. Farkas Oszkár
okosakD kategória
(Budapest)
Devecser Boglárka
Dobos Balázs
Szél Stefánia
11
11
11
XIV kerületi Szent István Gimnázium
Budapest
Halek Tamás
RugóErősekF kategória
(Budapest)
Frecska Hajnalka
Gróf Kristóf
Weyda Szabolcs
11
12
12
Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium
Budapest
Hegyiné Farkas Éva
Kicsi a borsF kategória
(Budapest)
Varga Eszter
Hegyi Vince
Nánási Marcell
11
12
12
Budapest XVI. kerületi Szerb Antal Gimnázium
Budapest
Hegyiné Farkas Éva
Fantasztikus négyesD+ kategória
(Szeged)
Czirják Lilla
Schrettner Jakab
Szemerédi Levente
11
11
12
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Schultz János, Mike János, Tigyi István, Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett
Süni fésülési lemmaD+ kategória
(Budapest)
Benyovszki Lili
Bukva Balázs
Lakner Virág
11
12
12
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Steller Gábor
Hegyi Erzsébet
Gyenes Zoltán
Hujter Bálint
Dobos Sándor
Szűcs Gábor
EsélytelenekD kategória
(Nyíregyháza)
Dolhai Gréta
Sitku Csaba
Dankó Bence
11
12
12
Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Melkó Ervin
VegyÉSZEKK kategória
(Nyíregyháza)
Keresztes Réka
Fabu Rozália
Hosszú Zsolt
10
11
11
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Tóth-Gál Zsuzsanna Napsugár
Machnikné Széplaki Tünde
Admirális-GenerálisD kategória
(Szeged)
Kassai Levente
Tóth Jenő
Kis Alexandra Éva
12
11
12
Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
Szeged
Tigyi István,
Schultz János,
Szaszkó-Bogárné Eckert Bernadett,
Mike János
Tigris kedvenceiC kategória
(Budapest)
Kulcsár Boglárka
Mátravölgyi Bence
Berghammer Anna
9
10
10
Budapest, XIII. Kerületi Berzsenyi Dániel Gimnázium

Budapest, XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
Budapest
Halek Tamás, Mahler Attila, Nemecskó István
Pen 15C kategória
(Nyíregyháza)
Dancs Balázs
Maklári Dániel
Petró Vivien
10
10
9
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Bíróné Varga Ágnes
Tóth Sándor
Makláriné Gubik Anna
HodorC kategória
(Budapest)
Benedek Eszter
Fleiner Mihály
Fleiner Zsigmond
10
10
8
Óbudai Árpád Gimnázium,
Budapesti Fazekas Mihály Gyakrló Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Meszlényiné Róka Ágnes
NadrágszíjD+ kategória
(Budapest)
Záhorsky Ákos
Klucka Vivi
Nagy Dávid
12
11
12
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Selye János Gimnázium, Komárom
Budapest, Komárno
Hujter Blint, Gyenes Zoltán, Szűcs Gábor, Horváth Katalin
NevesincsD kategória
(Budapest)
Kerekes Bálint
Fraknói Ádám
Beke-Szabó Csenge
12
11
11
Jedlik Ányos Gimnázium
Budapest
Fodor Mária
Zsilvölgyi Márta
Matekos MaMuTokD+ kategória
(Kecskemét)
Dobák Dávid
Mikulás Zsófia
Simon Dániel Gábor
12
11
12
Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
Kecskeméti Katona József Gimnázium
Kecskemét
S.D.G.: Varga József, Pósa Lajos, Szűcs Gábor, Dobos Sándor
D.D.: Csordás Péter
M.Zs.: Erős Erika, Dr. Nádháziné Borbola Éva
LakedaimonF kategória
(Budapest)
Kereszty Réka
Simon Máté
Molnár Benedek
11
12
12
Veres Pálné Gimnázium
Budapest
Gombosné Hegedűs Andrea
Dégen Csaba
NagytudásuakC kategória
(Budapest)
Formanek Cecília
Zheng Cheng Gong Dávid
Schiff Antal
9
9
10
Berzsenyi Dániel Gimnázium
Budapest
Utassy Katalin, Károlyi Gergely
Nem vagyunk kreatívakC+ kategória
(Budapest)
Hámori Janka
Soós Máté
Ungár Éva
9
10
9
Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Lauder Javne Iskola
Budapest, Szeged
Tigyi István, Shultz János, Gyenes Zoltán, Kiss Géza, Kósa Tamás, Pataki János
MonogramvitaklubD+ kategória
(Budapest)
Csizmadia Viktória
Döbröntei Dávid
Dobák Dániel
11
12
11
Türr István Gimnázium
Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Pápa, Budapest
Dobos Sándor
Kiss Géza
Kiss Gergely
Spissich László
Osztó-osztagD kategória
(Baja)
Kenyeres Karina
Valter Liza
Schofhauser Daren
11
11
11
Bajai III. Béla Gimnázium
Baja
Egyed László, Sziegl Hajnalka
DreisteinD kategória
(Szombathely)
Radanovits Regina
Németh Bence
Hende Csanád
11
11
11
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium
Szombathely
Valaska Ferdinánd
Hárman párbanC kategória
(Nyíregyháza)
Sándor Zsófia
Barabás Martin
Szepessy Noel
10
10
9
Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium
Kisvárda
Tóth Sándor
Makláriné Gubik Anna
cosinusxaköbönD kategória
(Budapest)
Szabó Miléna Dóra
Kis Dorottya Kincső
Krix Ádám
11
11
12
Városmajori Gimnázium
Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium
Budapest
Katonáné Cserepes Mária
Kertai Helga Nóra
Tar Judit
Konkáv körökC kategória
(Budapest)
Nagy Eszter
Szűcs Tamás
Szomolay Tibor
10
10
9
Óbudai Árpád Gimnázium
Budapest
Meszlényiné Róka Ágnes
Számadó László
Zombori Anna
Besnyőné Titter Beáta
dr. Vajda István
Tipp-MixA kategória
(Kisvárda)
Molnár Eszter Katalin
Papik Petra
Takács Klára
6
6
5
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Kristóf Melinda, Krisztián-Molnár Anikó
3,2,1A kategória
(Kisvárda)
Jenei Marcell
Kovács Kristóf
Molnár Eszter
6
6
5
Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
Kisvárda
Kristóf Melinda, Krisztián-Molnár Anikó
KemikálajosK+ kategória
(Pécs)
Weber Márton
Kis Dávid
Varga Dorottya
11
11
12
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Pécs
Dr. Petz Andrea, Mostbacher Éva
Kreatív csapatnévD+ kategória
(Budapest)
Lukács Lilla
Zsigri Bálint
Horváth Csongor
11
11
11
Szent István Gimnázium
Budapest
Molnár-Sáska Ildikó
Juhász Péter
Ionizált PlumbusF kategória
(Debrecen)
Bartók Imre
Csire Roland
Zilahi Viktória
12
12
11
DRK Dóczy Gimnáziuma
Debrecen
Tófalusi Péter
CuTeK kategória
(Pécs)
Merkl Gergely
Merkl Levente
Hernádi Zsófia
11
10
11
Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma
Pécs
Dr. Petz Andrea
Mostbacher Éva

 

Ha az adatok nem frissülnek/jelennek meg, akkor a jelentkezését ezen a linken is ellenőrizheti.